Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2010:ll2408 [22/08/10 19:49:38] – heidi | kilpailut:2010:ll2408 [06/05/14 15:32:22] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Ti 24.8. Esteratsastus+valjakkotarkkuus ====== | ||
+ | |||
+ | **Luokka 1Puomiluokka taluttajalla tai ilman**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 16.30\\ | ||
+ | 1. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida UrHu\\ | ||
+ | 2. Tuuli Liski -Nikolai UrHu\\ | ||
+ | 3. Ella Uusitalo - Pläsi UrHu\\ | ||
+ | 4. Iida Vaittinen -Stella\\ | ||
+ | 5. Emma Willman - Aleksander Suur SiRu\\ | ||
+ | 6. Maiju Karonen- Eye On Talent | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 30 cm 367.1**\\ | ||
+ | 17.00\\ | ||
+ | 1. Emma Willman - Aleksander Suur SiRu\\ | ||
+ | 2. Jukka Mäkelä -Pläsi\\ | ||
+ | 3. Jonna Hakolahti - Petri (pp)\\ | ||
+ | 4. Eveliina Vaittinen - StellaUrHu\\ | ||
+ | 5. Oona Ihamäki - Sarm-el-Seikh YR\\ | ||
+ | 6. Milja Kortelainen - Lady Ofelia\\ | ||
+ | 7. Eveliina Tiukka - Smedens Sockervadd\\ | ||
+ | 8. Sanni Willman - Aleksander Suur SiRu\\ | ||
+ | 9. Jonna Hakolahti - Angel \\ | ||
+ | 10. Maria Lahdenperä - E.V. Johviira\\ | ||
+ | 11. Eveliina Vaittinen - Polle II UrHu\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 50 cm 367.1**\\ | ||
+ | n. 17.45\\ | ||
+ | 1. Jonna Hakolahti - Angel \\ | ||
+ | 2. Maiju Karonen -Betty Boap UrHu\\ | ||
+ | 2. Iiris Vaskela - Minimuusa YR\\ | ||
+ | 3. Oona Ihamäki - Sarm-el-Seikh YR\\ | ||
+ | 4. Milja Kortelainen - Lady Ofelia\\ | ||
+ | 5. Sanni Vuorinen -Miss Nelly\\ | ||
+ | 6. Elsi Pellinen - Fürst TRS\\ | ||
+ | 7. Maria Lahdenperä - E.V. Johviira\\ | ||
+ | 8. Sari Rupponen - Prymos LmR\\ | ||
+ | 9. Niina Johansson - Lenke UrHu\\ | ||
+ | 10. Satu Viitanen - Gio \\ | ||
+ | 11. Heidi Mattila -Gina SiRu\\ | ||
+ | 12. Kaisa Vuorinen -Betty Boap UrHu\\ | ||
+ | 13. Jonna Hakolahti - Petri (pp)\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 70 cm 367.1**\\ | ||
+ | n. 18.40\\ | ||
+ | 1. Janika Lönnroth -Miss Nelly UrHu\\ | ||
+ | 2. Heidi Mattila -Gona SiRu\\ | ||
+ | 3. Meeri Tolonen -Hessin Jeviiri UrHu\\ | ||
+ | 4. Satu Viitanen - Gio \\ | ||
+ | 5. Sari Rupponen - Prymos LmR\\ | ||
+ | 6. Heini Koivistoinen - Silmänräpäys LoimURa\\ | ||
+ | 7. Niina Johansson - Lenke UrHu\\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 4 Tarkkuus (+30 cm)**\\ | ||
+ | n. 19.30\\ | ||
+ | 1. Jenni Varpujärvi-Symphonie af jäboruder \\ | ||
+ | 2. Ella Numminen -Hessi-Iida\\ | ||
+ | 3. - Nikolai\\ | ||
+ | 4. Karoliina Lund -Pläsi (125 cm)\\ | ||
+ | 5. Anna Koivisto -Stella (125 cm)\\ | ||
+ | 6. Heidi Sinda -Pikku-Epeli (140 cm)\\ | ||
+ | 7. Miikka Honkonen-Gaabriella \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 5 Tarkkuus (+20 cm)**\\ | ||
+ | 1. Miikka Honkonen-Gaabriella \\ | ||
+ | 2. Ella Numminen -Hessi-Iida\\ | ||
+ | 3. Nikolai\\ | ||
+ | 4. Heidi Sinda -Pikku-Epeli\\ | ||
+ | 5. Anna Koivisto -Stella\\ | ||
+ | 6. Karoliina Lund -Pläsi\\ | ||
+ | 7. Anzu Rantanen-Symphonie af jäboruder \\ | ||