kilpailut:2007:ll0704

HARJOITUSKILPAILUT 7.4. 2006

Hessi talli, Urjalankylä

Jälkkäreitä otetaan vastaan, lähtömaksu 10 € kilpailut@hessitalli.fi tai 040-5861 937 /Heidi

Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla tai ilman klo 10 alk

1. Ninni Näppinen - Ai.Ka Hermann
2. Ani Näppinen -Hessi Iida
3. Camilla Vanha-Similä -Anjalan Daisynella Suora
4. Janika Lönnroth -Niko
5. Ella Nuikka -Ai.Ka Hermann

Luokka 2 30 cm 367.1 n. 10.40

1. Janika Lönnroth -Niko
2. Jukka Mäkelä-Vinha-Liinu UrHu
3. Heidi Sinda -Korven Siluetti UrHu
4. Linda Vauto - Cindy SS-92
5. Sara Salovaara - Histamiini SS-92
6. Juulia Savolainen -Hessin Vahdotar UrHu
7. Minna Harakka - Kihikäs, HSR
8. Elina Roivainen -Peli Tuuli RatU
9. Eve Nummela -Vinha-Liinu UrHu
10. Heidi Sinda -Solsikkens Sigurd UrHu

Luokka 3 50 cm 367.1 n. 11.20

1. Heidi Sinda -Solsikkens Sigurd UrHu
2. Elina Roivainen -Peli Tuuli RatU
3. Juulia Mäkelä -Ai.Ka Hermann UrHu
4. Sara Salovaara - Histamiini SS-92
5. Linda Vauto - Cindy SS-92
6. Suvi Karhu - Epona UrHu
7. Minna Kesti -Mäntymäen Patu
8. Ada Saarela- Hagelunds Meghan SS-92
9. Jenni Rupponen -Tittariina UrHu
10. Juulia Savolainen -Hessin Vahdotar UrHu
11. Ilkka Tonteri -Vinha-Liinu UrHu
12. Heidi Sinda -Korven Siluetti UrHu
13. Sara Andersson -Kuvastus UrHu
14. Annmari Vanha-Similä-Peeda YR
15. Mira Louhe-Vilin Poika UrHu
16. Annika Tienhaara -Justerilla SuoRa
17. Minna Harakka - Kihikäs, HSR
18. Nora Patojoki -Chimona Tavastia
19. Henna Lähdekorpi -Läikän Vinkka UrHu
20. Heidi Sinda -Vipero UrHu

Luokka 4 70 cm 367.1 n. 12.15

1. Suvi Karhu - Epona UrHu
2. Ada Saarela- Hagelunds Meghan SS-92
3. Malla Laitinen -Elastic Step UrHu
4. Annukka Aalto - E.T. Hennet L-HR

5. Minna Kesti -Mäntymäen Patu
6. Heidi Sinda -Vipero UrHu
7. Piia Tauro - Erä-Hippa YR
8. Annmari Vanha-Similä-Peeda YR
9. Mira Louhe-Vilin Poika UrHu
10.Emmi Lähdekorpi -Läikän Vinkka UrHu
11.Nora Patojoki -Chimona Tavastia
12.Marko Rekola -Tarantin UrHu
13.Sara Andersson -Kuvastus UrHu
14.Annika Tienhaara -Justerilla SuoRa
15.Merita Hagren -Staccato UrHu
16.Janika Lehtinen -Pläsi UrHu
17.Elisa Relander - Reisu-Oiva MRA
18.Leena Paija -Pikku-Juni UrHu
19.Piia Tauro- Vienolan Selma YR
20. Marika Willman-Salut I-27 SS-92

Luokka 5 85 cm 367.1 n. 13.30

1. Saara Karhu - Etoile II UrHu
2. Annukka Aalto - E.T. Hennet L-HR

3. Marika Willman-Salut I-27 SS-92
4. Janika Lehtinen -Pläsi UrHu
5. Leena Paija -Pikku-Juni UrHu
6. Elisa Relander - Reisu-Oiva MRA
7. Merita Hagren -Staccato UrHu
8. Sonia Nyman -Tarantin UrHu
9. Aniina Korhonen - Liuksas Varsa
10.Riina Korolainen -Juthist KaRa
11.Laura Sulander - Kerosin Varsa

Luokka 6 100 cm 367.1 n. 14.15

1. Saara Karhu - Etoile II UrHu
2. Piia Tauro - Vehnä YR
3. Riina Korolainen -Juthist KaRa
4. Laura Sulander - Kerosin Varsa

kilpailut/2007/ll0704.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)