Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2014:1306 [09/06/14 13:23:34] – heidi | kilpailut:2014:1306 [12/06/14 22:10:04] (nykyinen) – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
- | ALUSTAVA KOULUAIKATAULU\\ | + | ====== |
- | **LUOKKA 7 PRIX DE ????** alue helppo (avoin II-poneille) KLO 10\\ | ||
- | \\ | ||
- | //**1**// 380 Rosenström Annika - SMK Sointu\\ | ||
- | //**2**// 368 Kajander Ulla - Por Erik\\ | ||
+ | **LUOKKA 7 PRIX DE HESSITALLI** alue helppo //HELPPO 2.4// (avoin II-poneille) (20 * 40 m) KLO 10\\ | ||
\\ | \\ | ||
+ | //**1**// 380 Rosenström Annika | ||
+ | //**2**// 368 Kajander Ulla - Por Erik\\ | ||
+ | //**3**// 310 Hauta-Heikkilä Saara - Smedens Musette ?\\ | ||
+ | \\ C Marita Törnroth/ | ||
\\ | \\ | ||
- | + | **LUOKKA 5 PRIX DE PRO HAY**, alue helppo | |
- | **LUOKKA 5 PRIX DE PRO HAY**, alue helppo (noviisiluokka) KLO 10.30\\ | + | |
\\ | \\ | ||
//**1**// 309 Tuominen Sanna - Little Legend\\ | //**1**// 309 Tuominen Sanna - Little Legend\\ | ||
Rivi 15: | Rivi 15: | ||
//**3**// 409 Liitiä Piia - Piian Pimu\\ | //**3**// 409 Liitiä Piia - Piian Pimu\\ | ||
//**4**// 342 Finell Ann-Katrin - Bamblys\\ | //**4**// 342 Finell Ann-Katrin - Bamblys\\ | ||
+ | \\C Marita Törnroth/ | ||
\\ | \\ | ||
- | \\ | + | **LUOKKA 6 PRIX DE SHOWLINK**, alue helppo |
- | **LUOKKA 6 PRIX DE SHOWLINK**, alue helppo (avoin poni- ja hevosvaljakoille) KLO 11.15\\ | + | |
\\ | \\ | ||
//**1**// 379 Takkinen Raisa - Marttilan Maiflower\\ | //**1**// 379 Takkinen Raisa - Marttilan Maiflower\\ | ||
Rivi 26: | Rivi 25: | ||
//**5**// 415 Pusa Pekka - Vinha-Liinu\\ | //**5**// 415 Pusa Pekka - Vinha-Liinu\\ | ||
//**6**// 435 Tamminen Riitta - Adel\\ | //**6**// 435 Tamminen Riitta - Adel\\ | ||
- | + | //**7**// 440 Ben Simonsén | |
+ | \\C Kati Honkanen /Leena Paija, E Ewa Munsterhjelm /Heikki Mikola\\ | ||
\\ | \\ | ||
+ | **LUOKKA 8 PRIX DE VELJ WAHLSTEN** alue vaativa //VAATIVA 3.4// (avoin hevos- ja poniyksiköille sekä pareille) KLO 13.10\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | + | // | |
- | **LUOKKA 8 PRIX DE ????** alue vaativa (avoin hevos- ja poniyksiköille sekä pareille) KLO 13\\ | + | |
- | \\ | + | |
- | // | + | |
//**2**// 345 Haapakoski Laura - Hessin Myrsky\\ | //**2**// 345 Haapakoski Laura - Hessin Myrsky\\ | ||
- | // | + | // |
- | // | + | // |
- | // | + | // |
//**6**// 444 Visakoivu Kirsi - Pikku-Epeli\\ | //**6**// 444 Visakoivu Kirsi - Pikku-Epeli\\ | ||
- | + | \\ C Kati Honkanen | |
- | + | ||
- | + | ||
- | **LUOKKA 3 PRIX DE KRAFFT/VaTu**, kansallinen vaativa (avoin hevosyksiköille)\\ | + | |
\\ | \\ | ||
- | //**1**// 155 Järvinen Talvikki - Fast Freddy van Egenoven\\ | + | **LUOKKA 3 PRIX DE KRAFFT/VaTu**, kansallinen vaativa |
- | //**2**// 158 Huttunen Sirpa - Veluto\\ | + | |
- | //**3**// 172 Sinda Heidi - Hessin Muusa\\ | + | |
- | //**4**// 153 Härkönen Annika | + | |
