Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
2010:valjakkoaluevalmennukset2702 [22/02/10 20:23:04] – heidi | 2010:valjakkoaluevalmennukset2702 [06/05/14 15:32:21] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Aluevalmennus 27.-28.2. 2010 Urjala ====== | ||
+ | HUOM muutama mutos / to 25.2. klo 22\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Su 28.2.**\\ | ||
+ | 8.00 aamiainen talolla \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 9- 9.25 Minna -Love& | ||
+ | 9.25-9.50 Ritva Mansikkamäki-Hessin Jeviiri\\ | ||
+ | 9.50-10.15 Karoliina Lund-Pläsi\\ | ||
+ | 10.15-10.40 Lauri Vähä-Erkkilä - Fanni & Pulla\\ | ||
+ | 10.40-11.05 Marko Särmäharju-Coen\\ | ||
+ | 11.05-11.30 Anne Friis-Friisin Paletti\\ | ||
+ | 11.30-11.45 Heidi Sinda - Muusa \\ | ||
+ | 11.45-12.10 Pekka Pusa Vinha-Liinu\\ | ||
+ | 12.10-12.25 Kaija Heinijoki - Hessin Lordi\\ | ||
+ | 12.25-12.50 Soila Lehmusvaara - Hessi-Iida & Nikolai\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | 13.10-13.35 Kikka Visakoivu- Vahto\\ | ||
+ | 13.35-14.00 Leena Paija - Illuusia\\ | ||
+ | 14.00 14.25 Jarmo Murola -Deruus\\ | ||
+ | 14.25-14.50 Jenny Eklund -Aslak& | ||
+ | / | ||
+ | |||
+ | 1. Visakoivu Kikka - Vahto \\ | ||
+ | 2. Mansikkamäki Ritva - Hessin Jeviiri \\ | ||
+ | 3. Pusa Pekka - Vinha-Liinu \\ | ||
+ | 4. Lund Karoliina -Pläsi \\ | ||
+ | 5. Sinkkonen Jaana - Annastiina (la-su)\\ | ||
+ | 6. Lauri Vähä-Erkkilä - Fanni & Pulla (pe-su)\\ | ||
+ | 7. Särmäharju Marko - Coen & Clown\\ | ||
+ | 8. Sinda Heidi - \\ | ||
+ | 9. \\ | ||
+ | 10 | ||
+ | 11. | ||
+ | 12. | ||
+ | 13. | ||
+ | 14.\\ | ||
+ | 15.\\ */ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | **Aikataulua**\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **La 27.2.**\\ | ||
+ | |||
+ | 9.30 aamiainen talolla(? | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 11.55 -12.20 \\ | ||
+ | 12.20-12.45 | ||
+ | 12.45-13.10 Lauri Vähä-Erkkilä - Fanni & Pulla\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 13-13.25 Iina Aarrenius - Symbhonie af jäboruder\\ | ||
+ | 13.50-14.15 Antzu Rantanen-\\ | ||
+ | |||
+ | 13.10-13.35 Friis Anne -Friisin Paletti\\ | ||
+ | 13.35 -14.00 Leena Paija -Illuusia | ||
+ | 14.15-14.40 Soila Lehmusvaara - Hessi-Iida & Nikolai \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | 14.45 -15.10 Heidi Sinda - Timo + Kaija & Lordi\\ | ||
+ | 15.10-15.35 | ||
+ | 15.35-15.50 | ||
+ | 15.50-16.15 | ||
+ | 16.15-16.40 | ||
+ | \\ | ||
+ | 16.50-17.15 Karoliina Lund - Pläsi \\ | ||
+ | 17.15-17.40 Jenny Eklund- Aslak& Gonzo\\ | ||
+ | 17.40-18.05 Marko Särmäharju - Clown\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 18.15-18.40 Jarmo Murola | ||
+ | 18.40-19.05 Marko Särmäharju - Coen\\ | ||
+ | 19.05-19.30 Minna Raf - Love & Fenix\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Shettisnelivaljakkoa...\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | 20 Teoriaa & Iltapala/ Kikka+Ritva\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | Majoitukset: | ||
+ | 1.Vinha-Liinu: | ||
+ | 2.Vahto: | ||
+ | 3.Jeviiritär: | ||
+ | 4.Palsu: Simonsen Ben & Andersin Patrik la-su\\ | ||
+ | 5.Pläsi: Eklund Jenny+ Raja-aho Ida la-su\\ | ||
+ | 6. Chimkent: Raf Minna, Lehmusvaara Soila, Helpiö Kaisa & Heinijoki Kaija pe-su\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Pusa Pekka & Hyvönen Kaija Palsu/ | ||
+ | Mansikkamäki Ritva & Lund Karoliina talolle? | ||
+ | \\ | ||
+ | Tallipaikat: | ||
+ | Vähä-Erkkilä Lauri - Fanni & Pulla pe-su (Nikon ja Iidan karsinat)\\ | ||
+ | Koskenaranta -Aalto Ulla - shettispari (ex-Sepon karsina)\\ | ||
+ | Eklund Jenny -Gonzo (Timon karsina)\\ | ||
+ | Eklund Jenny -Aslak ( Jevin karsina)\\ | ||
+ | Lehmusvaara - Niko+Iida Vahtolan puukarsina\\ | ||
+ | Raf - welsh ponipari Vierastallin puukarsina\\ | ||
+ | |||
+ | |||