Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2015:tulokset0305 [03/05/15 10:04:46] – heidi | kilpailut:2015:tulokset0305 [04/05/15 11:55:02] (nykyinen) – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
- | ====== VALJAKKOTARKKUUS - SU 3.5. KEILAKUNKKU Cup 3 -TULOKSET====== | + | ====== VALJAKKOTARKKUUS - SU 3.5. KEILAKUNKKU Cup 3 - TULOKSET====== |
\\ | \\ | ||
- | |||
\\ | \\ | ||
**Luokka 1 Prix de Mountain Horse, samalla KEILAKUNKKU | **Luokka 1 Prix de Mountain Horse, samalla KEILAKUNKKU | ||
\\ | \\ | ||
- | **1. Heidi Sinda/Mira Hiltunen - Hessin Odessa //UrHu// (125 cm) **(NH)** 0 vp 3.04,56 s\\ | + | **1. Heidi Sinda/Mira Hiltunen - Hessin Odessa //UrHu// (125 cm) 0vp 3.04,56 s\\ |
- | 2. Emma Tuominen - Kaurialan Kille // | + | 2. Emma Tuominen - Kaurialan Kille // |
- | 3. Mirva Wiik/Simon Wiik - Homecorner`s Fayanoma | + | 3. Mirva Wiik/Simon Wiik - Homecorner`s Fayanoma |
- | 4. Anna Vilkko - Tallbos Cornelia | + | 4. Anna Vilkko - Tallbos Cornelia **5,04 vp 4.20,08 s**\\ |
- | 5. Piia Kaunisto/ | + | 5. Piia Kaunisto/ |
- | 6. Susanna Kaurimo/ | + | 6. Susanna Kaurimo/ |
- | 7. Satu Valkas/ | + | 7. Satu Valkas/ |
- | + | ||
\\ | \\ | ||
- | **Vatun diplomin saavuttivat**\\ | ||
- | 3. Mirva Wiik/Simon Wiik - Homecorner`s Fayanoma \\ | ||
- | 6. Susanna Kaurimo/ | ||
- | |||
\\ | \\ | ||
- | + | **Luokka 2 Prix de Mountain Horse, samalla | |
- | KEILAKUNKKU | + | |
\\ | \\ | ||
- | + | **1. Heidi Sinda/Piia Liitiä | |
- | **KEILAKUNKKU 2015 - Nuoret hevoset (synt. 2009-2011)\\ | + | 2. Janita Korhonen/ |
- | + | 3. Emma Tuominen | |
- | 1. Heidi Sinda - Hessin Odessa 0vp + 0vp + 0 vp = 0vp\\ | + | 4. Luna Suhonen/ |
- | | + | 5. Mira Hiltunen/ |
- | | + | 6. Laura Haapakoski/ |
- | + | 7. Annika Tanskanen/ | |
- | | + | 8. Satu Valkas/ |
- | | + | 9. Piia Kaunisto/ |
- | | + | 10. Elina Sintonen/ |
- | | + | 11. Susanna Kaurimo/ |
- | | + | |
- | + | ||
- | **Luokka 2 Prix de Mountain Horse, samalla KEILAKUNKKU | + | |
\\ | \\ | ||
- | **1. Heidi Sinda/Piia Liitiä -Piian Pimu //UrHu// (125 cm) 0vp 3.04.16\\ | ||
- | 2. Janita Korhonen / Niina Vasarainen -Tahiti' | ||
- | 3. Emma Tuominen - Kaurialan Kille //KYR// (110 cm) **(KK)** 0 vp 3.49,76 s**\\ | ||
- | 4. Luna Suhonen/ | ||
- | 5. Mira Hiltunen/ - Hessin Odessa //UrHu// (125 cm) **(KK)** 3vp 3.01.82\\ | ||
- | 6. Laura Haapakoski/ | ||
- | 7. Annika Tanskanen/ | ||
- | 8. Satu Valkas/ | ||
- | 9. Piia Kaunisto/ | ||
- | 10. Elina Sintonen/ - Werttiina //UrHu// (125 cm) **(KK)**\\ 9vp 3.07,96 | ||
- | 11. Susanna Kaurimo/ | ||
- | |||
- | 13. Riitta Tamminen -Adel (140 cm)\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **KEILAKUNKKU | + | **Luokka 3 Prix de Ideal Harness , samalla |
+ | \\ | ||
+ | **1. Luna Suhonen/ | ||
+ | 2. Heidi Sinda/ Taija Raatikainen | ||
+ | 3. Janita Korhonen / Niina Vasarainen -Tahiti' | ||
