Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisio | |||
kilpailut:2009:0711 [06/11/09 19:15:50] – emmi | kilpailut:2009:0711 [06/05/14 15:32:21] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== KOULURATSASTUSKILPAILUT LA 7.11.2009 ====== | ||
+ | |||
+ | **Luokka 1 Taito-ohjelma | ||
+ | 10.00 1. Emilia Vienonen - Stella Elona (KM)\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 Raviohjelma (samalla 1997 ja myöhemmin syntyneiden kunnanmestaruus)**\\ | ||
+ | 10.15 1. Elsi Pellisen | ||
+ | 2. Emma Lehto - Ekbäckens Nisse VesRa\\ | ||
+ | 3. Tanja Lähdekorpi - Sakarias Vesra\\ | ||
+ | 4. Riikka Lehtinen - Korholan Ruusukuu UrHu\\ | ||
+ | 5. Annika Tienhaara - Marvel Apt SuoRa\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 Helppo C:2 (samalla 1994 ja myöhemmin syntyneiden kunnanmestaruus)**\\ | ||
+ | 11.10 1. Emmi Lähdekorpi - Holsteins Surinam Vesra\\ | ||
+ | 2. Jenna Kärki - Wielwijks' | ||
+ | 3. Janika Lönnroth - Stella Elona Urhu\\ | ||
+ | 4. Meeri Tolonen - Hessin Jeviiri (KM)\\ | ||
+ | 11.40 5. Henna Lähdekorpi - Sakarias Vesra\\ | ||
+ | 6. Riikka Lehtinen - Korholan Ruusukuu UrHu (KM)\\ | ||
+ | 7. Nora Könni - Ukkosen Jyrinä VesRa\\ | ||
+ | 8. Merita Hagrén - Clown UrHu\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 KN Special (samalla kunnanmestaruus juniorit)**\\ | ||
+ | 12.20 1. Riikka Närvänen - Pläsi UrHu (KM)\\ | ||
+ | 2. Karoliina Närvänen - Vinha-Liinu UrHu (KM)\\ | ||
+ | 3. Janika Lönnroth - Stella Elona Urhu\\ | ||
+ | 4. Melina Moukola - Nagano UrHu\\ | ||
+ | 5. Sonia Nyman - Ronaldo UrHu (KM)\\ | ||
+ | |||
+ | 13.10 6. Satu Viitanen - Gio (KM)\\ | ||
+ | 7. Annika Tienhaara - Justerilla SuoRa\\ | ||
+ | 8. Hanna Nikkilä - Moondelight Nightingale TRS\\ | ||
+ | 9. Anne Määttänen - Lillin Likka UrHu\\ | ||
+ | 10. Kirsi Piispanen - Tytön Ihme Vesra\\ | ||
+ | 11. Saija Viljanen - Ophrys SWE LOR\\ | ||
+ | 12. Janika Lehtinen - Grace UrHu\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 5 Helppo A:1 (samalla kunnanmestaruus seniorit)**\\ | ||
+ | 14.10 1. Emmi Lepola - Vahto UrHu\\ | ||
+ | 2. Sonia Nyman - Tarantin UrHu\\ | ||
+ | 3. Sanna Lahti - Tytön Ihme SuoRa\\ | ||
+ | |||
+ | 14.40 4. Saija Viljanen - Ophrys SWE LOR\\ | ||
+ | 5. Anne Määttänen - Lillin Likka UrHu (KM)\\ | ||
+ | 6. Niina Johansson - Saldo (KM)\\ | ||
+ | 7. Merita Hagrén - Coen D UrHu (KM)\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 6 Kür Helppo C - Helppo B**\\ | ||
+ | 15.20 1. Annika Tienhaara - Marvel Apt SuoRa\\ | ||
+ | 2. Emmi Lepola - Vahto\\ | ||
+ | 3. Niina Johansson - Saldo (KM)\\ | ||
+ | 4. Annika Tienhaara - Justerilla SuoRa\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | **Kür pakolliset liikkeet: | ||
+ | Keskikäynti, | ||
+ | Pysähdys, peruutus\\ | ||
+ | 20m pakollista käyntiä\\ | ||
+ | Max 5min ohjelma\\ | ||
+ | Omat musiikit!\\ | ||
+ | |||
+ | Koulutuomari: | ||
+ | Sihteeri:\\ | ||
+ | Lähetti:\\ | ||
+ | Kuulutus: | ||
+ | |||
+ | Kanslia:\\ | ||
+ | Tulospalvelu: | ||
+ | Buffetti:\\ | ||
+ | Liikenteenohjaus: | ||
+ | |||