Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2008:ll1204 [12/04/08 04:39:47] – heidi | kilpailut:2008:ll1204 [06/05/14 15:32:21] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== UrHun mestaruus kouluratsastus ====== | ||
+ | |||
+ | Tiedustelut 050-3282277 /Soila Lehmusvaara (kanslia)\\ | ||
+ | ===== Luokka 1 Taito-ohjelma (taluttajan käyttö sallittu) ===== | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Verryttely 09.45 – 10.00\\ | ||
+ | |||
+ | 10.00 Pia Kaunisto - Hessin Pedotar UrHu\\ | ||
+ | 10.07 Pirjo Reunanen - Sitronella UrHu\\ | ||
+ | 10.14 Maiju Karonen - Pläsi taluttaja\\ | ||
+ | 10.21 Jenna Kärki - Wielwijk' | ||
+ | 10.28 Tanja Lähdekorpi – Läikän Vinkka UrHu (harraste ponit)\\ | ||
+ | |||
+ | Palkinnot noin 10.40\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ===== Luokka 2 Raviohjelma ===== | ||
+ | |||
+ | Verryttely 10.50 -11.00\\ | ||
+ | |||
+ | 11.00 Melina Moukola - Vuohimäen Hilla UrHu\\ | ||
+ | < | ||
+ | 11.10 Juulia Mäkelä - Claudia TRS\\ | ||
+ | 11.15 Sari Vilenius - Kirkastus UrHu\\ | ||
+ | 11.20 Katja Tallinen - Weston Hohto UrHu\\ | ||
+ | 11.25 Milla Leikkilä - Staccato UrHu\\ | ||
+ | 11.30 Jenna Kärki - Wielwijk' | ||
+ | |||
+ | Verryttely 11.35 – 11.45\\ | ||
+ | |||
+ | 11.45 Riikka Lehtinen - Korholan Ruusukuu\\ | ||
+ | 11.50 Sari Lehtinen - Holm Paavi Vesra\\ | ||
+ | 11.55 Heidi Mattila – Gina SiRu\\ | ||
+ | < | ||
+ | 12.05 Henna Viitamäki- Great Survivor Suora\\ | ||
+ | 12.10 Emma Maunu- Huima Väkkärä FR\\ | ||
+ | 12.15 Hanna-Mari Juhala – Viljanen\\ | ||
+ | 12.20 Eija Haapalainen - Palsu UrHu\\ | ||
+ | |||
+ | Palkinnot noin 12.25\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ===== Luokka 3 Helppo C:1 ===== | ||
+ | |||
+ | Verryttely 12.35 – 12.45\\ | ||
+ | |||
+ | 12.45 Nina Heinikoski- Priki YR\\ | ||
+ | 12.51 Annukka Aalto - Gina YR\\ | ||
+ | 12.57 Anna Bergsröm - Pontus Ljung UrHu\\ | ||
+ | 13.02 Eve Nummela - Ramsus UrHu (juniorimestaruus)\\ | ||
+ | 13.07 Merita Hagrén - Nikos DK UrHu (juniorimestaruus)\\ | ||
+ | 13.13 Janika Lehtinen - Jeviiritär UrHu (juniorimestaruus)\\ | ||
+ | |||
+ | Verryttely 13.19 – 13.29\\ | ||
+ | |||
+ | 13.29 Annukka Aalto – Uku YR\\ | ||
+ | 13.35 Milla Leikkilä - Staccato UrHu\\ | ||
+ | 13.41 Minna Kesti - Mäntymäen Patu UrHu\\ | ||
+ | 13.47 Sari Lehtinen - Holm Paavi Vesra\\ | ||
+ | 13.53 Riitta Vannas - Cardon Vesra\\ | ||
+ | 14.59 Henna Lähdekorpi – Läikän Vinkka UrHu (juniorimestaruus)\\ | ||
+ | |||
+ | Verryttely 14.05 – 14.15\\ | ||
+ | |||
+ | 14.15 Emmi Lähdekorpi – Holsteins Surinam UrHu (juniorimestaruus)\\ | ||
+ | 14.21 Kerttu Kouri – Mini YR\\ | ||
+ | 14.27 Elisa Relander - Uku MRA\\ | ||
+ | 14.33 Janika Lönnroth - Nikolai UrHu (ponien mestaruus)\\ | ||
+ | 14.39 Pirjo Reunanen - Hessin Vahdotar UrHu (juniorimestaruus)\\ | ||
+ | |||
+ | Verryttely 14.54 – 15.02\\ | ||
+ | |||
+ | 15.02 Elisa Relander - Reisu-Oiva MRA\\ | ||
+ | 15.08 Annika Tienhaara – Justerilla Suora\\ | ||
+ | < | ||
+ | 15.20 Janika Lehtinen – Vilin Poika UrHu (juniorimestaruus)\\ | ||
+ | 15.36 Henna Viitamäki- Great Survivor Suora\\ | ||
+ | |||
+ | Palkinnot 15.50\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ===== Luokka 4 K.N. Special ===== | ||
+ | |||
+ | Verryttely 16.00 – 16.10\\ | ||
+ | |||
+ | 16.10 Mira Hiltunen - Palsu UrHu\\ | ||
+ | 16.17 Anne Määttänen - Viljanen UrHu\\ | ||
+ | 16.24 Martta Elonheimo -Tuisku UrHu\\ | ||
+ | 16.31 Minna Kesti - Mäntymäen Patu UrHu (seniorimestaruus)\\ | ||
+ | |||
+ | Verryttely 16.38 – 16.48\\ | ||
+ | |||
+ | 16.48 Kerttu Kouri – Mini YR\\ | ||
+ | 16.55 Janika Lehtinen - Vilin Poika UrHu\\ | ||
+ | 17.02 Annika Tienhaara – Justerilla Suora\\ | ||
+ | 17.09 Sanna Mäkinen - Usvan Ronja UrHu\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Palkinnot 17.20\\ | ||