Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Seuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2017:kk2ll [24/05/17 10:15:24] – luotu oiv | kilpailut:2017:kk2ll [24/05/17 16:30:02] (nykyinen) – oiv | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
- | ====== Keilakunkku II 27.5. Lähtölista | + | ====== |
+ | |||
+ | |||
+ | ===== Taso 1 ===== | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ^Luokka 1 Prix de Piskmakaren Helppo C, avoin kaikille, portit + 40 cm^^^^^klo 10.00^ | ||
+ | ^Lähtö^Vaunu nro^Kuski / groomi^Seura^Hevosen nimi^Vaunun leveys^ | ||
+ | |1.|11|Sinda Mikaela / Heidi Sinda|UrHU|Hessi-Iida|110| | ||
+ | |2.|52|Kiviranta Roope|Ri-Ra|Usvaniityn Irina|105| | ||
+ | |3.|83|Jäppinen Reeta|EVR|Marsas|125| | ||
+ | |4.|5|Sinda Miro / Heidi Sinda|UrHU|Hessin Myrsky|125| | ||
+ | ^Luokka 2 Prix de Ideal Harness Helppo B, avoin kaikille, portit + 35 cm^^^^^n. klo 10.35^ | ||
+ | ^Lähtö^Vaunu nro^Kuski / groomi^Seura^Hevosen nimi^Vaunun leveys^ | ||
+ | |1.|83|Jäppinen Reeta|EVR|Marsas|125| | ||
+ | |2.|82|Kiviranta Hanna|Ri-Ra|Usvaniityn Irina|105| | ||
+ | |3.|11|Sinda Mikaela / Heidi Sinda|UrHU|Hessi-Iida|110| | ||
+ | |4.|17|Turunen Sari|HUSR|Timppa|110| | ||
+ | |5.|4|Kämäläinen Tiina|SUORA|Sandbackas Fuchsia|90| | ||
+ | |6.|5|Sinda Miro / Heidi Sinda|UrHU|Hessin Myrsky|125| | ||
+ | |7.|34|Takamäki Maisa / Tommi Hyvönen|EVR|Kris|125| | ||
+ | ^Luokka 3 PRIX DE LADYS Helppo B, avoin kaikille, portit + 30 cm^^^^^n. klo 11.25^ | ||
+ | ^Lähtö^Vaunu nro^Kuski / groomi^Seura^Hevosen nimi^Vaunun leveys^ | ||
+ | |1.|4|Kämäläinen Tiina|SUORA|Sandbackas Fuchsia|90| | ||
+ | |2.|17|Turunen Sari|HUSR|Timppa|110| | ||
+ | |3.|22|Lahtinen Matti / Kristiina Peltonen|FCDC|Shea´s Quinlan|125| | ||
+ | |4.|34|Takamäki Maisa / Tommi Hyvönen|EVR|Kris|125| | ||
+ | |5.|60|Inkiläinen Rita / Linda Rinne|SFHY|Bjorn van den Boezem|125| | ||
+ | |6.|19|Liitiä Piia / Anna Bergström|UrHU|Piian Pimu|125| | ||
+ | |7.|48|Tanskanen Annika / Eveliina Vaittinen|UrHU|Gnist Varde|140| | ||
+ | |8.|6|Tuominen Emma / Jenna Harklin-Niemi|KYR|Kaurialan Kille|100| | ||
+ | |||
+ | ===== Taso 2 ===== | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ^Luokka 1 Prix de Criollo Vaativa B, avoin kaikille, portit + 25 cm^^^^^n. klo 12.20^ | ||
+ | ^Lähtö^Vaunu nro^Kuski / groomi^Seura^Hevosen nimi^Vaunun leveys^ | ||
+ | |1.|409|Liitiä Piia / Anna Bergström|UrHU|Piian Pimu|125| | ||
+ | |2.|377|Liski Tuuli|UrHU|Arvalon Golden Scarlett|125| | ||
+ | |3.|440|Visakoivu Kirsi / Tiiu Vorne|FCDC|Pikku-Epeli|125| | ||
+ | |4.|323|Haapakoski Laura|UrHU|Kokonas|125| | ||
+ | |5.|461|Ranta Margit / Enna Ranta|FCDC|Instruktor|125| | ||
+ | |6.|310|Kärsämä Kati / Miia Lampinen|PiPuRa|Smedens Jolie|110| | ||
+ | ^Luokka 2 Prix de Velj Walsten Vaikea, avoin kaikille, portit + 20 cm^^^^^n. klo 13.10^ | ||
+ | ^Lähtö^Vaunu nro^Kuski / groomi^Seura^Hevosen nimi^Vaunun leveys^ | ||
+ | |1.|307|Tuominen Emma / Jenna Harklin-Niemi|KYR|Kaurialan Kille|100| | ||
+ | |2.|310|Kärsämä Kati / Miia Lampinen|PiPuRa|Smedens Jolie|110| | ||
+ | |3.|461|Ranta Margit / Enna Ranta|FCDC|Instruktor|125| | ||
+ | |4.|440|Visakoivu Kirsi / Tiiu Vorne|FCDC|Pikku-Epeli|125| | ||
