Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2013:l30406 [29/05/13 17:58:55] – emmi | kilpailut:2013:l30406 [06/05/14 15:32:21] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Ti 4.6. kouluratsastuskilpailut alk. klo 17 / ilmoittautuneet====== | ||
+ | **UrHun koulumestaruudet**\\ | ||
+ | AIKATAULUT v. 4.6. klo 12.00\\ | ||
+ | **Hessi-talli**\\ | ||
+ | **Luokka 1 Raviohjelma (samalla UrHun MESTARUUS 2003 ja myöhemmin syntyneet)** RATA 1\\ | ||
+ | 17.00 1. Annika Peltola - Mickey (SiRu)\\ | ||
+ | 2. Salla-Mari Manninen - Texas Eric VARSA\\ | ||
+ | 3. Ella Uusitalo - Hessin Jeviiri UrHu\\ | ||
+ | 4. Heidi Sinda - Osku UrHu\\ | ||
+ | 5. Mari Vainio - Piga Kasr\\ | ||
+ | 6. Johanna Pösö - Viva II Kasr\\ | ||
+ | 7. Iita Marttila - Diavolo VARSA\\ | ||
+ | 8. Eveliina Vaittinen -Stella\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 Helppo C:1 (samalla UrHun MESTARUUS juniorit)** RATA 1\\ | ||
+ | **18.00** 1. Heidi Sinda - Osku UrHu \\ | ||
+ | 2. Juulia Pirinen - Rätvänä TaNo \\ | ||
+ | 3. Emma Punto - Klasika\\ | ||
+ | 4. Annaleena Mänki - Täpi SiRu\\ | ||
+ | 5. Ella UusItalo - Hessin Jeviiri UrHu (M)\\ | ||
+ | 6. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky (M)\\ | ||
+ | 7. Eveliina Vaittinen -Stella (M)\\ | ||
+ | **18.50** 8. Janika Lönnroth - Savelan Puistotäti UrHu\\ | ||
+ | 9. Sanna Eeva - Donellis Paladin (FR)\\ | ||
+ | 10. Elli Marttila | ||
+ | 11. Anna Karppinen - Irmeli Steam\\ | ||
+ | 12. Hanna Silas - Mr. Brown KaRa\\ | ||
+ | 13. Nea Törmänen - Klasika VARSA\\ | ||
+ | 14. Mia-Mari Puustinen - Peltsin Paltsi Steam\\ | ||
+ | 15. Mira Jaakkola -Illuusia UrHu\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 Kür Helppo C - Helppo B** RATA 1\\ | ||
+ | **20.00**1. Sanna Heikkilä- Villen Vamppi SuoRa\\ | ||
+ | 2.Mimosa Penttinen - Weltlicht RR\\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | Tuomari Mira Kivistö\\ | ||
+ | Sihteeri Kirsi Kataja\\ | ||
+ | Lähetti\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 KN Special (samalla UrHun MESTARUUS seniorit )** RATA 2\\ | ||
+ | **18.10** 1. Jutta Pirinen - La Femme II, Tammelan Nousu\\ | ||
+ | 2. Anna-Kreetta Niemi - Camilla Ger S-team \\ | ||
+ | 3. Hanna Silas - Mr. Brown KaRa\\ | ||
+ | 4. Mia-Mari Puustinen - Peltsin Paltsi Steam\\ | ||
+ | 5. Sanna Heikkilä- Villen Vamppi SuoRa\\ | ||
+ | **18.45** 6. Milla Malin - Mirtti TaNo\\ | ||
+ | 7. Suvi Laitinen - Gransvarten YR\\ | ||
+ | 8.Martta Elonheimo -Loitsu (M)\\ | ||
+ | 9.Anna Lehtinen - Wilma TaNo\\ | ||
+ | 10. Mia-Mari Puustinen - Irmeli Steam\\ | ||
+ | 11.Minna Juusti - Camilla GER Steam\\ | ||
+ | 12.Emma Maunu - Huima Väkkärä ( FR )\\ | ||
+ | **19.30** 13.Milla Malin - Rätvänä TaNo\\ | ||
+ | 14.Maria Nikkilä - Rannikon Taisto Suontaan Rats\\ | ||
+ | 15.Johanna Pihlaja - Konwalia UrHu (M)\\ | ||
+ | 16.Anna Bergström - Kirkastus TRS\\ | ||
+ | 17.Paula Suonkanta - Sarma UrHU (M)\\ | ||
+ | 18. Mari Saari-Kivistö -Maggen UrHu (M)\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | Tuomari \\ | ||
+ | Sihteeri\\ | ||
+ | Lähetti\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | Kuulutus\\ | ||
+ | Tulospalvelu Kaisa Kataja\\ | ||
+ | Kanslia\\ | ||
+ | Palkinnot\\ | ||
+ | Buffetti\\ | ||
+ | Paikoitus\\ |