Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2014:111004 [22/09/14 14:28:21] – kaisak | kilpailut:2014:111004 [10/10/14 14:47:10] (nykyinen) – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
- | **SEURATASON KOULU JA TARKKUUSAJOKILPAILUT**\\ | + | **SEURATASON KOULU- JA TARKKUUSAJOKILPAILUT**\\ |
**Lauantaina 11.10. klo 10 alkaen Hessi-talli, | **Lauantaina 11.10. klo 10 alkaen Hessi-talli, | ||
\\ | \\ | ||
- | Voit kilpailla van koulu tai tarkkuutta tai osallistua yhdistetyyn kilpailuun jossa kaikkien luokkien voittajille loimet! | + | **ALUSTAVAT AIKATAULUT v 6.10. klo 17**\\ |
- | + | ||
- | Osallistumismaksu 15 euroa (esinepalkinnot)/ | + | |
- | + | ||
- | **Luokka 1 a Helppo 2.4 Aloittelijoille, | + | |
\\ | \\ | ||
- | Jukka Hynnä/ | + | **KOULUKOKEET** klo 10.30 - 12.40\\ |
\\ | \\ | ||
- | **Luokka | + | **Luokka |
- | Avoin alue- ja kansallisella tasolla starttaamattomille valjakoille | + | **10.30**\\ |
+ | 1. Mira Hiltunen - Hessin Odessa (125 cm) //UrHu// (hmest)\\ | ||
+ | 2. Jukka Hynnä - Hessin Jeviiri (125cm) // | ||
+ | 3. Heidi Sinda - Nekku & (140 cm) //UrHu//\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | Jukka Hynnä/ | ||
\\ | \\ | ||
+ | **Luokka 2a - Helppo 2.6, avoin kaikille**\\ | ||
+ | \\**11.20**\\ | ||
+ | 1. Margit Ranta - Instruktor (140 cm) //UrHu// (smest)\\ | ||
+ | 2. Piia Liitiä/ | ||
+ | 3. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida (125cm) //UrHu// (jmest)\\ | ||
+ | 4. Miikka Honkonen/ | ||
+ | 5. Pekka Pusa - Vinha-Liinu (125cm) //TRS//\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 2a Helppo 2.6, avoin kaikille**\\ | ||
- | |||
\\ | \\ | ||
- | |||
- | **Luokka 2 b Helppo, avoin kaikille + 30 cm ** | ||
- | |||
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 3a | + | **Luokka 3a - Vaativa 3.4, avoin kaikille**\\ |
- | Koe A, Vaativa 3.4, avoin kaikille**\\ | + | **12.15** |
- | Heidi Sinda -Hessin Muusa UrHu\\ | + | 1. Jenny Ehrnsten/Heidi Kupari |
\\ | \\ | ||
- | + | **TARKKUUSKOE** n. klo 10.20 alk\\ | |
- | + | \\ | |
- | **Luokka | + | **Luokka |
- | Koe B, Vaativa, avoin kaikille + 20 cm**\\ | + | \\**n. 11 alk**\\ |
- | Heidi Sinda -Hessin Muusa UrHu\\ | + | \\ |
+ | 1. Mira Hiltunen - Hessin Odessa (125 cm) // | ||
+ | 2. Jukka Hynnä - Hessin Jeviiri (125cm) // | ||
+ | 3. Heidi Sinda - Nekku & (140 cm) // | ||
+ | \\ | ||
+ | \\\\ | ||
+ | **Luokka 2 b Helppo, avoin kaikille + 30 cm **\\ | ||
+ | **n. 11.40**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 1. Margit Ranta -Instruktor (140 cm) // | ||
+ | 2. Piia Liitiä/ | ||
+ | 3. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida (125cm) // | ||
+ | 4. Miikka Honkonen/ | ||
+ | 5. Pekka Pusa - Vinha-Liinu (125cm) //TRS//\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3b - Vaativa, avoin kaikille + 20 cm**\\ | ||
+ | \\ **n. 12.45**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 1. Jenny Ehrnsten/Heidi Kupari | ||
\\ | \\ | ||
- | |||