Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2010:tulokset2408 [24/08/10 17:56:25] – heidi | kilpailut:2010:tulokset2408 [06/05/14 15:32:22] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Ti 24.8. Esteratsastus+valjakkotarkkuus ====== | ||
+ | |||
+ | **Luokka 1Puomiluokka taluttajalla tai ilman**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | **1. Eveliina Vaittinen - Polle II UrHu 84p 1.25,20\\ | ||
+ | 1. Emma Willman - Aleksander Suur SiRu 84p 1.01,57**\\ | ||
+ | 3. Iida Vaittinen -Stella 83p 1.76,56\\ | ||
+ | 4. Ella Uusitalo - Pläsi UrHu 82p 1.38,34\\ | ||
+ | 5. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 76p 2.07,23\\ | ||
+ | 6. Maiju Karonen- Eye On Talent | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 30 cm 367.1**\\ | ||
+ | |||
+ | **1. Jonna Hakolahti - Angel 0-0 vp 21,69 s \\ | ||
+ | 2. Maria Lahdenperä - E.V. Johviira 0 0 vp 23,97 s\\ | ||
+ | 3. Milja Kortelainen - Lady Ofelia 0 - 0 vp 28,65 s**\\ | ||
+ | 4. Emma Willman - Aleksander Suur SiRu 0 - 0 vp 29,12 s\\ | ||
+ | 5. Sanni Willman - Aleksander Suur SiRu 0 - 0 vp 30,29 s\\ | ||
+ | 6. Eveliina Tiukka - Smedens Sockervadd 0 - 0 vp 30.69 s\\ | ||
+ | 7. Jonna Hakolahti - Petri 0 - 0 vp 33,19 s\\ | ||
+ | 8. Eveliina Vaittinen - Polle II UrHu 0 - 0 vp39,66 s\\ | ||
+ | 9. Oona Ihamäki - Sarm-el-Seikh YR 0 - 0 vp 40,65 s\\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 50 cm 367.1**\\ | ||
+ | **1. Kaisa Vuorinen -Betty Boap UrHu 0 -0 22,78 s\\ | ||
+ | 2. Jonna Hakolahti - Angel 0 - 0 vp 22,92 s\\ | ||
+ | 3. Maiju Karonen -Betty Boap UrHu 0 - 0 vp 25,52 s\\ | ||
+ | 4. Iiris Vaskela - Minimuusa YR 0 -0 27,98 s**\\ | ||
+ | 5. Elsi Pellinen - Fürst TRS 0 - 0 vp 29,26 s\\ | ||
+ | 6. Satu Viitanen - Gio 0 -0 vp 29,94 s\\ | ||
+ | 7. Heidi Mattila -Gina SiRu 0 -0 vp 31,46 s\\ | ||
+ | 8. Oona Ihamäki - Sarm-el-Seikh YR 0- 0 vp 32,93 s\\ | ||
+ | 9. Milja Kortelainen - Lady Ofelia 4 vp 50,42 s\\ | ||
+ | 10. Jonna Hakolahti - Petri 4 vp 55,64 s \\ | ||
+ | 11. Sanni Vuorinen -Miss Nelly 4 vp 64,24 s\\ | ||
+ | 12. Maria Lahdenperä - E.V. Johviira 8 vp 57,36 s\\ | ||
+ | 13. Sari Rupponen - Prymos LmR 8 vp 58,42 s\\ | ||
+ | 14. Niina Johansson - Lenke UrHu 10,5 vp 79,94 s\\ | ||
+ | 15. Lisa Stark -Tempelisa Lady Calista hyl\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 70 cm 367.1**\\ | ||
+ | **1. Satu Viitanen - Gio 0 - 0 vp 26,60 s\\ | ||
+ | 2. Niina Johansson - Lenke UrHu 4 vp 52,74 s**\\ | ||
+ | 3. Meeri Tolonen -Hessin Jeviiri UrHu 4 vp 52,89 s\\ | ||
+ | 4. Heidi Mattila -Gina SiRu 4 vp 60,08 s\\ | ||
+ | 5. Heini Koivistoinen - Silmänräpäys LoimURa 4 vp 60,54s\\ | ||
+ | 6. Janika Lönnroth -Miss Nelly UrHu 8 vp 54,28 s\\ | ||
+ | 7. Sari Rupponen - Prymos LmR 18,5 vp 79,28s\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 4 Tarkkuus (+30 cm)**\\ | ||
+ | **1. Ella Numminen -Hessi-Iida 0 vp 1.20,22\\ | ||
+ | 2. Karoliina Lund -Pläsi 0 vp 1.50,17**\\ | ||
+ | 3. Heidi Sinda -Pikku-Epeli 0 vp 2.05,26 \\ | ||
+ | 4. Anna Koivisto -Stella 3 vp 1.15,98\\ | ||
+ | 5. Janika Lönnroth- Nikolai 3 vp 1.31,08 \\ | ||
+ | 6. Miikka Honkonen-Gaabriella 2.47,17 \\ | ||
+ | 7. Jenni Varpujärvi-Symphonie af jäboruder 6.15,37\\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 5 Tarkkuus (+20 cm)**\\ | ||
+ | **1. Anna Koivisto -Stella 0 vp 1.16,74\\ | ||
+ | 2. Karoliina Lund -Pläsi 0 vp 1.54,12**\\ | ||
+ | 3. Ella Numminen -Hessi-Iida | ||
+ | 4. Miikka Honkonen-Gaabriella 2.44,95 | ||
+ | 5. Heidi Sinda -Pikku-Epeli | ||
+ | 6. Janika Lönnroth - Nikolai | ||
+ | 7. Anzu Rantanen-Symphonie af jäboruder | ||
+ | |||
+ | |||