+ | |5.|423|Kaunisto Piia / Johanna Uotila|UrHU|Hessin Paronitar|125| | ||
+ | |6.|462|Lahtinen Matti / Kristiina Peltonen|FCDC|Shea´s Quinlan|125| | ||
+ | |7.|460|Inkiläinen Rita / Enna Ranta|SFHY|Bjorn van den Boezem|125| | ||
- | ^Taso 1^ | ||
- | ^Luokka 1 Prix de Piskmakaren Helppo C, avoin kaikille, portit + 40 cm klo 10.00^ | ||
- | ^Lähtö Vaunu nro Kuski / groomi Seura Hevosen nimi Vaunun leveys^ | ||
- | |1. 11 Sinda Mikaela / Heidi Sinda UrHU Hessi-Iida 110| | ||
- | |2. 52 Kiviranta Roope Ri-Ra Usvaniityn Irina 105| | ||
- | |3. 83 Jäppinen Reeta EVR Marsas| | ||
- | |4. 5 Sinda Miro / Heidi Sinda UrHU Hessin Myrsky 125| | ||
- | ^Luokka 2 Prix de Ideal Harness Helppo B, avoin kaikille, portit + 35 cm n. klo 10.35^ | ||
- | ^Lähtö Vaunu nro Kuski / groomi Seura Hevosen nimi Vaunun leveys^ | ||
- | |1. 83 Jäppinen Reeta EVR Marsas| | ||
- | |2. 82 Kiviranta Hanna Ri-Ra Usvaniityn Irina 105| | ||
- | |3. 11 Sinda Mikaela / Heidi Sinda UrHU Hessi-Iida 110| | ||
- | |4. 17 Turunen Sari HUSR Timppa 110| | ||
- | |5. 34 Takamäki Maisa / Tommi Hyvönen EVR Kris 125| | ||
- | |6. 5 Sinda Miro / Heidi Sinda UrHU Hessin Myrsky 125| | ||
- | |7. 4 Kämäläinen Tiina SUORA Sandbackas Fuchsia 90| | ||
- | ^Luokka 3 PRIX DE LADYS Helppo B, avoin kaikille, portit + 30 cm n. klo 11.25^ | ||
- | ^Lähtö Vaunu nro Kuski / groomi Seura Hevosen nimi Vaunun leveys^ | ||
- | |1. 4 Kämäläinen Tiina SUORA Sandbackas Fuchsia 90| | ||
- | |2. 17 Turunen Sari HUSR Timppa 110| | ||
- | |3. 22 Lahtinen Matti / Kristiina Peltonen FCDC Shea ́s Quinlan 125| | ||
- | |4. 34 Takamäki Maisa / Tommi Hyvönen EVR Kris 125| | ||
- | |5. 60 Inkiläinen Rita / Linda Rinne SFHY Bjorn van den Boezem 125| | ||
- | |6. 19 Liitiä Piia / Anna Bergström UrHU Piian Pimu 125| | ||
- | |7. 48 Tanskanen Annika / Eveliina Vaittinen UrHU Gnist Varde 140| | ||
- | |8. 6 Tuominen Emma / Jenna Harklin-Niemi KYR Kaurialan Kille 100| | ||
- | ^Taso 2^ | ||
- | ^Luokka 1 Prix de Criollo Vaativa B, avoin kaikille, portit + 25 cm n. klo 12.20^ | ||
- | ^Lähtö Vaunu nro Kuski / groomi Seura Hevosen nimi Vaunun leveys^ | ||
- | |1. 409 Liitiä Piia / Anna Bergström UrHU Piian Pimu 125| | ||
- | |2. 377 Liski Tuuli UrHU Arvalon Golden Scarlett 125| | ||
- | |3. 440 Visakoivu Kirsi / Tiiu Vorne FCDC Pikku-Epeli 125| | ||
- | |4. 323 Haapakoski Laura UrHU Kokonas 125| | ||
- | |5. 461 Ranta Margit / Enna Ranta FCDC Instruktor 125| | ||
- | |6. 310 Kärsämä Kati / Miia Lampinen PiPuRa Smedens Jolie 110| | ||
- | ^Luokka 2 Prix de Velj Walsten Vaikea, avoin kaikille, portit + 20 cm n. klo 13.10^ | ||
- | ^Lähtö Vaunu nro Kuski / groomi Seura Hevosen nimi Vaunun leveys^ | ||
- | |1. 307 Tuominen Emma / Jenna Harklin-Niemi KYR Kaurialan Kille 100| | ||
- | |2. 310 Kärsämä Kati / Miia Lampinen PiPuRa Smedens Jolie 110| | ||
- | |3. 461 Ranta Margit / Enna Ranta FCDC Instruktor 125| | ||
- | |4. 440 Visakoivu Kirsi / Tiiu Vorne FCDC Pikku-Epeli 125| | ||
- | |5. 423 Kaunisto Piia / Johanna Uotila UrHU Hessin Paronitar 125| | ||
- | |6. 462 Lahtinen Matti / Kristiina Peltonen FCDC Shea ́s Quinlan 125| | ||
- | |7. 460 Inkiläinen Rita / Enna Ranta SFHY Bjorn van den Boezem 125 |