Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
2010:valjakkoaluevalmennukset2301 [07/01/10 21:55:58] – heidi | 2010:valjakkoaluevalmennukset2301 [06/05/14 15:32:21] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Aluevalmennus 23.-24.1. 2010 Urjala ====== | ||
+ | |||
+ | |||
+ | / | ||
+ | |||
+ | 1. Visakoivu Kikka - Vahto \\ | ||
+ | 2. Mansikkamäki Ritva - Hessin Jeviiri \\ | ||
+ | 3. Pusa Pekka - Vinha-Liinu \\ | ||
+ | 4. Lund Karoliina -Pläsi \\ | ||
+ | 5. Sinkkonen Jaana - Annastiina (la-su)\\ | ||
+ | 6. Raf Minna Love + Fenix (la-su)\\ | ||
+ | 7. Särmäharju Marko - Coen & Clown\\ | ||
+ | 8. Sinda Heidi - Matti& Seppo + Muusa \\ | ||
+ | 9. Vilenius Sari - Kirkastus, peruutus 21.2.\\ | ||
+ | 10.Lehmusvaara Soila -Hessi-Iida & Nikolai\\ | ||
+ | 11.Paija Leena -Illuusia\\ | ||
+ | 12.Eklund Jennu - Aslak & Gonzo \\ | ||
+ | 13.Friis Anne -Friisin Paletti vain la\\ | ||
+ | 14.Nyman Sonia-Tarantin\\ | ||
+ | 15.\\ */ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **Aikataulua**\\ | ||
+ | |||
+ | **Pe 22.1.**\\ | ||
+ | 16\\ | ||
+ | Karoliina- Pläsi\\ | ||
+ | |||
+ | 20 Iltapalaa \\ | ||
+ | |||
+ | **La 23.1.**\\ | ||
+ | 7-talliin Kaija, Soila\\ | ||
+ | 9.30 aamiainen talolla(? | ||
+ | \\ | ||
+ | Hemmo, Nöpi, Nitro, Walde, Armas, Nyytti, Poju\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 12.20-12.45 Jarmo Murola | ||
+ | 12.45-13.10 Kikka Visakoivu - Vahto \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | Heidi - Myytti\\ | ||
+ | 13.20-13.45 Friis Anne -Friisin Paletti\\ | ||
+ | 13.45 -14.10 Leena Paija -Illuusia | ||
+ | 14.10-14.35 Heidi Sinda - Timo \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | | ||
+ | 14.45 -15.10 Sonia Nyman -Tarantin \ | ||
+ | 15.10-15.35 | ||
+ | 15.35-15.50 Soila Lehmusvaara - Hessi-Iida & Nikolai\\ | ||
+ | 15.50-16.15 Pekka Pusa - Vinha-Liinu \\ | ||
+ | 16.15-16.40 Jaana Sinkkonen - Annastiina \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 16.50-17.15 Karoliina Lund - Pläsi \\ | ||
+ | 17.15-17.40 Jenny Eklund- Aslak& Gonzo\\ | ||
+ | 17.40-18.05 Marko Särmäharju - Coen\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 18.15-18.40 | ||
+ | 18.40-19.05 Minna Raf - Love &/ Fenix \\ | ||
+ | 19.05-19.30 Marko Särmäharju - Clown \\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | 20 Kilpailusuunnitelmat & Iltapala/ Kikka+Ritva\\ | ||
+ | |||
+ | **Su 23.1.**\\ | ||
+ | 7.30 aamiainen maneesilla Jenny+Iida\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 8- 8.25 Minna -Love& | ||
+ | 8.25-8.50 Soila Lehmusvaara - Hessi-Iida & Nikolai\\ | ||
+ | 8.50-9.15 Jenny Eklund Aslak & Gonzo\\ | ||
+ | 9.15-9.40 Leena Paija - Illuusia\\ | ||
+ | 9.40-10.05 Karoliina Lund-Pläsi\\ | ||
+ | \\ (Heidi-Timo) | ||
+ | 10.15-10.40 Ritva Mansikkamäki-Hessin Jeviiri\\ | ||
+ | 10.40-11.05 Heidi Sinda - Muusa\\ | ||
+ | 11.05-11.30 Marko Särmäharju-Coen\\ | ||
+ | 11.30-11.55 Kikka Visakoivu- Vahto\\ | ||
+ | 11.55-12.15 Pekka Pusa Vinha-Liinu\\ | ||
+ | 12.15-12.40 Jaana Sinkkonen -Annastiina\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | Keittoruoka (12-13), Pate\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 12.50-13.15 Sonia Nyman-Tarantin\\ | ||
+ | 13.15-13.40 Marko Särmäharju -Clown\\ | ||
+ | 13.40-14.05 Jarmo Murola -Deruus\\ | ||
+ | |||
+ | Majoitukset: | ||
+ | 1.Vinha-Liinu: | ||
+ | 2.Vahto: Pusa & Hyvönen la-su\\ | ||
+ | 3.Jeviiritär: | ||
+ | 4.Palsu: Eklund+Raja-aho\\ | ||
+ | 5.Pläsi: Lund\\ | ||
+ | 6. Chimkent: Kaisa+ Soila\\ | ||
+ | |||
+ | Tallipaikat: | ||
+ | Annastiina puukarsina\\ | ||
+ | Love\\ | ||
+ | Fenix\\ | ||
+ | Gonzo\\ | ||
+ | Aslak\\ | ||
+ | |||
+ | Arrenius Iina | ||
+ | Friis Anne | ||
+ | Harakka Minna Ylva poni kipeänä\\ | ||
+ | Jaana Sinkkonen | ||
+ | Leikkilä Milla | ||
+ | Mansikkamäki Ritva Hessin Jeviiri\\ | ||
+ | Nyman Sonia Tarantin\\ | ||
+ | Paija Leena Iluusia\\ | ||
+ | Pusa Pekka | ||
+ | Rantanen Antzu \\ | ||
+ | Räf Minna | ||
+ | Visakoivu Kirsi Vahto\\ | ||
+ | |||
+ | Katsastavat seuraavassa valmennuksessa | ||
+ | Lund Karoliina | ||
+ | Räf Minna Por Phoenix\\ | ||
+ | Satu Korhonen | ||
+ | Sinda Heidi Sicco Sil\\ | ||
+ | Särmäharju Marko Clown\\ | ||
+ | |||