Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2020:0606aikataukut [01/06/20 19:23:39] – heidi | kilpailut:2020:0606aikataukut [05/06/20 18:31:48] (nykyinen) – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 38: | Rivi 38: | ||
10.30\\ | 10.30\\ | ||
a) lapset\\ | a) lapset\\ | ||
- | Mikaela Sinda - Hessin Myrsky\\ | + | 1. Mikaela Sinda - Hessin Myrsky\\ |
- | Veera Mäkelä - Solomonas UrHu\\ | + | 2.Veera Mäkelä - Solomonas UrHu\\ |
- | Sohvi Heikkinen- Anjalan Rosmariini\\ | + | 3.Sohvi Heikkinen- Anjalan Rosmariini\\ |
- | Vilma Mahlamäki - Tähti-Pinja\\ | + | 4. Vilma Mahlamäki - Tähti-Pinja\\ |
- | Aino Mäkelä -Hapsu\\ | + | 5. Aino Mäkelä -Hapsu\\ |
- | Mikaela Sinda -Bajartz\\ | + | 6. Mikaela Sinda -Bajartz\\ |
- | \\ | + | 7. Amanda Pesonen - Jekun Jesse\\ |
- | B) **avoin kokemattomille ratsukoille**\\ | + | |
- | 11.20\\ | + | |
- | Anne Määttänen -Hessin Unikki\\ | + | |
- | Amanda Pesonen - Jekun Jesse\\ | + | |
\\ | \\ | ||
**Luokka 5 Helppo C E.B. Special 2015**\\ | **Luokka 5 Helppo C E.B. Special 2015**\\ | ||
- | 11.50\\ | + | 11.40 \\ |
- | Iida Huhtala - Trevor\\ | + | 1. Anne Määttänen |
- | Jenna Pietilä - Aamu-Säde\\ | + | 2. Iida Huhtala - Trevor\\ |
- | Veera Toivola - Hessin Ritari \\ | + | 3. Jenna Pietilä - Aamu-Säde\\ |
- | Anne Määttänen -Jameela\\ | + | 4. Veera Toivola - Hessin Ritari \\ |
- | Heidi Mäkinen - Rakemer Tallitiimi \\ | + | 5. Anne Määttänen -Jameela\\ |
+ | 6. Heidi Mäkinen - Rakemer Tallitiimi \\ | ||
12.45\\ | 12.45\\ | ||
- | Vilma Ylitalo - Larkhill' | + | 7. Vilma Ylitalo - Larkhill' |
- | Erica Knuutila -Vysaks Primavera\\ | + | 8. Erica Knuutila -Vysaks Primavera\\ |
- | Anni Louhoskari -Sandra \\ | + | 9. Anni Louhoskari -Sandra \\ |
- | Elina Pajari - Bajarz | + | 10. Elina Pajari - Bajarz |
**Luokka 6 Helppo B:0**\\ | **Luokka 6 Helppo B:0**\\ | ||
- | 13.45\\ | + | 13.40\\ |
- | Anne Määttänen -Sibiili\\ | + | 1.Anne Määttänen -Sibiili\\ |
- | Eveliina Koivula - Trevor\\ | + | 2. Eveliina Koivula - Trevor\\ |
- | Talvikki Järvinen - Dancer T\\ | + | 3. Talvikki Järvinen - Dancer T\\ |
- | Anni Salokanto | + | 4. Anna Savolainen |
+ | 5. Nea Wälläri- Maylie Samswn\\ | ||
14.20\\ | 14.20\\ | ||
- | Anna Savolainen | + | |
- | Anni Louhoskari - Sandra\\ | + | 6. Anni Salokanto |
- | Riikka Kössi - Roleksa, LoimURa\\ | + | 7. Anni Louhoskari - Sandra\\ |
- | Anne Määttänen - Pilven Komia \\ | + | 8. Anne Määttänen - Pilven Komia \\ |
+ | 9. Riikka Kössi - Roleksa LoimURa\\ | ||
**Luokka 7 Helppo A:1**\\ | **Luokka 7 Helppo A:1**\\ | ||
15.00\\ | 15.00\\ | ||
- | Kristiina Keski-Jyrä -Retu Huana\\ | + | 1. Kristiina Keski-Jyrä -Retu Huana\\ |
- | Camilla Christiansen - SG Frizantiq \\ | + | 2. Camilla Christiansen - SG Frizantiq \\ |
- | Talvikki Järvinen - Dancer T\\ | + | 3. Talvikki Järvinen - Dancer T\\ |
- | Anne Määttänen - Pilven Komia \\ | + | 4. Anne Määttänen - Pilven Komia \\ |
KLO 17.30 ALOITETAAN ESTEET | KLO 17.30 ALOITETAAN ESTEET |