Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2014:ilmot0508 [04/08/14 08:26:52] – heidi | kilpailut:2014:ilmot0508 [05/08/14 09:44:04] (nykyinen) – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 3: | Rivi 3: | ||
__**Luokka 1 - Puomiluokka (taluttajan käyttö sallittu)**__\\ | __**Luokka 1 - Puomiluokka (taluttajan käyttö sallittu)**__\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. Mikaela Sinda/Eveliina Vaittinen | + | 1. Mikaela Sinda/ |
- | 2. Miro Sinda/ - //UrHu//\\ | + | 2. Miro Sinda/Eveliina Vaittinen |
3. Netta Lindell - Cloudberry Lovelyeye\\ | 3. Netta Lindell - Cloudberry Lovelyeye\\ | ||
4. Elina Moisio/ | 4. Elina Moisio/ | ||
5. Helmi Mäkelän/ | 5. Helmi Mäkelän/ | ||
6. Julia Yli-Parri - Ylva, UrHu \\ | 6. Julia Yli-Parri - Ylva, UrHu \\ | ||
+ | 7. Sohvi Laakso - Mickey \\ | ||
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
- | __**Luokka 2 - Ristikko (taluttajan käyttö sallittu)**__\\ | + | __**Luokka 2 - Ristikko (taluttajan käyttö sallittu)**__ |
\\ | \\ | ||
- | 1. Elina Moisio/Kaisa Kataja | + | |
- | 2. Mikaela | + | 1. Mikaela Sinda/Mette Aho - Hessi-Iida |
- | 3. Miro Sinda/ - Stella Elona // | + | 2. Miro Sinda/Evelina |
- | 4. Netta Lindell - Cloudberry Lovelyeye\\ | + | 3. Sonja Uusitalo - Mickey, Loimura |
- | 5. Helmi Mäkelän/ | + | 4. Elina Moisio/Kaisa Kataja |
- | 6. Julia Yli-Parri - Ylva, UrHu \\ | + | 5. Netta Lindell - Cloudberry Lovelyeye\\ |
+ | 6. Helmi Mäkelän/ | ||
+ | 7. Julia Yli-Parri - Ylva, UrHu \\ | ||
+ | 8. Patricia Puronimmi - Mickey, Loimura | ||
\\ | \\ | ||
+ | 9. Jutta Pirinen - La Femme II, TaNo\\ | ||
+ | 10. Juulia Pirinen - Vuokko, TaNo | ||
+ | 11. Mette Aho -Iida\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | __**Luokka 3 - 50 cm**__\\ | + | __**Luokka 3 - 50 cm**__n. 18.20\\ |
\\ | \\ | ||
1. Jessica Niemi - Milord //Auranmaan Ratsastajat// | 1. Jessica Niemi - Milord //Auranmaan Ratsastajat// | ||
- | 2. Maria Lahdenperä - Hessin Odessa // | + | 2. Mette Aho -Iida\\ |
- | 3.\\ | + | 3. Maria Lahdenperä - Hessin Odessa // |
- | 4. Sara Naaranoja - Milord\\ | + | 4. Taija Pahalahti - Cosmic Flight, YR \\ |
+ | 5. Jutta Pirinen - La Femme II, TaNo | ||
+ | 6. Sara Naaranoja - Milord\\ | ||
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
Rivi 37: | Rivi 46: | ||
\\ | \\ | ||
1. Iiris Vaskela - Picaro de Paco //UrHu//\\ | 1. Iiris Vaskela - Picaro de Paco //UrHu//\\ | ||
+ | 2. Johanna Pihlaja -Lakeuden Hallayö SomRa\\ | ||
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
- | __**Luokka 6 - Tarkkuus +30cm**__\\ | + | __**Luokka 6 - Tarkkuus +30cm**__ |
\\ | \\ | ||
1. Kaisa Kataja - Haukkamäen Arvo (110cm) //UrHu//\\ | 1. Kaisa Kataja - Haukkamäen Arvo (110cm) //UrHu//\\ | ||
- | 2. Jukka Hynnä/Mira Hiltunen -Hessin Odessa UrHu(125 cm)\\ | + | 2. Okko Lahtinen -Zigge UrHu (125 cm)\\ |
- | 3. Piia Liitiä -Piian Pimu UrHu (125 cm)\\ | + | 3. Jukka Hynnä/Mira Hiltunen -Hessin Odessa UrHu(125 cm)\\ |
- | 4. Margit Ranta -Ismo | + | 4. Piia Liitiä -Piian Pimu UrHu (125 cm)\\ |
+ | 5. Margit | ||
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
Rivi 50: | Rivi 61: | ||
\\ | \\ | ||
1. Kaisa Kataja - Haukkamäen Arvo (110cm) //UrHu//\\ | 1. Kaisa Kataja - Haukkamäen Arvo (110cm) //UrHu//\\ | ||
- | 2. Jukka Hynnä/Mira Hiltunen -Hessin Odessa UrHu(125 cm)\\ | + | 2. Okko Lahtinen -Zigge UrHu (125 cm)\\ |
- | 3. Piia Liitiä -Piian Pimu UrHu (125 cm)\\ | + | 3. Jukka Hynnä/Mira Hiltunen -Hessin Odessa UrHu(125 cm)\\ |
- | 4. Margit Ranta (140cm)\\ | + | 4. Piia Liitiä -Piian Pimu UrHu (125 cm)\\ |
+ | 5. Margit Ranta/Hanna Ranta -Instruktor |