Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2021:1508laehtoelista [11/08/21 19:37:48] – heidi | kilpailut:2021:1508laehtoelista [15/08/21 05:56:53] (nykyinen) – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 3: | Rivi 3: | ||
**Luokka 1 Hessi-tallin raviohjelma 2021** (samalla 12-v ja nuorempien seuranmestaruus)\\ | **Luokka 1 Hessi-tallin raviohjelma 2021** (samalla 12-v ja nuorempien seuranmestaruus)\\ | ||
- | Ilona Kallio - Puksis (sm)\\ | + | |
- | Laura Mölsä - Cloudberry Nostalgia TaRi\\ | + | 1. Aino Mäkelä - Hurukka\\ |
- | Nea Mickelsson - Al Namar ox\\ | + | 2. Ilona Kallio - Puksis (sm)\\ |
- | Heidi Kraft - Solomonas lt\\ | + | 3. Laura Mölsä - Cloudberry Nostalgia TaRi\\ |
+ | 4. Nea Mickelsson - Tersox\\ | ||
+ | 5. Heidi Kraft - Solomonas lt - poissa\\ | ||
+ | 6. Veera Mäkelä Puszcza Ponysport (sm)\\ | ||
+ | 7. Lilja Mäkelä Hurukka (sm)\\ | ||
+ | 8. Paula Suonkanta - Camstar UrHU\\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 2 Helppo C, E.B.Special** (samalla Junioreiden seuranmestaruus)\\ | **Luokka 2 Helppo C, E.B.Special** (samalla Junioreiden seuranmestaruus)\\ | ||
- | Ilona Kallio - Puksis\\ | + | 12\\ |
- | Anne Määttänen - Hessin Unikki UrHu\\ | + | 1. Ilona Kallio - Puksis\\ |
- | Heli Innala - Xero SUORA\\ | + | 2. |
- | \\ | + | 3. Aino Mäkelä - Puszcza Ponysport (sm)\\ |
- | Milja Kortelainen -Tiny Pearl Ruu | + | 4. Milja Kortelainen -Tiny Pearl Ruu |
MekaRat\\ | MekaRat\\ | ||
- | Neea Ahonen - Wiking Varsa\\ | + | 5. |
- | Lilja Korpikaivo - Ernest UrHu (sm)\\ | + | 6. |
- | Mikaela Sinda - Blackie (sm) | + | 7. |
\\ | \\ | ||
+ | 8. Anne Määttänen -Hessin Unikki \\ | ||
**Luokka 3 K.N.Special** (samalla Urjalan Hevosurheilijoiden harrastemestaruuskilpailuissa)\\ | **Luokka 3 K.N.Special** (samalla Urjalan Hevosurheilijoiden harrastemestaruuskilpailuissa)\\ | ||
- | Anne Määttänen - Hessin Unikki UrHU\\ | + | 13 \\ |
- | Sofia Juurikivi -Mayka\\ | + | 1. Anne Määttänen - Hessin Unikki UrHU (sm) |
- | Mukaela | + | 2. Mikaela |
- | Lilja Korpikaivo -Ernest UrHu\\ | + | 3. Lilja Korpikaivo -Ernest UrHu (sm)\\ |
- | Heli Innala - Xero SUORA\\ | + | 4. Heli Innala - Xero SUORA\\ |
+ | 5. Anne Määttänen- Jameela\\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 4 Helppo A:10** (samalla Senioreiden seuranmestaruus)\\ | **Luokka 4 Helppo A:10** (samalla Senioreiden seuranmestaruus)\\ | ||
- | Anne Määttänen - Jameela UrHu\\ | + | 1. Anne Määttänen - Jameela UrHu\\ |