Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Seuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2016:ll031216 [07/12/16 16:15:43] – luotu anne-mari | kilpailut:2016:ll031216 [09/12/16 14:11:57] (nykyinen) – anne-mari | ||
---|---|---|---|
Rivi 2: | Rivi 2: | ||
\\ | \\ | ||
Klo 12.00\\ | Klo 12.00\\ | ||
+ | rataan tutustuminen n. klo 11.40\\ | ||
1. Puomiluokka, | 1. Puomiluokka, | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. Aino Vaittinen - Werttiina\\ | + | 1. Oskari Lehto - Odessa\\ |
- | 2. Venla Mäki - Odessa\\ | + | 2. Miro Sinda - Iida\\ |
- | 3. Nella Blom - Jedidjan Tabita (poni)\\ | + | 3. Aino Vaittinen - Werttiina\\ |
- | 4. Iida Tarmo - Odessa\\ | + | 4. Venla Mäki - Odessa\\ |
- | 5. Janna Ikkala - Valerie v. hoeve eelwerd (poni)\\ | + | 5. Nella Blom - Jedidjan Tabita (poni)\\ |
- | 6. Mikaela Sinda - Niko, UrHu\\ | + | 6. Iida Tarmo - Odessa\\ |
+ | 7. Janna Ikkala - Valerie v. hoeve eelwerd (poni)\\ | ||
+ | 8. Mikaela Sinda - Niko, UrHu\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | n. klo 12.40\\ | + | n. klo 12.50\\ |
2. Ristikkoluokka, | 2. Ristikkoluokka, | ||
\\ | \\ | ||
1. Mikaela Sinda - Niko,UrHu\\ | 1. Mikaela Sinda - Niko,UrHu\\ | ||
2. Nella Blom - Jedidjan Tabita (poni)\\ | 2. Nella Blom - Jedidjan Tabita (poni)\\ | ||
- | 3. Janna Ikkala - Valerie v. hoeve eelwerd (poni)\\ | + | 3. Miro Sinda - Niko\\ |
- | 4. Eveliina Vaittinen - Moroharo, UrHu\\ | + | 4. Janna Ikkala - Valerie v. hoeve eelwerd (poni)\\ |
- | 5. Hanna Samio - Benny Charmant, UrHu\\ | + | 5. Eveliina Vaittinen - Moroharo, UrHu\\ |
+ | 6. Hanna Samio - Benny Charmant, UrHu\\ | ||
+ | 7. Nea Wälläri - Stella\\ | ||
+ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
- | n. klo 13.15\\ | ||
3. 50cm Avoin kaikille, kunnanmestaruus juniorit\\ | 3. 50cm Avoin kaikille, kunnanmestaruus juniorit\\ | ||
+ | veryttely n.klo 13.30\\ | ||
\\ | \\ | ||
1. Pinja Pietiläinen - Haka Rentun Ruusu\\ | 1. Pinja Pietiläinen - Haka Rentun Ruusu\\ | ||
2. Eveliina Vaittinen - Moroharo, UrHu\\ | 2. Eveliina Vaittinen - Moroharo, UrHu\\ | ||
3. Hanna Samio - Benny Charmant, UrHu\\ | 3. Hanna Samio - Benny Charmant, UrHu\\ | ||
+ | 4. Nea Wälläri - Stella\\ | ||
+ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
- | n. klo 13.35\\ | ||
4. 70cm Avoin kaikille, kunnanmestaruus seniorit\\ | 4. 70cm Avoin kaikille, kunnanmestaruus seniorit\\ | ||
+ | veryttely n. klo 14.00\\ | ||
\\ | \\ | ||
1. Emma Blom - Nooitgedacht\\ | 1. Emma Blom - Nooitgedacht\\ | ||
2. Pinja Pietiläinen - Ronda II\\ | 2. Pinja Pietiläinen - Ronda II\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | n. klo 13.55\\ | ||
5. 90cm Avoin kaikille\\ | 5. 90cm Avoin kaikille\\ | ||
+ | veryttely ennen luokan alkua\\ | ||
\\ | \\ | ||
1. Minna Harakka - Y.P. Son, UrHu\\ | 1. Minna Harakka - Y.P. Son, UrHu\\ |