Kilpailuharjoitus 13.7.2004 Hessi-talli, Urjala

 

Luokka 1 Prix de Taikayön lasipaja raviohjelma

 

1  Helimaija Pakarinen -Etu-Kihinä, AKIRA   122( 3)    130 ( 1)   252        60.000%   

2  Annika Tienhaara -Hildur,                124( 1)    122 ( 4)   246        58.571%   

2  Hanna Nikkilä -Vendela, UrHU             124( 1)    122 ( 4)   246        58.571%   

4  Suvi Karhu -V.V.Heija, UrHU              121( 4)    124 ( 3)   245        58.333%   

5  Laura Hermikoski -Tiinan Lyyli, PR-88    117( 8)    125 ( 2)   242        57.619%   

......................................................................................

6  Kaisu Koivula -Kuvastus, UrHU            120( 5)    119 ( 7)   239        56.905%   

6  Paula Suonkanta -Lapponia Bear, UrHU     118( 6)    121 ( 6)   239        56.905%   

8  Petra Katajisto -Lenkkari, FR            118( 6)    117 ( 8)   235        55.952%   

9  Sara Andersson -Cindy, UrHU              115(11)    116 ( 9)   231        55.000%   

10 Salla Nissi -Bijoni, UrHU                116( 9)    111 (11)   227        54.048%   

11 Janika Lehtinen -Pläsi, UrHU             116( 9)    110 (12)   226        53.810%   

11 Kati Seppänen -Justerilla, SIRU          110(13)    116 ( 9)   226        53.810%   

13 Kaisa Nieminen -Hessin Jelmeri, YR       113(12)    108 (15)   221        52.619%   

14 Emilia Minkkinen -Hessin Vappu, LAURA    110(13)    110 (12)   220        52.381%   

15 Jannica Olonen -Veivin Kemu,             107(16)    110 (12)   217        51.667%   

16 Suska Mattinen -Nikolai, L-HR            108(15)    106 (16)   214        50.952%   

--------------------------------------------------------------------------------------

 HLT   = Tuominen Hanne-Leena, C   JE    = Elonheimo Johanna, H

 

Luokka 2 Prix de Iittala Ab Oyj C-merkin koulukoe

 

1  Jenni Hatakka -Sandro II, KYR            116( 2)    115( 1)    231        64.167%   

2  Suvi Lahtinen -Dollyn-Täplä, AnRa        118( 1)    108( 2)    226        62.778%   

3  Liina Hukkinen -Malaaria, UHU            116( 2)    105( 4)    221        61.389%   

4  Heidi Sinda -Rokki-Poju, UrHU            110( 4)    108( 2)    218        60.556%   

......................................................................................

5  Hanna Nikkilä -Aaron Tokti, UrHU         108( 5)    103( 5)    211        58.611%   

6  Emma Maunu -Poika-Kössi, SIRU            104( 8)    103( 5)    207        57.500%   

7  Annika Tienhaara -Hildur,                108( 5)    97( 8)    205        56.944%   

8  Pia Paavilainen -Pula-Aho, L-HR          102( 9)    99( 7)    201        55.833%   

9  Laura Hermikoski -Tiinan Lyyli, PR-88    105( 7)    90( 9)    195        54.167%   

10 Senni Kärkkäinen -Kelhon Jet, UrHU       92(10)    88(10)    180        50.000%   

11 Kati Seppänen -Justerilla, SIRU          87(12)    85(11)    172        47.778%

12 Jannica Olonen -Veivin Kemu,             88(11)    76(12)    164        45.556%

13 Suska Mattinen -Nikolai, L-HR            82(13)    72(13)    154        42.778%-----------------------------------------------------------------------------------------

HP    = Pakarinen Helkky, C    NO    = Okkonen Niina, H

 

Luokka 3 Prix de Leppäkerttunen K.N.Special

 

1  Hanna Ström -Mr President, NuR           162( 2)    174( 1)    336        64.615%   

2  Anna Bergström -Rock Est, UrHU           166( 1)    167( 3)    333        64.038%   

3  Jenni Hatakka -Sandro II, KYR            149( 5)    173( 2)    322        61.923%   

4  Martta Elonheimo -Nina S, UrHU           150( 4)    167( 3)    317        60.962%   

......................................................................................

5  Paula Karhu -Lapin Viri, UrHU            148( 7)    165( 5)    313        60.192%   

6  Suvi Lahtinen -Dollyn-Täplä, AnRa        152( 3)    158( 6)    310        59.615%   

7  Liina Hukkinen -Malaaria, UHU            149( 5)    156( 7)    305        58.654%   

8  Emilia Minkkinen -Palsu, LAURA           147( 8)    150( 9)    297        57.115%   

9  Emma Maunu -Poika-Kössi, SIRU            145( 9)    151( 8)    296        56.923%   

10 Emilia Minkkinen -Jouhi-Neiti, LAURA     142(10)    139(10)    281        54.038%   

11 Pia Paavilainen -Pula-Aho, L-HR          132(12)    139(10)    271        52.115%   

12 Kaisa Nieminen -Hessin Jelmeri, YR       137(11)    129(12)    266        51.154%   

--------------------------------------------------------------------------------------

 HP    = Pakarinen Helkky, C      TK    = Kiviharju Tulikukka, H

 

Luokka 4 Prix de K-Extra Kähäri Helppo A:1

 

1  Hanna Ström -Mr President, NuR           206( 1)    165( 1)    371        66.250%   

......................................................................................

2  Heidi Sinda -Pikku-Peto, UrHU            197( 2)    161( 2)    358        63.929%   

3  Hanne-Leena Tuominen -Vahto, UrHU        167( 3)    160( 3)    327        58.393%   

HP    = Pakarinen Helkky, C    SJ    = Järvilä Sanna, H