Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2020:0606aikataukut [30/05/20 17:48:31] – heidi | kilpailut:2020:0606aikataukut [05/06/20 18:31:48] (nykyinen) – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 2: | Rivi 2: | ||
Hessi-talli, | Hessi-talli, | ||
- | Alustavia | + | Alustavia |
- | **Pe 5.6. klo 13 alk PITKÄN RADAN OHJELMIA** | + | **Pe 5.6. klo 17 alk PITKÄN RADAN OHJELMIA** |
**Luokka 1 Helppo C Tutustumisluokan kouluohjelma (2009)**, rata A\\ | **Luokka 1 Helppo C Tutustumisluokan kouluohjelma (2009)**, rata A\\ | ||
+ | 17.30\\ | ||
Anne Määttänen -Jameela\\ | Anne Määttänen -Jameela\\ | ||
Heidi Mäkinen / Tallitiimi - Rakemer\\ | Heidi Mäkinen / Tallitiimi - Rakemer\\ | ||
+ | Veera Toivola - Hessin Ritari\\ | ||
Anne Määttänen - Hessin Unikki\\ | Anne Määttänen - Hessin Unikki\\ | ||
**Luokka 2 Helppo B:4 2020, rata A**\\ | **Luokka 2 Helppo B:4 2020, rata A**\\ | ||
- | Anne Määttänen - Pilven Komia \\ | + | 18.20\\ |
Satu Wink - My one and only\\ | Satu Wink - My one and only\\ | ||
Maija Rahja - Venlan Tuiske Horsy Team\\ | Maija Rahja - Venlan Tuiske Horsy Team\\ | ||
+ | Anne Määttänen - Pilven Komia\\ | ||
+ | |||
+ | 18.50\\ | ||
Anni Salokanto | Anni Salokanto | ||
Päivi Arvio - Hurmaava Oiva\\ | Päivi Arvio - Hurmaava Oiva\\ | ||
+ | Martta Elonheimo - Oikku\\ | ||
Anne Määttänen - Instruktor\\ | Anne Määttänen - Instruktor\\ | ||
Rivi 23: | Rivi 29: | ||
**Luokka 3 Helppo A:6 2020, rata A** | **Luokka 3 Helppo A:6 2020, rata A** | ||
- | Elisa Kurki-Suonio - Metsärannan Miina\\ | + | 19.30 |
+ | Elisa Kurki-Suonio - Metsärannan Miina\\ | ||
Satu Wink - Wääksyn Denise\\ | Satu Wink - Wääksyn Denise\\ | ||
- | **La 6.6. klo 11 alk LYHYENRADAN OHJELMIA** | + | **La 6.6. klo 10.30 LYHYENRADAN OHJELMIA** |
**Luokka 4 Hessi-tallin raviohjelma**\\ | **Luokka 4 Hessi-tallin raviohjelma**\\ | ||
+ | 10.30\\ | ||
a) lapset\\ | a) lapset\\ | ||
- | Mikaela Sinda -Bajarz\\ | + | 1. Mikaela Sinda - Hessin Myrsky\\ |
- | Veera Mäkelä - Solomonas UrHu\\ | + | 2.Veera Mäkelä - Solomonas UrHu\\ |
- | Sohvi Heikkinen- Anjalan Rosmariini\\ | + | 3.Sohvi Heikkinen- Anjalan Rosmariini\\ |
- | Vilma Mahlamäki - Tähti-Pinja\\ | + | 4. Vilma Mahlamäki - Tähti-Pinja\\ |
+ | 5. Aino Mäkelä -Hapsu\\ | ||
+ | 6. Mikaela Sinda -Bajartz\\ | ||
+ | 7. Amanda Pesonen - Jekun Jesse\\ | ||
- | Aino Mäkelä -Hapsu\\ | ||
- | |||
- | B) **avoin kokemattomille ratsukoille**\\ | ||
- | |||
- | Anne Määttänen -Hessin Unikki\\ | ||
- | Amanda Pesonen - Jekun Jesse\\ | ||
- | Veera Toivola -Hessin Ritari\\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 5 Helppo C E.B. Special 2015**\\ | **Luokka 5 Helppo C E.B. Special 2015**\\ | ||
- | Iida Huhtala - Hope ex Hispania\\ | + | 11.40 \\ |
- | Jenna Pietilä - Aamu-Säde\\ | + | 1. Anne Määttänen |
- | Anne Määttänen -Jameela\\ | + | 2. Iida Huhtala - Trevor\\ |
- | Heidi Mäkinen - Rakemer Tallitiimi \\ | + | 3. Jenna Pietilä - Aamu-Säde\\ |
- | Vilma Ylitalo - Larkhill' | + | 4. Veera Toivola - Hessin Ritari \\ |
- | Anni Louhoskari -Sandra \\ | + | 5. Anne Määttänen -Jameela\\ |
- | Elina Pajari - Bajarz | + | 6. Heidi Mäkinen - Rakemer Tallitiimi \\ |
+ | 12.45\\ | ||
+ | 7. Vilma Ylitalo - Larkhill' | ||
+ | 8. Erica Knuutila -Vysaks Primavera\\ | ||
+ | 9. Anni Louhoskari -Sandra \\ | ||
+ | 10. Elina Pajari - Bajarz | ||
**Luokka 6 Helppo B:0**\\ | **Luokka 6 Helppo B:0**\\ | ||
- | Anne Määttänen -Sibiili\\ | + | 13.40\\ |
- | Anni Salokanto | + | 1.Anne Määttänen -Sibiili\\ |
- | Anna Savolainen | + | 2. Eveliina Koivula |
- | Anni Louhoskari - Sandra\\ | + | 3. Talvikki Järvinen |
- | Riikka Kössi | + | 4. Anna Savolainen |
- | Anne Määttänen | + | 5. Nea Wälläri- Maylie Samswn\\ |
- | **Luokka 7 Helppo A:1**\\ | + | 14.20\\ |
- | Anne Määttänen - Pilven Komia \\ | + | 6. Anni Salokanto |
+ | 7. Anni Louhoskari - Sandra\\ | ||
+ | 8. Anne Määttänen - Pilven Komia \\ | ||
+ | 9. Riikka Kössi - Roleksa LoimURa\\ | ||
+ | **Luokka 7 Helppo A:1**\\ | ||
+ | 15.00\\ | ||
+ | 1. Kristiina Keski-Jyrä -Retu Huana\\ | ||
+ | 2. Camilla Christiansen - SG Frizantiq \\ | ||
+ | 3. Talvikki Järvinen - Dancer T\\ | ||
+ | 4. Anne Määttänen - Pilven Komia \\ | ||
+ | KLO 17.30 ALOITETAAN ESTEET |