kilpailut:2009:tulokset2903

Su 29.3. Estemestaruuskilpailut klo 10 alk

<autolink>

Luokka 5 Puomiluokka (Harrastemestaruus alle 2001 ja myöh. syntyneet)

1. Laura Kangasmäki - Hessin Lordi TaRi 40p
2. Ingrid Öhberg - Hessin Lotta IUR 39,5p
3. Eveliina Vaittinen - Hessin Vahdotar UrHu 39p
4. Siiri Näsi - Nikolai UrHu 37,5p
4. Iida Vaittinen - Pläsi 37,5p
6. Siiri Haaksi - Hessi-Iida UrHu 35,5p
7. Ingrid Öhberg - Simsalabim IUR 26,5p

Luokka 6&7 30/40cm 367.2 (harrastemestaruus -seniorit + harratemestaruus - isot minit, alle 12v/1997)

1. Heidi Mattila - E.T. Hennet SiRu 25,47
2. Maiju Karonen - Stella Elona UrHu 25,47
3. Jussi Tapani - Sir Parzival FR 29,66
4. Emmi Lepola - Hessin Jeviiri UrHu 33,95
5. Sanna Mäkinen - Usvan Ronja UrHu 44,81 4vp
6. Jukka Mäkelä - Vinha Liinu UrHu 67,64 4vp

Luokka 8 50cm 367.2 (seuranmestakuus -alle 16v/1993 ja myöhemmin syntyneet)

1. Melina Moukola - Epona UrHu 21,26
2. Janika Lönnroth - Stella Elona 21,90
3. Heidi Mattila - E.T. Hennet SiRu 22,29
4. Milla Leikkilä - Linjalan Esikko UrHu 22,46
5. Jussi Tapani - Sir Parzival FR 22,57
6. Elisa Relander - Mad Playboy MRA 22,88
7. Ninni Viljas - Chan Lindflower JOKERA 25,90
8. Meeri Tolonen - Pläsi UrHu 26,04
9. Kati Tanskanen - Lillin Likka UrHu 25,92 4vp
10. Sanna Mäkinen - Usvan Ronja UrHu 31,33 4vp
11. Eve Nummela - Vinha-Liinu UrHu 52,16 4vp
12. Anne Määttänen - Viljanen UrHu 55,24 4vp
13. Satu Viljanen - Nikita Hornline VesRa 61,42 4vp

Luokka 9 70cm 367.2 (seuramestaruus -alle 16-v/1993 ja myöhemmin syntyneet)

1. Ingrid Öhberg - Greta Garbo IUR 21,55
2. Annukka Aalto - Gina YR 21,62
3. Peppiina Inervo - Nala TRS 23,13
4. Johanna Grönholm - Reisu-Missu FR 23,22
5. Elisa Relander - Uku MRA 25,31
6. Anette Sulander - Donegan KTR 26,13
7. Laura Kangasmäki - Vilin Poika TaRi 39,80 4vp
8. Elisa Relander - Mad Playboy MRA 43,30 4vp
9. Piia Salminen - Zagi TRS 44,05 4vp
10. Juulia Mäkelä - Pin Rock's Highlind Queen UrHu 51,95 4vp
11. Satu Viitanen - Nikita Hornline VesRa hylätty
11. Elina Viranen - Hessin Vahdotar KrT hylätty
11. Nea Nurminen - Late Night LHR hylätty
11. Ulla Uusitalo - Brännhults Charm TRS hylätty

Luokka 10 80cm 367,2 (avoin kaikille)

1. Laura Kangasmäki - Vilin Poika TaRi 21,52
2. Annukka Aalto - Gina YR 21,97
3. Juulia Mäkelä - Pin Rock's Highland Queen UrHu 22,46
4. Ingrid öhberg - Greta Garbo IUR 21,28 4vp
5. Johanna Grönholm - Reisu-Missu FR 26,70 4vp
6. Janika Lehtinen - Linjalan Esikko 39,94; hylätty toinen vaihe
7. Anette Sulander - Donegan KTR 42,54 4vp
8. Elisa Relander - Uku MRA 42,55 4vp
9. Nea Nurminen - Late Night LHR hylätty

Harrastemestaruus Minit

1. Eveliina Vaittinen -Hessin Vahdotar
2. Siiri Näsi - Nikolai
3. Siiri Haaksi -Hessi-Iida

Harrastemestaruus senorit
1. Emmi Lepola -Hessin Jeviiri
2. Sanna Mäkinen -Usvan Ronja
3. Jukka Mäkelä -Vinha-Liinu

Seuranmestaruus juniorit
1. Melina Moukola -Epona
2. Janika Lönnroth -Stella Elona
3. Milla Leikkilä- Linjalan Esikko
4. Meeri Tolonen -Pläsi
5. Eve Nummela -Vinha-Liinu

</autolink>

kilpailut/2009/tulokset2903.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)