Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


kilpailut:2020:0606aikataukut

Erot

Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.

Linkki vertailunäkymään

Both sides previous revision Edellinen revisio
kilpailut:2020:0606aikataukut [05/06/20 18:30:11]
heidi
kilpailut:2020:0606aikataukut [05/06/20 18:31:48] (nykyinen)
heidi
Rivi 50: Rivi 50:
 **Luokka 5 Helppo C E.B. Special 2015**\\ **Luokka 5 Helppo C E.B. Special 2015**\\
 11.40 \\ 11.40 \\
-Anne Määttänen ​ - Hessin Unikki\\ +1. Anne Määttänen ​ - Hessin Unikki\\ 
-Iida Huhtala - Trevor\\ +2. Iida Huhtala - Trevor\\ 
-Jenna Pietilä - Aamu-Säde\\ +3. Jenna Pietilä - Aamu-Säde\\ 
-Veera Toivola - Hessin Ritari \\ +4. Veera Toivola - Hessin Ritari \\ 
-Anne Määttänen -Jameela\\ +5. Anne Määttänen -Jameela\\ 
-Heidi Mäkinen - Rakemer Tallitiimi \\+6. Heidi Mäkinen - Rakemer Tallitiimi \\
 12.45\\ 12.45\\
-Vilma Ylitalo - Larkhill'​s Monet\\ +7. Vilma Ylitalo - Larkhill'​s Monet\\ 
-Erica Knuutila -Vysaks Primavera\\ +8. Erica Knuutila -Vysaks Primavera\\ 
-Anni Louhoskari -Sandra \\ +9. Anni Louhoskari -Sandra \\ 
-Elina Pajari - Bajarz+10. Elina Pajari - Bajarz
  
 **Luokka 6 Helppo B:0**\\ **Luokka 6 Helppo B:0**\\
 13.40\\ 13.40\\
-Anne Määttänen -Sibiili\\ +1.Anne Määttänen -Sibiili\\ 
-Eveliina Koivula - Trevor\\ +2. Eveliina Koivula - Trevor\\ 
-Talvikki Järvinen - Dancer T\\ +3. Talvikki Järvinen - Dancer T\\ 
-Anna Savolainen - Roleksa\\ +4. Anna Savolainen - Roleksa\\ 
-Nea Wälläri- Maylie Samswn\\+5. Nea Wälläri- Maylie Samswn\\
  
 14.20\\ 14.20\\
  
-Anni Salokanto ​ - Amikles Tallitiimi\\ +6. Anni Salokanto ​ - Amikles Tallitiimi\\ 
-Anni Louhoskari - Sandra\\ +7. Anni Louhoskari - Sandra\\ 
-Anne Määttänen - Pilven Komia \\ +8. Anne Määttänen - Pilven Komia \\ 
-Riikka Kössi - Roleksa LoimURa\\+9. Riikka Kössi - Roleksa LoimURa\\
  
 **Luokka 7 Helppo A:1**\\ **Luokka 7 Helppo A:1**\\
 15.00\\ 15.00\\
-Kristiina Keski-Jyrä -Retu Huana\\ +1. Kristiina Keski-Jyrä -Retu Huana\\ 
-Camilla Christiansen - SG Frizantiq \\ +2. Camilla Christiansen - SG Frizantiq \\ 
-Talvikki Järvinen - Dancer T\\ +3. Talvikki Järvinen - Dancer T\\ 
-Anne Määttänen - Pilven Komia \\+4. Anne Määttänen - Pilven Komia \\
  
 KLO 17.30 ALOITETAAN ESTEET KLO 17.30 ALOITETAAN ESTEET
kilpailut/2020/0606aikataukut.txt · Viimeksi muutettu: 05/06/20 18:31:48 / heidi