Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2015:ll2908 [19/08/15 06:04:22] – heidi | kilpailut:2015:ll2908 [29/08/15 06:47:11] (nykyinen) – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 2: | Rivi 2: | ||
**Luokka 1 - Puomiluokka, | **Luokka 1 - Puomiluokka, | ||
- | A) kokemattomille | + | \\ |
- | Mikaela Sinda - \\ | + | __B) muille__\\ |
- | Miro Sinda - Hessin Myrsky\\ | + | \\ |
+ | Elina Vienonen - Zitas Mats // | ||
+ | \\ | ||
+ | __A) kokemattomille | ||
+ | 1. Mikaela Sinda (6v)/ - Nikolai //UrHu//\\ | ||
+ | 2. Juho Lahtinen/ - Stjärnsunds Cedric\\ | ||
+ | 3. Miro Sinda (6v)/ - Hessin Myrsky | ||
+ | 4. Vilppu Vienonen (8v) - Zitas Mats\\ | ||
+ | 5. Anni Kaleva (4v)/Kaisa Kataja - Haukkamäen Arvo\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 - Ristikkoluokka, | ||
+ | \\ | ||
+ | 1. Miro Sinda (6v)/ - Hessin Myrsky // | ||
+ | 2. Anni Kaleva (4v)/Kaisa Kataja - Haukkamäen Arvo\\ | ||
+ | 3. Nea Välläri - Stella Elona // | ||
+ | 4. Nea Blom - Aaron Tokti\\ | ||
+ | 5. Mikaela Sinda (6v)/ - Instruktor // | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 - 50 cm (367.1)**n 12.15\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 1. Nea Välläri - Stella Elona // | ||
+ | 2. Emma Blom - Jedidjan Tabita //TRS//\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 - 70 cm (367.1)**n. 12.30\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 1. Mari Lahti - Hessin Muusa //YR//\\ | ||
+ | 2. Emma Blom - Jedidjan Tabita //TRS//\\ | ||
+ | 3. Ville Rautakorpi - Picasso\\ | ||
+ | 4. Lilli Aalto - Kiviniemen Jalo // | ||
+ | 5. Maija Alanko - Carida\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 5 - 85 cm (367.1)** n. 12.50\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 1. Ville Rautakorpi - Picasso\\ | ||
+ | 2. Mari Lahti - Hessin Muusa //YR//\\ | ||
+ | 3. Maija Alanko - Carida\\ | ||
+ | 4. Lilli Aalto - Kiviniemen Jalo // | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 6 - Valjakkotarkkuus +30cm** n. 13.20\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | __a) Juniorit__\\ | ||
- | B) kokemattomille hevosille | + | 1. Mikaela Sinda/ - Nikolai //UrHu// (110cm)\\ |
+ | 3. Miro Sinda/ - Hessin Myrsky //UrHu// (125cm)\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | __b) Muut__\\ | ||
+ | 2. Satu Valkas/ | ||
+ | 4. Sami Lappalainen/ | ||
- | - | + | \\ |
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 7 - Valjakkotarkkuus +20cm**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 1. Johanna Uotila -Hessin Myrsky (125 cm)\\ | ||
+ | 2. Sami Lappalainen/ | ||
+ | 3. Kaisa Kataja - Haukkamäen Arvo //UrHu// (110cm)\\ | ||
+ | 4. Tuuli Liski - Nikolai //UrHu// (110 cm)\\ | ||
+ | 5. Satu Valkas/ | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 8 - Ohjasajo, taluttajan käyttö sallittu**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | Miisa Wikman - Tintin Orakas \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | ---- | ||
+ | Tuomari Heikki Mikola\\ | ||
+ | Sihteeri Anne-Mari Vaskela\\ | ||
+ | Aika\\ | ||
+ | Tulospalvelu\\ | ||
+ | Kuulutus\\ | ||
+ | Portti\\ | ||
+ | Liputus Maarit Paju\\ | ||
+ | Rata Ilkka Tonteri\\ | ||
+ | Rata\\ | ||
+ | Kanslia& | ||
+ | Buffetti Laura Haapakoski\\ | ||
+ | Palkinnot\\ | ||
- | **Luokka 2 - Ristikkoluokka, | ||
- | |||
- | Miro Sinda - Hessin Myrsky | ||
- | Mikaela Sinda | ||
- | |||
- | **Luokka 3 - 50 cm (367.1)** | ||
- | |||
- | **Luokka 4 - 70 cm (367.1)** | ||
- | |||
- | **Luokka 5 - 85 cm (367.1)** | ||
- | |||
- | **Luokka 6 - Valjakkotarkkuus +30cm** | ||
- | |||
- | **Luokka 7 - Valjakkotarkkuus +20cm** |