Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2008:l60808 [27/07/08 09:02:46] – heidi | kilpailut:2008:l60808 [06/05/14 15:32:21] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Tarkkuussajokilpailu 16.8.2008 ====== | ||
+ | |||
+ | **ALUSTAVA AIKATAULU versio 12.8. klo 21**\\ | ||
+ | |||
+ | **Tervetuloa juhlistamaan Hessi-tallin vanhempainyhdistyksen 10 -v juhlaa**\\ | ||
+ | |||
+ | La 16.8. klo 9 alk jännittävä tarkkuusajokilpailu\\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 1 Helppo (+30 cm) (8-3), RATA 1**\\ | ||
+ | 9.00 1. Heidi Sinda /Leena Paija -Illuusia UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 9.03 2. Soila Lehmusvaara - Hessi-Iida ja Nikolai UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 9.06 3. Tony Andersson /Sara Andersson -Kuvastus HusR (125 cm)\\ | ||
+ | 9.09 4. Anne Friis -Korven Siluetti UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 9.12 5. Patrik Andersin /Karolina Lund -Ramsus CR (125 cm)\\ | ||
+ | 9.15 6. Marko Särmäharju/ | ||
+ | 9.18 7. Talvikki Järvinen -Karpalo K-HR (140 cm)\\ | ||
+ | 9.21 8. Heidi Sinda /Sanna Mäkinen -Usvan Ronja UrHu (140 cm)\\ | ||
+ | 9.24 9. Pirjo Reunanen /Tiina Närvänen –Sitronella UrHu (140 cm)\\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 2 Helppo (+ 30 cm), RATA 2**\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **Luokka 3 Vaativa (+20 cm), RATA 1**\\ | ||
+ | 9.30 1. Heidi Sinda /Sanna Mäkinen -Usvan Ronja UrHu (140 cm)\\ | ||
+ | 9.33 2. Janette Sinkkonen /Jaana Sinkkonen - Ljosprins TRS (140 cm)\\ | ||
+ | 9.36 3. Marko Särmäharju/ | ||
+ | 9.39 4. Heidi Sinda /Leena Paija -Illuusia UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 9.42 5. Tony Andersson /Sara Andersson -Kuvastus HusR (125 cm)\\ | ||
+ | 9.45 6. Patrik Andersin /Karolina Lund -Ramsus CR (125 cm)\\ | ||
+ | 9.48 7. Anne Friis -Korven Siluetti UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 9.51 8. Soila Lehmusvaara - Hessi-Iida ja Nikolai UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 9.54 9. Heidi Sinda/Laura Varelius | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **Luokka 4 Vaativa (+20 cm), RATA 2**\\ | ||
+ | 10.00 1. Jarmo Murola /Mirjam Airio-Murola -Derus SS-92 (125 cm)\\ | ||
+ | 10.03 2. Heidi Sinda/Laura Varelius | ||
+ | 10.06 3. Janette Sinkkonen /Jaana Sinkkonen - Ljosprins TRS (140 cm)\\ | ||
+ | 10.09 4. Talvikki Järvinen -Karpalo K-HR (140 cm)\\ | ||
+ | 10.12 5. Jarmo Murola /Mirjam Airio-Murola -Bullit Son SS-92 (125 cm)\\ | ||
+ | |||
+ | PALKINTOJEN JAOT KAIKKI LUOKAT n. 10.20\\ | ||
+ | |||
+ | Näyttely alkaa klo 11\\ | ||
+ | |||
+ | Varsojen nimiäiset klo 14 alk\\ | ||
+ | |||
+ | **Tervetuloa**\\ | ||
+ | |||