+ | 4. Laura Haapakoski/ | ||
+ | 5. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu // | ||
+ | 6. Tuuli Liski - Nikolai // | ||
+ | 7. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida // | ||
+ | 8. Kati Kärsämä - Smedens Jolie // | ||
+ | 9. Tuuli Liski - Arvalon Golden Scarlett UrHu 0vp 3.29.63\\ | ||
+ | 10. Heidi Sinda/Pii | ||
+ | a Liitiä -Piian Pimu UrHu 3vp 3.01.50\\ | ||
+ | 11. Elina Sintonen/ - Werttiina // | ||
+ | 12. Johanna Uotila - Hessin Myrsky // | ||
- | 1. Annika Tanskanen - Gnist Varde 6vp + 0vp + 3 vp = 9 vp\\ | ||
- | 2. Pia Kaunisto - Hessin Paronitar 1,5vp + 3vp +8,24 vp= 12,74vp\\ | ||
- | 3. Emma Tuominen - Kaurialan Kille 13vp + 0vp + 0 vp = 13vp**\\ | ||
- | 4. Elina Sintonen - Werttiina 3vp + 8vp = 11vp\\ | ||
- | 5. Mira Hiltunen - Hessin Odessa 26vp + 6vp + 3 vp = 35vp\\ | ||
- | 6. Maria Nurminen - Jestan Rinssi 22,5vp + 6,5vp = 29vp | ||
- | 7. Henna Laakkonen - B.A. Pippin & B.A. Frodo 9,5vp + 36vp = 45,5vp | ||
- | 8. Christine Furuhjelm - Black Beauty & Angeline 26vp + 33vp = 59vp | ||
- | 8. Heljä Kämäräinen - Usvaniityn Jasper 23vp + 36vp = 59vp | ||
- | PALKINTOJEN JAKO luokat ja 1 ja 2\\ | ||
- | |||
- | KEILAKUNKKU 2015 PALKINTOJEN JAKO - NUORET HEVOSET JA ALIOTTAVAT AIKUISKUSKIT\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **Luokka | + | **Luokka |
\\ | \\ | ||
- | 1. Kati Kärsämä | + | **1. Heidi Sinda/Taija Raatikainen |
- | 2. Eveliina Vaittinen | + | 2. Heidi Sinda/ |
- | 3. Tuuli Liski - Nikolai //UrHu// (110 cm) **(J)**\\ 0vp 3.16.16 | + | 3. Eveliina Vaittinen |
- | 4. Heidi Sinda/Piia Liitiä -Piian Pimu UrHu (125 cm)\\ 3vp 3.01.50 | + | 4. Riitta Tamminen |
- | 5. Elina Sintonen/ | + | 5. Kati Kärsämä |
- | 6. Janita Korhonen / Niina Vasarainen | + | 6. Pekka Pusa /Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu // |
- | 7. Johanna Uotila | + | |
- | 8. Luna Suhonen/ | + | |
- | 9. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu // | + | |
- | 10. Heidi Sinda/Kati Järvelä -Hessin Muusa (125 cm) UrHu\\ | + | |
- | 11. Laura Haapakoski/ | + | |
- | 12. Tuuli Liski - Arvalon Golden Scarlett (125 cm) UrHu **J** \\ | + | |
- | 13. Heidi Sinda/ Taija Raatikainen - Instruktor //UrHu// (140 cm)\\ | + | |
\\ | \\ | ||
- | PALKINTOJEN JAKO luokka 3 ja KEILAKUNKKU 2015 JUNIORIT\\ | ||
- | \\ | ||
- | **Luokka 4 Prix de Velj Wahlstén , samalla | ||
- | \\ | ||
- | 1. Heidi Sinda/Taija Raatikainen - Instruktor // | ||
- | 2. Riitta Tamminen -Adel (140 cm)\\ | ||
- | 3. Kati Kärsämä - Smedens Jolie //TRS// (110 cm) **(S)**\\ | ||
- | 4. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida //UrHu// (110cm)\\ | ||
- | 5. Heidi Sinda/Kati Järvelä - Hessin Muusa //UrHu// (125 cm) **(S)**\\ | ||
- | 6. Pekka Pusa /Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu //TRS// (125 cm) **(S)**\\ | ||
- | 7. Heidi Sinda/ | ||
- | |||