Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2021:2507laehtoelista [13/07/21 10:21:10] – heidi | kilpailut:2021:2507laehtoelista [17/07/21 08:20:23] (nykyinen) – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
- | ===== VALJAKKOAJON COMBIKISA / | + | ===== VALJAKKOAJON COMBIKISA / |
Klo 10 alk\\ | Klo 10 alk\\ | ||
\\ | \\ | ||
Luokka 1 **Prix de Ideal Harness **, Avoin juniori kuskeille poneilla - alaikäraja 12-v\\ | Luokka 1 **Prix de Ideal Harness **, Avoin juniori kuskeille poneilla - alaikäraja 12-v\\ | ||
- | \\ | ||
1. Mikaela Sinda /Laura Valerius - Blackie 125 cm\\ | 1. Mikaela Sinda /Laura Valerius - Blackie 125 cm\\ | ||
+ | 2. Jarkko Mäkinen/ Päivi Kvist -Sprinfield Isabel 110 cm\\ | ||
+ | 3. Aino Ahopelto/ Päivi Kvist - Coneridge Harmony 1538 SH 110 cm\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | Luokka 2 **Prix de **, Avoin seniorikuskeille poneille\\ | + | Luokka 2 **Prix de Hessi-tarvike**, Avoin seniorikuskeille poneille\\ |
1. Eveliina Koivula/ Vilma Ylitalo - Kiaze\\ | 1. Eveliina Koivula/ Vilma Ylitalo - Kiaze\\ | ||
2. Katariina Tenhunen/ Elina Mielityinen - He’las Bella KARA 125 cm\\ | 2. Katariina Tenhunen/ Elina Mielityinen - He’las Bella KARA 125 cm\\ | ||
Rivi 14: | Rivi 15: | ||
5. Jenniina Sillanaukee/ | 5. Jenniina Sillanaukee/ | ||
6. Terhi Lehtonen/ | 6. Terhi Lehtonen/ | ||
- | 7. Jenny Knuutila | + | 7. Mirva Wiik / Venla Wiik -Koivupellon Elle 110 cm\\ |
- | + | 8. Päivi Kvist/ Jarkko Mäkinen -Hyrtölän Hurma 110 cm\\ | |
- | \\ | + | 9. Leena Kosonen/ Sara Ylinärä- A. S. Yuno (110 cm)\\ |
- | Luokka 3 **Prix de Hessitarvike **, Avoin juniorikuskeille hevosella | + | 10. Taru Pentikäinen /Eppu Kaistila |
+ | 11. Jenny Knuutila / Vilma Ylitalo Doortje\\ | ||
+ | 12. Jenniina Sillanaukee/ | ||
\\ | \\ | ||
Luokka 4 **Prix de Pavo-Suomi **, Avoin seniorikuskeille hevosella\\ | Luokka 4 **Prix de Pavo-Suomi **, Avoin seniorikuskeille hevosella\\ | ||
1. Jarmo Tauriainen / Bettina Skogberg - King & Kornet FCDC 125 cm \\ | 1. Jarmo Tauriainen / Bettina Skogberg - King & Kornet FCDC 125 cm \\ | ||
- | 2. Piia Varttinen /Pasi Lundelin -Kankalon Ilona 125 cm \\ | + | 2. Matti Lahtinen/ Tomas Kahtinen - Shea’s Quinlan 125 cm\\ |
- | 3. Jarmo Tauriainen/ | + | 3. Piia Varttinen /Pasi Lundelin -Kankalon Ilona 125 cm \\ |
+ | 4. Oona Tikkaoja/ Taina Riekkinen -Metsärinteen Valo UrHu 125 cm\\ | ||
+ | 5. Jarmo Tauriainen/ | ||
+ | |||
+ | Luokka 3 **Prix de Hessitarvike **, Avoin juniorikuskeille hevosella -alaikäraja 14 -v\\ |