kilpailut:2010:tulokset0602

La 6.2.2010 (huom aikaisettu päivämäärä)Tarkkuusharjoituskilpailut


Harjoitus 3 + 40 cm , avoin 2006 ja myöhemmin syntyneille hevos- ja ponivaljakoille

1. Heidi Sinda/Soila Lehmusvaara - Waldemar Savikko 0 vp 1.56,86 s
2. Ella Numminen/Janika Lönnroth - Hessin Myrsky 0 vp 1.53,00s
3. Heidi Sinda/Kaisa Närvänen? - Hessin Nöpi 0 vp 2.19,64 s
4. Emmi Lepola/Pirjo Reunanen - Linkman 0 vp 2.30,05 s

*
5. Heidi Sinda/Leena Rantamäki-Lahtinen - Hessin Muusa 3 vp 1.48,09s
6. Heidi Sinda/Kaisa Helpiö - Hessin Myytti 3 vp 2.00,19 s
7. Ritva Mansikkamäki/Alisa Rautiainen - Huima Hemmo 3 vp 2.08,52 s
8. Ella Numminen/Kaija Heinijoki - Hessin Nitro 3 vp 2.14,15 s
9. Patrik Andersin/Kaija Heinijoki - Hiiden Julianna 3 vp 2.23,00 s
10. Patrik Andersin/Anna Salminen - Armastus 12 vp 2.36,92 s
11. Mari Alatalo/Emmi Lepola – Hessin Nyytti 12 vp 3.13,31 s
12. Patrik Andersin/Kaisa Helpiö - Sicco Sil 12 vp 3.20,28 s

Harjoitus 2 Ohjasajo, avoin 2006 ja myöhemmin syntyneille hevosille ja poneille
1. Emmi Lepola - Pinewood Salem Alekum 1.43,17 s
2. Sonia Nyman - Ronaldo 3.10,94 s
3. Maija Auramo - Aber Hallo 3.39,70 s

Luokka 1 + 40 cm
1. Katriina Koivisto - Wilma TRS 0vp 1.56,70 s
2. Sonia Nyman - Tarantini UrHu 0 vp 2.00,94 / 136 vp
3. Janika Lönnroth Nikolai UrHu 0vp 2.06,72
4. Susanna Lepola - Hessi-Iida VesRa 0 vp 2.07,29 s

2. Anne Friis - Friisin Paletti UrHu 0 vp 2.24,42 vp/ 20 vp
3. Päivi Jaakkonen - Pohjolan Tuike TRS 0 vp 2.28,88s 8 vp
4. Kikka Visakoivu/Tiiu Virne - Vahto UrHu 3 vp 2.26,72 s (4)/ 12 vp
5. Jaana Sinkkonen - Annatiina TRS 3 vp 2.32,07 s( 6) / 6 vp
6. Ritva Mansikkamäki/Alisa Rautiainen - Hessin Jeviiri 9 vp+ 1 vp= 10 vp 2.30,40 (1,2,4)
7. Päivi Valtonen - Deniro 6 vp + 42 vp = 48 vp 3.11,84 s(1,4)/ 42 vp
6. Karoliina Lund/ - Pläsi 0 vp 2.27,45 s / 12 vp
11. Laura Kallioinen - Lucky Boy 0vp 2.40,81 s / 22vp
13. Sonja Pääkkönen - Lise II TRS 9vp 3.11,59 / 164vp

Luokka 2 + 30 cm
1. Sonia Nyman - Tarantini 0vp 1.59,52
2. Heidi Sinda/Kaija Heinijoki - Stella Elona UrHu 3vp 2.02,98
3. Leena Paija - Illuusia UrHu 6vp 1.51,00

4. Katriina Koivisto - Wilma TRS 9vp 1.49,31 s
5. Päivi Valtonen - Lucky Boy 0+ 6 vp 2.27,14 s
6. Heidi Sinda/Kaisa Helpiö - Geist Tyler 0 +7,5 vp 2.30,75 s
7. Anne Friis - Friisin Paletti UrHu 9vp 2.10,97 s
8. Ritva Mansikkamäki/Alisa Rautiainen - Hessin Jeviiri 6vp+4 vp = 10 vp 2.24,23 s
9. Kikka Visakoivu/Tiiu Vorne - Vahto UrHu 6vp + 4,5 = 10,5vp 2.25,00 s
10. Karoliina Lund - Pläsi 3 vp + 8 vp = 11 vp 2.31,59
11. Jaana Sinkkonen - Annatiina TRS 9 + 6,5 = 15,5 vp 2.28,48 s

Luokka 3 + 20 cmn. 15
1. Heidi Sinda/Kaija Heinijoki - Stella Elona UrHu 0 + 3 = 3vp 1.49,73
2. Soila Lehmusvaara - Hessi Iida & Nikolai UrHu 0 + 6 = 6vp 2.04,72

3. Heidi Sinda/Kaisa Helpiö - Geist Tyler UrHu 6 + 2,5 = 8,5 vp 2.24,13 s
4. Leena Paija - Illuusia UrHu 15+ 0 =15 vp 1.50,03 s

kilpailut/2010/tulokset0602.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)