Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2021:2508laehtoelista [20/08/21 19:42:18] – heidi | kilpailut:2021:2508laehtoelista [25/08/21 07:38:32] (nykyinen) – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 6: | Rivi 6: | ||
**Luokka 1 - Puomiluokka** (12€) taluttajalla tai ilman sovellettu tyyliarvostelu / kaikki palkitaan (** samalla 8-v ja alle kunnanmestaruus** 2013 ja myöhemmin syntyneet)\\ | **Luokka 1 - Puomiluokka** (12€) taluttajalla tai ilman sovellettu tyyliarvostelu / kaikki palkitaan (** samalla 8-v ja alle kunnanmestaruus** 2013 ja myöhemmin syntyneet)\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. Armi Töppärä | + | 1. Armi Töppärä |
- | 2. Olivia Keski-Jyrän - A.S. Umberto | + | 2. Minea Forsblom - Instruktor\\ |
+ | 3. | ||
(KM)\\ | (KM)\\ | ||
- | 3. Minea Forsblom | + | 4. Roosa Töppärä (2014) + Sara Töppärä -Maxims Hyazints TaiRat ( KM)\\ |
+ | 5. Sanni Saarinen | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 2 - ristikko**(12€ )(**samalla 10-v ja alle kunnanmestaruus** 2011 ja myöhemmin syntyneet)\\ | **Luokka 2 - ristikko**(12€ )(**samalla 10-v ja alle kunnanmestaruus** 2011 ja myöhemmin syntyneet)\\ | ||
Rivi 18: | Rivi 20: | ||
5. Lilja Mäkelä-Hurukka (KM)\\ | 5. Lilja Mäkelä-Hurukka (KM)\\ | ||
6. Aino Mäkelä-Vanhamäen Miina\\ | 6. Aino Mäkelä-Vanhamäen Miina\\ | ||
+ | 7. Ilona Kallio -Puksis\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 3 - 40 cm** 367.1 A1/A1 (16€) (**samalla 12-v ja alle kunnanmestaruus** 2009 ja myöhemmin syntyneet)\\ | + | n 18 \\ |
+ | **Luokka 3 - 40 cm** 367.1 A2/A2 (16€) (**samalla 12-v ja alle kunnanmestaruus** 2009 ja myöhemmin syntyneet)\\ | ||
+ | 1. Mikaela Sinda - Hessin Unikki\\ | ||
+ | 2. Ilona Kallio -Puksis\\ | ||
+ | 3. Veera Mäkelä - Hurukka (KM)\\ | ||
+ | 4. Milja Kortelainen - Tiny Pearl Ruu MekaRat\\ | ||
+ | 5. Neea Ahonen - Wiking Varsa\\ | ||
+ | 6. Mikaela Sinda - Silent’s Black Queen ( KM)\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 - 50 cm** 367.1 A2/A2(16€)\\ | ||
1. Mikaela Sinda - Silent’s Black Queen\\ | 1. Mikaela Sinda - Silent’s Black Queen\\ | ||
- | 2. Veera Mäkelä | + | 2. Josefiina Kallio |
- | 3. Milja Kortelainen | + | 3. Emilia Hyvönen |
- | 4. Neea Ahonen | + | 4. Paula Suonkanta |
- | 5. Silja Aaltonen - cloudberry MacGyver | + | |
- | Tammelan ratsastajat ry \\ | + | |
- | 7. Mikaela Sinda - Hessin Unikki\\ | + | |
- | \\ | + | |
- | **Luokka 4 - 50 cm** 367.1 A1/A1 (16€)\\ | + | |
- | + | ||
- | 1. Silja Aaltonen cloudberry MacGyver | + | |
- | Tammelan ratsastajat ry \\ | + | |
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 5 - 60 cm** 367.1 A1/A1 (16€)( **samalla junioreiden kunnanmestaruus**)\\ | + | **Luokka 5 - 60 cm** 367.1 A2/A2(16€)( **samalla junioreiden kunnanmestaruus**)\\ |
1. Vilma Mahlamäki - Tähti - Pinja\\ | 1. Vilma Mahlamäki - Tähti - Pinja\\ | ||
- | 2. Mikaela Sinda - Hessin Unikki\\ | + | 2. Lilja Korpikaivo - Ernst Hope UrHU (KM)\\ |
- | 3. Lilja Korpikaivo - Ernst Hope UrHU (KM)\\ | + | 3. Aino Mäkelä - Vanhanen Miina (KM)\\ |
- | 4. Aino Mäkelä - Vanhanen Miina (KM)\\ | + | 4. Mikaela Sinda - Hessin Unikki (KM)\\ |
- | 4. Erica Knuutila - Tervsunds Rosie LoimURa\\ | + | 5. Erica Knuutila - Tervsunds Rosie LoimURa\\ |
- | 5. Iida Kilpeläinen - Placidus\\ | + | 6. Iida Kilpeläinen - Placidus\\ |
- | 6. Vilma Mahlamäki - E.V. Hurma\\ | + | 7. Vilma Mahlamäki - E.V. Hurma\\ |
- | 7. Mikaela Sinda - Silent’s Black Queen\\ | + | |
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 6 - 80 cm** 367.1 A1/A1(16€)(samalla **senioreiden kunnanmestaruus**)\\ | + | **Luokka 6 - 80 cm** 367.1 A2/A2 (16€)\\ |
1. Iida Kilpeläinen - Placidus\\ | 1. Iida Kilpeläinen - Placidus\\ | ||
2. Vilma Mahlamäki -E. V. Hurma\\ | 2. Vilma Mahlamäki -E. V. Hurma\\ | ||
+ | 3. Vilma Ylitalo - Arra\\ | ||
+ | 4. Peppi Honkanen -Roleksa\\ | ||
Tervetuloa kilpailemaan Urjalankylään😊 | Tervetuloa kilpailemaan Urjalankylään😊 |