kilpailut:2009:ll2903

SU 29.3.2009 ESTEKISAT KLO 10.00

:!: HUOM! MUUTOS LUOKASSA 10!:!:
:!: HUOM! MUUTOKSIA LUOKISSA!!:!:

Harrastemestaruusluokat

Luokka 5 Puomiluokka (harrastemestaruus –minit, alle 8 v / 2001 ja myöhemmin syntyneet)

Veryttelyryhmä 1. Alkaa klo 9.45
10.00 1. Laura Kangasmäki - Hessin Lordi TaRi
10.05 2. Ingrid Öhberg - Simsalabim IUR
10.10 3. Maiju Karonen - Stella Elone UrHu (MHM)
10.15 4. Siiri Näsi - Nikolai UrHu (MHM)
10.20 5. Eveliina Vaittinen - Hessin Vahdotar UrHu (MHM)

Veryttelyryhmä 2. Alkaa klo 10.25
10.40 6. Iida Vaittinen - Pläsi UrHu
10.45 7. Laura Kangasmäki - Lashinda TaRi
10.50 8. Lotta Lamberg - Pumara Goodwill Riders
10.55 9. Ingrid Öhberg - Hessin Lotta IUR
11.00 10. Laura Kangasmäki - Hessin Lordi TaRi

Luokka 6&7 30/ 40 cm 367.2 (harrastemestaruus –seniorit)+(harrastemestaruus –isot minit, alle 12 -v/ 1997 ja myöhemmin synt

Veryttelyryhmä 1. Alkaa klo 11.10
11.25 1. Maiju Karonen - Stella Elone UrHu
11.30 2. Heidi Mattila - E.T. Hennet SiRu (iso poni)
11.35 3. Jukka Mäkelä - Vinha-Liinu UrHu (SHM)
11.40 4. Emmi Lepola - Hessin Jeviiri UrHu (SHM)
11.45 5. Sanna Mäkinen - Usvan Ronja UrHu (SHM)
11.50 6. Jussi Tapani - Sir Parzival FR

Luokka 8 50 cm 367.2 (seuranmestaruus – –alle 16 -v / 1993 ja myöhemmin syntyneet)

Veryttelyryhmä 1. Alkaa klo 12.05
12.20 1. Satu Viitanen - Nikita Hornline VesRa
12.25 2. Heidi Mattila - E.T. Hennet SiRu (iso poni)
12.30 3. Janika Lönnroth - Stella Elone UrHu (SM)
12.35 4. Melina Moukola - Epona UrHu (SM)
12.40 5. Sanna Mäkinen - Usvan Ronja UrHu
12.45 6. Milla Leikkilä - Linjalan Esikko UrHu (SM)
12.50 7. Meeri Tolonen - Pläsi UrHu (SM)

Veryttelyryhmä 2. Alkaa klo 12.50
13.05 7. Eve Nummela - Vinha-Liinu UrHu (SM)
13.10 8. Jussi Tapani - Sir Parzival FR
13.15 9. Anne Määttänen - Viljanen UrHu
13.20 10. Ninni Viljas - Chan Lindflower JOKERA
13.25 11. Elisa Relander - Mad Playboy MRA
13.30 12. Kati Tanskanen - Lillin Likka UrHu

Luokka 9 70 cm 367.2 (seuranmestaruus ––yli 16-vuotiaat ja seniorit/1992 ja aikaisemmin syntyneet)

Veryttelyryhmä 1. Alkaa klo 13.50
14.05 1. Annukka Aalto - Gina YR (iso poni)
14.10 2. Anette Sulander - Donegan KT-tallin Ratsastajat (iso poni)
14.15 3. Satu Viitanen - Nikita Hornline VesRa
14.20 4. Peppiina Inervo - Nala TRS
14.25 5. Juulia Mäkelä - Pin Rock'S Highland Queen UrHu (SM)
14.30 6. Ninni Viljas - Chan Lindflower JOKERA
14.35 7. Elisa Relander - Mad Playboy MRA

Veryttelyryhmä 2. Alkaa klo 14.40
14.55 8. Elina Virtanen - Hessin Vahdotar KrT
15.00 9. Nea Nurminen - Late Night L-HR
15.05 10. Laura Kangasmäki - Vilin Poika TaRi
15.10 11. Ulla Uusitalo - Brännhults Charm TRS
15.15 12. Elisa Relander - Uku MRA
15.20 13. Ingrid Öhberg - Greta Garbo IUR
15.25 14. Johanna Grönholm - Reisu-Missu FR
15.30 15. Piia Salminen - Zagi TRS

Luokka 10 80 cm ARV. 367.2, avoin kaikille
Hevoshullun PowerCup cupin karsintaa ei järjestetä vähäisen osallistujamäärän vuoksi

Veryttelyryhmä 1. Alkaa klo 15.40
15.55 1. Annukka Aalto - Gina YR(iso poni)
16.00 2. Anette Sulander - Donegan KT-tallin Ratsastajat (iso poni)
16.05 3. Peppiina Inervo - Nala TRS
16.10 4. Ulla Uusitalo - Brännhults Charm TRS
16.15 5. Ingrid Öhberg - Greta Garbo IUR
16.20 6. Juulia Mäkelä - Pin Rock'S Highland Queen UrHu

Veryttelyryhmä 2. Alkaa klo 16.25
16.40 7. Elisa Relander - Uku MRA
16.45 8. Johanna Grönholm - Reisu-Missu FR
16.50 9. Laura Kangasmäki - Vilin Poika TaRi
17.55 10. Nea Nurminen - Late Night L-HR
17.00 11. Janika Lehtinen - Linjalan Esikko UrHU

kilpailut/2009/ll2903.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)