Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2020:0606tulokset [06/06/20 09:02:47] – heidi | kilpailut:2020:0606tulokset [06/06/20 18:28:46] (nykyinen) – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 52: | Rivi 52: | ||
**Luokka 5 Helppo C E.B. Special 2015**\\ | **Luokka 5 Helppo C E.B. Special 2015**\\ | ||
1. Veera Toivola - Hessin Ritari 151,5 p 68,863%\\ | 1. Veera Toivola - Hessin Ritari 151,5 p 68,863%\\ | ||
- | 2. Iida Huhtala - Trevor 142 p 64,545%\\ | + | 2. Vilma Ylitalo - Larkhill' |
- | 3. Anne Määttänen -Hessin Unikki 135,5 p 61,591%\\ | + | 3. Anni Louhoskari -Sandra 143p 65,00%\\ |
- | 4. Jenna Pietilä - Aamu-Säde 132,5 p 60,227%\\ | + | 3. Elina Pajari - Bajarz 142p 64,545% \\ |
+ | 3. Iida Huhtala - Trevor 142 p 64,545%\\ | ||
+ | 6. Heidi Mäkinen - Rakemer Tallitiimi 137,5p 62,500%\\ | ||
+ | 7. Anne Määttänen -Jameela 137 p 62,272% \\ | ||
+ | 8. Anne Määttänen -Hessin Unikki 135,5 p 61,591%\\ | ||
+ | 9. Jenna Pietilä - Aamu-Säde 132,5 p 60,227%\\ | ||
+ | 10. Erica Knuutila -Vysaks Primavera 117 p 53,181%\\ | ||
- | 5. Heidi Mäkinen - Rakemer Tallitiimi \\ | ||
- | 6. Anne Määttänen -Jameela \\ | ||
- | 12.45\\ | ||
- | 7. Vilma Ylitalo - Larkhill' | ||
- | 8. Erica Knuutila -Vysaks Primavera\\ | ||
- | 9. Anni Louhoskari -Sandra \\ | ||
- | 10. Elina Pajari - Bajarz | ||
**Luokka 6 Helppo B:0**\\ | **Luokka 6 Helppo B:0**\\ | ||
- | 13.40\\ | + | 1. Talvikki Järvinen |
- | 1. Anne Määttänen | + | 2. Nea Wälläri- Maylie Samswn 167p 66,800%\\ |
- | 2. Eveliina Koivula | + | 3. Anne Määttänen |
- | 3. Talvikki Järvinen | + | 4. Anne Määttänen |
- | 4. Anni Salokanto | + | 5. Anni Salokanto |
- | 5. Nea Wälläri- Maylie Samswn\\ | + | 6. Anni Louhoskari |
- | + | 7. | |
- | 14.20\\ | + | 8. Anna Savolainen |
- | 6. Anna Savolainen | + | 9. Riikka Kössi |
- | 7. Anni Louhoskari | + | |
- | 8. Riikka Kössi | + | |
- | 9. Anne Määttänen | + | |
**Luokka 7 Helppo A:1**\\ | **Luokka 7 Helppo A:1**\\ | ||
- | 15.00\\ | ||
- | 1. Kristiina Keski-Jyrä -Retu Huana\\ | ||
- | 2. Camilla Christiansen - SG Frizantiq \\ | ||
- | 3. Talvikki Järvinen - Dancer T\\ | ||
- | 4. Anne Määttänen - Pilven Komia \\ | ||
- | Kouluaidat pois kaikki mahd kädet +radan rakennus | + | 1. Talvikki Järvinen - Dancer T 174,5 p 67,115%\\ |
+ | 2. Anne Määttänen - Pilven Komia 165 p 63,462%\\ | ||
+ | 3. Kristiina Keski-Jyrä -Retu Huana 153,5 p 59,038%\\ | ||
+ | 4. Camilla Christiansen - SG Frizantiq 140,79p 54,151%\\ | ||
- | KLO 17.30 ALOITETAAN ESTEET |