Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2020:1610 [11/10/20 21:21:32] – heidi | kilpailut:2020:1610 [16/10/20 17:14:37] (nykyinen) – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 3: | Rivi 3: | ||
Ilmoittautuneet \\ | Ilmoittautuneet \\ | ||
**Luokka 1 Hessitallin raviohjelma** samalla Urjalan kunnan alle 12-v mestaruus\\ | **Luokka 1 Hessitallin raviohjelma** samalla Urjalan kunnan alle 12-v mestaruus\\ | ||
- | 1. Mikaela Sinda-Hessin Wilhelmiina\\ | + | 1. Mikaela Sinda-Hessin Wilhelmiina \\ |
- | 2. Lilja Mäkelä - Solomonas\\ | + | 2. Lilja Mäkelä - Solomonas \\ |
- | 3. Aino Mäkelä - Puszcza Ponysport\\ | + | 3. Aino Mäkelä - Puszcza Ponysport \\ |
- | 4. Sini Pokkinen-Darganella | + | 4. Sini Pokkinen-Darganella |
LOIMURA\\ | LOIMURA\\ | ||
- | 5. Anne Määttänen - Hessin Unikki\\ | + | 18.30\\ |
- | 6. Nea Michelsson | + | 5. Nea Mickelsson |
- | 7. Veera Mäkelä - Solomonas\\ | + | 6. Veera Mäkelä - Solomonas \\ |
- | 8. Mikaela Sinda -Bajarz\\ | + | 7. Mikaela Sinda -Bajarz \ |
+ | 8. Anne Määttänen - Hessin Unikki | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 2 Helppo C:1** samalla Urjalan kunnan alle 16-v mestaruus \\ | **Luokka 2 Helppo C:1** samalla Urjalan kunnan alle 16-v mestaruus \\ | ||
+ | 19.15\\ | ||
1. Mikaela Sinda -Bajarz\\ | 1. Mikaela Sinda -Bajarz\\ | ||
2. Anne Määttänen - Hessin Unikki\\ | 2. Anne Määttänen - Hessin Unikki\\ | ||
3. Sini Pokkinen-Darganella | 3. Sini Pokkinen-Darganella | ||
LOIMURA\\ | LOIMURA\\ | ||
+ | 19.45\\ | ||
4. Veera Toivola - Hessin Ritari\\ | 4. Veera Toivola - Hessin Ritari\\ | ||
5. Iida Huhtala - Trevor\\ | 5. Iida Huhtala - Trevor\\ | ||
+ | 6. Emmi Mensakov - Bernonan Nelin Niina\\ | ||
+ | |||
+ | **Tulokset: | ||
+ | **Luokka 1 Hessitallin raviohjelma** samalla Urjalan kunnan alle 12-v mestaruus\\ | ||
+ | 1. Anne Määttänen - Hessin Unikki 160p 76,190% \\ | ||
+ | 2. Aino Mäkelä - Puszcza Ponysport 150, | ||
+ | 3. Mikaela Sinda -Bajarz 134p 63,810% \\ | ||
+ | 4. Nea Mickelsson - Al Namar ox 132, | ||
+ | 4. Mikaela Sinda-Hessin Wilhelmiina 132,5p 63,095% \\ | ||
+ | 6. Sini Pokkinen-Darganella 125, | ||
+ | 7. Lilja Mäkelä - Solomonas 107, | ||
+ | x. Veera Mäkelä - Solomonas ei starttaa \\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Kunnanmestaruus alle 12v: | ||
+ | 1. Aino Mäkelä - Puszcza Ponysport 150, | ||
+ | 2. Mikaela Sinda-Hessin Wilhelmiina 132,5p 63,095% \\ | ||
+ | 3. Lilja Mäkelä - Solomonas 107, | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 Helppo C:1** samalla Urjalan kunnan alle 16-v mestaruus \\ | ||
+ | 1. Emmi Mensakov - Bernonan Nelin Niina 142p 71,250% \\ | ||
+ | 2. Iida Huhtala - Trevor 141, | ||
+ | 3. Anne Määttänen - Hessin Unikki 133, | ||
+ | 4. Veera Toivola - Hessin Ritari 133p 66,500% \\ | ||
+ | 5. Mikaela Sinda -Bajarz 116p 58,000% \\ | ||
+ | 5. Sini Pokkinen-Darganella |