Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2014:1306 [09/06/14 13:18:38] – heidi | kilpailut:2014:1306 [12/06/14 22:10:04] (nykyinen) – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
- | ALUSTAV | + | ====== ALUSTAVA |
- | + | **LUOKKA | |
- | **LUOKKA | + | |
\\ | \\ | ||
- | // | + | // |
- | // | + | // |
- | // | + | // |
- | //**4**// 153 Härkönen Annika | + | \\ C Marita Törnroth/Tuire Suvanto, E Ewa Munsterhjelm |
- | //**5**// 156 Rimpiläinen Leena - Mirkan Miro\\ | + | |
- | //**6**// 157 Kajander Ulla - Hikon Hilarius\\ | + | |
- | //**7**// 154 Järvinen Talvikki - Danser T\\ | + | |
- | //**8**// 159 Järvelä Sanna - Strelizia Nicolai\\ | + | |
- | //**9**// 187 Sinda Heidi - Instruktor\\ | + | |
\\ | \\ | ||
- | + | **LUOKKA | |
- | **LUOKKA | + | |
\\ | \\ | ||
- | // | + | // |
- | // | + | // |
- | // | + | // |
- | // | + | // |
- | //**5**// 104 Kalalahti Hannu - Hessin Vihtori\\ | + | \\C Marita Törnroth/Tuire Suvanto, E Ewa Munsterhjelm |
- | //**6**// 107 Vähä-Erkkilä Leena - S.W. Summer' | + | |
\\ | \\ | ||
+ | **LUOKKA 6 PRIX DE SHOWLINK**, alue helppo //HELPPO 2.4// (avoin poni- ja hevosvaljakoille) KLO 11.20\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **LUOKKA | + | //**1**// 379 Takkinen Raisa - Marttilan Maiflower\\ |
+ | //**2**// 305 Vilenius Sari - Silent' | ||
+ | //**3**// 393 Valtonen Päivi | ||
+ | //**4**// 462 Lahtinen Matti - Shea's Quinlan\\ | ||
+ | //**5**// 415 Pusa Pekka - Vinha-Liinu\\ | ||
+ | //**6**// 435 Tamminen Riitta - Adel\\ | ||
+ | //**7**// 440 Ben Simonsén | ||
+ | \\C Kati Honkanen /Leena Paija, E Ewa Munsterhjelm /Heikki Mikola\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | //**1**// 201 Päivi Valtonen | + | **LUOKKA 8 PRIX DE VELJ WAHLSTEN** alue vaativa |
\\ | \\ | ||
+ | //**1**// 469 Sinda Heidi - Bajarz\\ | ||
+ | //**2**// 345 Haapakoski Laura - Hessin Myrsky\\ | ||
+ | //**3**// 321 Liski Tuuli - Nikolai\\ | ||
+ | //**4**// 346 Bishop Deilina | ||
+ | //**5**// 336 Koskenranta-Aalto Ulla - Kaskenpään Andromeda & Symphatil Iceman\\ | ||
+ | //**6**// 444 Visakoivu Kirsi - Pikku-Epeli\\ | ||
+ | \\ C Kati Honkanen /Leena Paija, B Marita Törnroth/ | ||
\\ | \\ | ||
+ | **LUOKKA 3 PRIX DE KRAFFT/ | ||
\\ | \\ | ||
- | **LUOKKA | + | //**1**// 155 Järvinen Talvikki |
+ | //**2**// 158 Huttunen Sirpa - Veluto\\ | ||
+ | //**3**// 172 Sinda Heidi - Hessin Muusa\\ | ||
+ | //**4**// 153 Härkönen Annika | ||
+ | //**5**// 156 Rimpiläinen Leena - Mirkan Miro\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | // | + | //**6**// 157 Kajander Ulla - Hikon Hilarius 15.25\\ |
+ | //**7**// 159 Järvelä Sanna - Strelizia Nicolai\\ | ||
+ | //**8**// 187 Sinda Heidi - Instruktor\\ | ||
+ | //**9**// 154 Järvinen Talvikki | ||
+ | // | ||
+ | \\ C Kati Honkanen /Leena Rantamäki, E Ewa Munsterhjelm /Heikki Mikola B Marita Törnroth/Tuire Suvanto | ||
\\ | \\ | ||
+ | **LUOKKA 1 PRIX DE K-MARKET MARI**, kansallinen vaativa //VAATIVA 3.4// (avoin poniyksiköille) KLO 16.50\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **LUOKKA | + | //**2**// 108 Kalalahti Leena - Vuohimäen Havu\\ |
+ | //**3**// 112 Takkinen Raisa - Marttilan Maybach\\ | ||
+ | //**4**// 111 Rinne Laura - Elounelma\\ | ||
+ | //**5**// 104 Kalalahti Hannu - Hessin Vihtori\\ | ||
+ | //**6**// 105 Friis Anne - Friisin Paletti\\ | ||
+ | //**7**// 107 Vähä-Erkkilä Leena - S.W. Summer' | ||
+ | \\ C Kati Honkanen /Leena Rantamäki, E Ewa Munsterhjelm /Heikki Mikola B Marita Törnroth/ | ||
\\ | \\ | ||
- | //**1**// 342 Finell Ann-Katrin - Bamblys\\ | + | **LUOKKA |
- | //**2**// | + | |
- | //**3**// 429 Setälä Johanna | + | |
- | //**4**// 309 Tuominen Sanna - Little Legend\\ | + | |
\\ | \\ | ||
+ | //**1**// 201 Päivi Valtonen - Aarteen Viuhti & Kotimäen Tigeress\\ | ||
+ | \\C Kati Honkanen /Leena Rantamäki, E Ewa Munsterhjelm /Heikki Mikola B Marita Törnroth/ | ||
\\ | \\ | ||
- | **LUOKKA | + | **LUOKKA |
\\ | \\ | ||
- | // | + | // |
- | //**2**// 415 Pusa Pekka - Vinha-Liinu\\ | + | \\C Kati Honkanen |
- | //**3**// 379 Takkinen Raisa - Marttilan Maiflower\\ | + | |
- | //**4**// 435 Tamminen Riitta - Adel\\ | + | |
- | //**5**// 393 Valtonen Päivi | + | |
- | //**6**// 305 Vilenius Sari - Silent' | + | |
\\ | \\ | ||
- | \\ | ||
- | **LUOKKA 7 PRIX DE ????** alue helppo (avoin II-poneille)\\ | ||
- | \\ | ||
- | //**1**// 368 Kajander Ulla - Por Erik\\ | ||
- | //**2**// 380 Rosenström Annika - SMK Sointu\\ | ||
- | \\ | ||
- | \\ | ||
- | **LUOKKA 8 PRIX DE ????** alue vaativa (avoin hevos- ja poniyksiköille sekä pareille)\\ | ||
- | \\ | ||
- | //**1**// 346 Bishop Deilina | ||
- | //**2**// 345 Haapakoski Laura - Hessin Myrsky\\ | ||
- | //**3**// 336 Koskenranta-Aalto Ulla - Kaskenpään Andromeda/ | ||
- | //**4**// 321 Liski Tuuli - Nikolai\\ | ||
- | //**5**// 469 Sinda Heidi - Bajarz\\ | ||
- | //**6**// 444 Visakoivu Kirsi - Pikku-Epeli\\ | ||
- | |||
- | |||
- | |||
- |