Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisio | |||
kilpailut:2010:tulokset2504 [26/04/10 05:53:16] – soila | kilpailut:2010:tulokset2504 [06/05/14 15:32:22] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Seura/alue koulu- ja tarkkuuskisat su 25.4.2010 ====== | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **Tervetuloa valjakkoajon seura/alue koulu- ja tarkkuuskisoihin su 25.4.2010**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 1 Seurakilpailuluokka, | ||
+ | \\ | ||
+ | **1. 53 Minna Harakka - Ylva UrHu -58 vp\\ | ||
+ | 2. 71 Laura Kallioinen - Kitos, URAT -58,5 vp**\\ | ||
+ | 3. 41 Karoliina Lund/ Aino Sillanpää -Pläsi CR -61,5 vp\\ | ||
+ | 4. 73 Päivi Valtonen - Aarteen Viuhti URAT -62 vp\\ | ||
+ | 5. 74 Leena Vähä-Erkkilä/ | ||
+ | 6. 62 Kaija Hyvönen/ | ||
+ | 7. 75 Sanna Pietilä - Backa Cilla, Varsa -78,5 vp\\ | ||
+ | 8. 61 Matti Lahtinen / Kristiina Peltonen - Shea's Quinlan SICY -72,5 vp\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 Luokka 2 Aluekilpailuluokka, | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **1. 485 Järvinen Talvikki de - Grapjas, K-HR -57,5 vp\\ | ||
+ | 2. 358 Friis Anne - Friisin Paletti, UrHu -62,5 vp**\\ | ||
+ | 3. 491 Valo Johanna - V.H. Al-Yazi, HusR -69 vp\\ | ||
+ | 4. 369 Vähä-Erkkilä Lauri - Hessin Lilli, HusR -69,5 vp\\ | ||
+ | 5. 488 Mansikkamäki Ritva - Hessin Jeviiri, TRS -71,5 vp\\ | ||
+ | 6. 367 Rantanen Anzu - Hackebacken' | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 Luokka 3 Aluekilpailuluokka, | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | **1.363 Heidi Sinda/Kaisa Helpiö - Geist Tyler 6 F UrHu -54 vp\\ | ||
+ | 2. 315 Soila Lehmusvaara - Hessi Iida & | ||
+ | 3. 334 Satu Valkas - Damon, BWKR -59 vp\\ | ||
+ | 4.471 Kirsi Visakoivu/ | ||
+ | 5. 366 Anna Vilkko - L.P. Namu TuuR -64,5 vp\\ | ||
+ | 6. 355 Saila Salonen - Källbackas Charity -67 vp\\ | ||
+ | 7. 472 Pekka Pusa/Maiju Karonen - Vinha-Liinu TRS 70 vp\\ | ||
+ | 8. 446 Jarmo Murola - Deruus SS-92 -74 vp\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 Luokka 4 Aluekilpailuluokka, | ||
+ | \\ | ||
+ | **1. 485 Talvikki Järvinen - Linde Boy K-HR -53 vp\\ | ||
+ | 2. 414 Sari Vilenius - Kirkastus UrHu - 56 vp**\\ | ||
+ | 3. 359 Jenny Eklund Aslak &Gonzo -63,5 vp\\ | ||
+ | 4. 460 Leena Paija- Illuusia UrHu -68 vp\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | **Luokka 5 Seurakilpailuluokka, | ||
+ | **1. 53 Minna Harakka - Ylva, UrHu 0-0 vp 32,19s\\ | ||
+ | 2. Kaija Heinijoki - Hessin Lordi TRS 0-0 vp 33,24 vp**\\ | ||
+ | 3. 71 Laura Kallioinen - Kitos, URAT 0-0 vp 34,57s\\ | ||
+ | 4. 74 Leena Vähä-Erkkilä/ | ||
+ | 5. 73 Päivi Valtonen - Aarteen Viuhti URAT 10,19 vp 202,38s\\ | ||
+ | 6. 62 Kaija Hyvönen/ | ||
+ | 7. 75 Sanna Pietilä - Backa Cilla, Varsa 20,13 vp 216,26s\\ | ||
+ | 8. 61 Matti Lahtinen / Kristiina Peltonen - Shea's Quinlan SICY 36,36 vp 242,72 s\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Aluekilpailu/ | ||
+ | **Luokka 6 Luokka 6 Aluekilpailuluokka, | ||
+ | \\ | ||
+ | **1. 358 Anne Friis/Antzu Rantanen -Friisin Paletti UrHu 0-0 vp 32,69 s\\ | ||
+ | 2. 489 Heinijoki Kaija -Hessin Lordi TRS 0-0 vp 36,73 s**\\ | ||
+ | 3. 488 Mansikkamäki Ritva - Hessin Jeviiri TRS 0-0 39,06 s \\ | ||
+ | 4. 487 Karoliina Lund -Pläsi CR 2,48 vp 142,96 s\\ | ||
+ | 5. 367 Rantanen Anzu - Hackebacken' | ||
+ | 6. 369 Vähä-Erkkilä Lauri - Hessin Lilli, HusR 5,18 vp 152,35 s\\ | ||
+ | 7. 485 Järvinen Talvikki de - Grapjas K-HR 6 vp 1.38,42 s\\ | ||
+ | 8. 491 Valo Johanna - V.H. Al-Yazi HusR 19,29 vp 204,58 s\\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 7 Luokka 7 Aluekilpailuluokka, | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **1. 334 Valkas Satu - Damon, BWKR 0-0 vp 27,70 s\\ | ||
+ | 2.471 Visakoivu Kirsi - Vahto UrHu 0-0 vp 32,17 s**\\ | ||
+ | 3. 355 Salonen Saila - Källbackas Charity 0-0 vp 32,53 s\\ | ||
+ | 4. 363 Sinda Heidi - Geist Tyler 6 F UrHu 0-0 vp 36,59 s\\ | ||
+ | 5. 487 Karoliina Lund -Pläsi CR 2,48 vp 142,96 s\\ | ||
+ | 6. 366 Vilkko Anna - L.P. Namu TuuR 7,56 vp 153,12 s\\ | ||
+ | 7. 472 Pusa Pekka - Vinha-Liinu TRS 12,8 vp 157,6 s\\ | ||
+ | 8. 446 Jarmo Murola Deruus SS-92 7,05 vp 152,09 s \\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 8 Luokka 8 Aluekilpailuluokka, | ||
+ | **1. 425 Järvinen Talvikki - Linde Boy K-HR 4 vp 1.56, | ||
+ | **2. 414 Vilenius Sari - Kirkastus UrHu 6vp 1.44,93 s** \\ | ||
+ | 3. 315 Soila Lehmusvaara -Hessi Iida & | ||
+ | 4. 359 Jenny Eklund Aslak &Gonzo 14,85 vp 1.59,69 s\\ | ||
+ | 5. 460 Paija Leena - Illuusia UrHu 19,10 vp 2.26,20 s\\ | ||
+ | |||