Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Seuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2014:tulokset405 [04/05/14 08:13:24] – luotu ritva | kilpailut:2014:tulokset405 [06/05/14 15:32:21] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 3: | Rivi 3: | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 1 Prix de , samalla KEILAKUNKKU | **Luokka 1 Prix de , samalla KEILAKUNKKU | ||
- | 1. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky UrHu 0 vp - 2.26,28\\ | + | **1. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky UrHu 0 vp - 2.26,28\\ |
2. Piia Liitiä -Piian Pimu UrHu 0 vp 2.30,19\\ | 2. Piia Liitiä -Piian Pimu UrHu 0 vp 2.30,19\\ | ||
3. Saara Hauta-Heikkilä - Smedens Musette 0 vp 2.35,97\\ | 3. Saara Hauta-Heikkilä - Smedens Musette 0 vp 2.35,97\\ | ||
- | 4. Sanna Tuominen - Little Legend 0 vp 2.43,59\\ | + | 4. Sanna Tuominen - Little Legend 0 vp 2.43,59**\\ |
5. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 0 vp 2.47,25\\ | 5. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 0 vp 2.47,25\\ | ||
6. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli JRS 0 vp 2.48,12\\ | 6. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli JRS 0 vp 2.48,12\\ | ||
Rivi 22: | Rivi 22: | ||
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 2 Prix de, samalla KEILAKUNKKU | + | **Luokka 2 Prix de, samalla KEILAKUNKKU |
cm\\ | cm\\ | ||
- | 1. Sanna Tuominen | + | |
- | 2. Heidi Sinda -Hessin Odessa | + | **1. Laura Rinne/Ida Kallioinen |
- | 3. Päivi Valtonen/ | + | 2. Heidi Sinda -Hessin Odessa UrHu 0 vp 2.28,15\\ |
- | 4. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Tahiti' | + | 3. Sanna Tuominen |
- | 5. Heidi Sinda /Piia Liitiä -Piian Pimu (125 cm) UrHu\\ | + | 4. Heidi Sinda /Piia Liitiä -Piian Pimu UrHu 3 vp 2.13,41**\\ |
- | 6. Jukka Hynnä -Hessin Jeviiri | + | 5. Jukka Hynnä -Hessin Jeviiri UrHu 3 vp 2.18,66\\ |
- | 7. Riitta Tamminen/ | + | 6. Päivi Valtonen/ |
- | 8. Annika Tanskanen | + | 7. Saara Hauta-Huhta - Smedens Musette 3 vp 2.33,65\\ |
- | 9. Heidi Sinda/Henna Laakkonen -B.A.Frodo& | + | 8. Annika Tanskanen -Gnist Varde UrHu 3 vp 2.44,32\\ |
- | 10. Saara Hauta-Huhta - Smedens Musette (115 cm)\\ | + | 9. Henri Rinne - Niemenpellon Mimosa 6 vp 2.12,16\\ |
- | 11. Henri Rinne - Niemenpellon Mimosa 110 cm KK\\ | + | 10. Riitta Tamminen/ |
+ | 11. Pia Kaunisto | ||
+ | 12. Heidi Sinda/Henna Laakkonen -B.A.Frodo& | ||
\\ | \\ | ||
- | Luokkine 1 ja palkintojen jaot ensin luokka palkinnot sitten molempien KEILAKUNKKU kolme parasta! | ||
- | \\ | ||
- | **Luokka 3 Prix de , samalla KEILAKUNKKU | ||
- | 1. Kaisa Kataja | + | **Luokka 3 Prix de , samalla KEILAKUNKKU |
- | 2. Ida Kallioinen | + | |
- | 3. Laura Haapakoski | + | **1. Laura Rinne/Henri Rinne - Elounelma 0 vp 2.14,00 / 48,47\\ |
- | 4. Tuuli Liski -Nikolai (110 cm) UrHu\\ | + | 2. Janette Sinkkonen / Nelli Helin - Ljosprins TRS 0 vp 2.32,35 / 49,74\\ |
- | 5. Heidi Sinda -Bajarz (125 cm) UrHu\\ | + | 3. Heidi Sinda/ |
- | 6. Eveliina Vaittinen | + | 4. Laura Haapakoski |
- | 7. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli (125 cm) JRS\\ | + | 5. Pekka Pusa -Vinha-Liinu TRS 0 vp 2.10,53 / 1.01,22\\ |
- | 8. Laura Rinne/Henri Rinne - Elounelma 125 cm\\ | + | 6. Tuuli Liski -Nikolai |
- | 9. Matti Lahtinen | + | 7. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli JRS 3 vp 2.38,09\\ |
- | 10. Pekka Pusa -Vinha-Liinu (125 cm) TRS\\ | + | 8. Heidi Sinda -Bajarz UrHu 3 vp 2.39,03\\ |
- | 11. Janette Sinkkonen / Nelli Helin - Ljosprins (140 cm) TRS\\ | + | 9. Kaisa Kataja |
- | 12. Heidi Sinda -Hessin Muusa UrHu (140 cm)\\ | + | 10. Ida Kallioinen |
+ | 11. Eveliina Vaittinen | ||
+ | 12. Matti Lahtinen | ||
+ | |||
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 4 Prix de , samalla | + | **Luokka 4 Prix de , samalla |
- | 1. Heljä Kämäräinen | + | |
- | 2. Heidi Sinda -Hessin Muusa UrHu (140 cm)\\ | + | **1. Heidi Sinda -Hessin Muusa UrHu 0 vp 2.16,99 / 50,36\\ |
- | 3. Janette Sinkkonen / Nelli Helin - Ljosprins | + | 2. Pekka Pusa / Kaija Hyvönen |
- | 4. Laura Rinne/Ida Kallioinen | + | 3. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Elounelma 3 vp 2.14,00\\ |
- | 5. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan | + | 4. Janette Sinkkonen / Nelli Helin - Ljosprins TRS 3 vp 2.26,38\\ |
- | 6. Pekka Pusa -Vinha-Liinu (125 cm) TRS\\ | + | 5. Heidi Sinda /Annika Tanskanen |
- | 7. Heidi Sinda /Annika Tanskanen | + | 6. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan Team Fincheval |
+ | 7. Heljä Kämäräinen | ||
+ | |||
+ | |||