- | //**5**// 156 Rimpiläinen Leena - Mirkan Miro\\ | + | |
- | //**6**// 157 Kajander Ulla - Hikon Hilarius\\ | + | |
- | //**7**// 154 Järvinen Talvikki - Danser T\\ | + | |
- | //**8**// 159 Järvelä Sanna - Strelizia Nicolai\\ | + | |
- | //**9**// 187 Sinda Heidi - Instruktor\\ | + | |
\\ | \\ | ||
- | + | //**1**// 155 Järvinen Talvikki | |
- | **LUOKKA 1 PRIX DE K-MARKET MARI**, kansallinen vaativa (avoin poniyksiköille)\\ | + | //**2**// 158 Huttunen Sirpa - Veluto\\ |
+ | //**3**// 172 Sinda Heidi - Hessin Muusa\\ | ||
+ | //**4**// 153 Härkönen Annika | ||
+ | //**5**// 156 Rimpiläinen Leena - Mirkan Miro\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | //**6**// 157 Kajander Ulla - Hikon Hilarius 15.25\\ | ||
+ | //**7**// 159 Järvelä Sanna - Strelizia Nicolai\\ | ||
+ | //**8**// 187 Sinda Heidi - Instruktor\\ | ||
+ | //**9**// 154 Järvinen Talvikki | ||
+ | //**1**// 106 Vähä-Erkkilä Leena - Arvalon Golden Scarlett **(Luokasta 1)**\\ | ||
+ | \\ C Kati Honkanen /Leena Rantamäki, E Ewa Munsterhjelm /Heikki Mikola B Marita Törnroth/ | ||
+ | \\ | ||
+ | **LUOKKA 1 PRIX DE K-MARKET MARI**, kansallinen vaativa | ||
\\ | \\ | ||
- | //**1**// 106 Vähä-Erkkilä Leena - Arvalon Golden Scarlett\\ | ||
//**2**// 108 Kalalahti Leena - Vuohimäen Havu\\ | //**2**// 108 Kalalahti Leena - Vuohimäen Havu\\ | ||
//**3**// 112 Takkinen Raisa - Marttilan Maybach\\ | //**3**// 112 Takkinen Raisa - Marttilan Maybach\\ | ||
//**4**// 111 Rinne Laura - Elounelma\\ | //**4**// 111 Rinne Laura - Elounelma\\ | ||
//**5**// 104 Kalalahti Hannu - Hessin Vihtori\\ | //**5**// 104 Kalalahti Hannu - Hessin Vihtori\\ | ||
- | //**6**// 107 Vähä-Erkkilä Leena - S.W. Summer' | + | //**6**// 105 Friis Anne - Friisin Paletti\\ |
+ | //**7**// 107 Vähä-Erkkilä Leena - S.W. Summer' | ||
+ | \\ C Kati Honkanen /Leena Rantamäki, E Ewa Munsterhjelm /Heikki Mikola B Marita Törnroth/ | ||
\\ | \\ | ||
+ | **LUOKKA 2 PRIX DE VELJ. WAHLSTEN**, kansallinen vaativa //VAATIVA 3.4// (avoin poniparille) \\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **LUOKKA 2 PRIX DE VELJ. WAHLSTEN**, kansallinen vaativa (avoin poniparille)\\ | + | //**1**// 201 Päivi Valtonen - Aarteen Viuhti & Kotimäen Tigeress\\ |
+ | \\C Kati Honkanen /Leena Rantamäki, E Ewa Munsterhjelm /Heikki Mikola B Marita Törnroth/ | ||
\\ | \\ | ||
- | //**1**// 201 Päivi Valtonen - Aarteen Viuhti/Kotimäen Tigeress\\ | + | **LUOKKA 4 PRIX DE IDEAL HARNESS**, kansallinen vaativa //VAATIVA 3.4// (avoin hevospareille)\\ |
\\ | \\ | ||
+ | //**1**// 252 Ehrnstén Jenny - Pacynka & Gwiazdeczka\\ | ||
+ | \\C Kati Honkanen /Leena Rantamäki, E Ewa Munsterhjelm /Heikki Mikola B Marita Törnroth/ | ||
\\ | \\ | ||
- | |||
- | \\ | ||
- | **LUOKKA 4 PRIX DE ?????**, kansallinen vaativa (avoin hevospareille)\\ | ||
- | \\ | ||
- | //**1**// 252 Ehrnsten Jenny - Pacynka/ | ||
- | \\ | ||
- | \\ | ||
- |