Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2009:2609 [24/09/09 19:24:05] – heidi | kilpailut:2009:2609 [06/05/14 15:32:21] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Tarkkuus, la 26.9.2008, alk. klo 14.00 ====== | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **ILMOITTAUTUNEET**\\ | ||
+ | **Luokka 1 Seuraluokka, | ||
+ | 1. 55 Kaija Heinijoki / Vahto TRS\\ | ||
+ | 2. 53 Minna Harakka - Ylva 1051SH, UrHu\\ | ||
+ | 3. 45 Lauri Vähä-Erkkilä - Kotimäen Fantacy HusR\\ | ||
+ | 4. 54 Johanna Valo - V.H. Al-Yazi \\ | ||
+ | 5. Minna Räf - Por Phoenix UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 6. 48 Ritva Mansikkamäki/ | ||
+ | 7. 30 Pirjo Reunanen - Hessin Virpi UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 8. Kaija Hyvönen - Stella Elona UrHu (125 cm))\\ | ||
+ | 9. 41 Karoliina Lund/Sini Vaittinen - Pläsi CR (125 cm)\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 Alueluokka, Vaativa (+20 cm), rata 1 (10 €) (esinepalkinnot)** n. 14.30\\ | ||
+ | 1. 473 Pirjo Reunanen - Hessin Virpi UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 2. 456 Heidi Sinda/Kaisa Helpiö - Jorik M & Brucht van`t Wyldepaed (150 cm)\\ | ||
+ | 3. 437 Marko Särmäharju/ | ||
+ | 4. 315 Soila Lehmusvaara - Hessi-Iida & Nikolai, UrHu (140 cm)\\ | ||
+ | 5. 425 Talvikki Järvinen/ | ||
+ | 6. 472 Pekka Pusa - Vinha-Liinu (125 cm)\\ | ||
+ | 7. 314 Minna Räf Friars First Love UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 8. 438 Annika Härkönen/ | ||
+ | 9. Anne Friis Korven Siluetti (125 cm)?\\ | ||
+ | 10. 460 Leena Paija - Illuusia UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 11. 462 Jarmo Tauriainen /Jenny Thusberg -Yk Dark Pierro& Henk HusR (126 cm)\\ | ||
+ | 12. 483 Heidi Sinda/ Kaija Heinijoki | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | Luokkine 1 ja 2 palkintojenjako n. 15.15\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 Seuraluokka, | ||
+ | 1. 55 Kaija Heinijoki / Vahto TRS\\ | ||
+ | 2. 45 Lauri Vähä-Erkkilä - Kotimäen Fantacy HusR\\ | ||
+ | 3. 54 Johanna Valo - V.H. Al-Yazi \\ | ||
+ | 4. Minna Räf - Por Phoenix UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 5. Kaija Hyvönen - Stella Elona UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 6. 48 Ritva Mansikkamäki/ | ||
+ | 7. 41 Karoliina Lund/Sini Vaittinen - Pläsi CR (125 cm)\\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 Alueluokka, Vaativa (+20 cm), rata 2 (10 €) (esinepalkinnot)** n. 16.10\\ | ||
+ | 1. 456 Heidi Sinda - Jorik M & Brucht van`t Wyldepaed (150 cm)\\ | ||
+ | 2. 437 Soila Lehmusvaara - Hessi-Iida & Nikolai, UrHu (140 cm) | ||
+ | 3. 315 Marko Särmäharju - Coen D UrHu (140 cm)\\\\ | ||
+ | 4. 462 Jarmo Tauriainen /Jenny Thusberg -Yk Dark Pierro& Henk HusR (126 cm)\\ | ||
+ | 5. 425 Talvikki Järvinen - Linde Boy K-HR (125 cm)\\ | ||
+ | 6. 472 Pekka Pusa - Vinha-Liinu (125 cm)\\ | ||
+ | 7. 314 Minna Räf - Friars First Love UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 8. Anne Friis Korven Siluetti (125 cm)?\\ | ||
+ | 9. 460 Leena Paija - Illuusia UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 10.483 Heidi Sinda/ Kaija Heinijoki | ||
+ | \\ | ||
+ | Palkintojen jako luokat 3 ja 4 n 16.40\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | Kilpailu edeltää\\ | ||
+ | |||
+ | **klo 11 | ||
+ | Nuorten hevosten ohjasajoharjoitus (tyyliarvostelu, | ||
+ | 11.15 Emmi Lepola - Pinewood Salem Alekum UrHu\\ | ||
+ | 11.20 Heidi Sinda -Hessin Nyytti -08\\ | ||
+ | 11.25 Leena Vähä-Erkkilä - Hessin Lilli-06 | ||
+ | 11.30 Marko Särmäharju - Hessin Nöpi-08 \\ | ||
+ | 11.35 Niilo Launo - Friisin Amuletti -08\\ | ||
+ | 11.40 Hessin Nero -08 - Kaija Heinijoki (Kaisa Helpiö)\\ | ||
+ | 11.45 Hessin Myytti-07\\ | ||
+ | 11.50 Janika Lönnroth -Hessin Myrsky -07- \\ | ||
+ | 11.55 Emmi Lepola - Hessin Nitro 08\\ | ||
+ | 12.00 Leena Rantamäki- Lahtinen - Hessin Muusa-07 \\ | ||
+ | 12.05 Soila Lehmusvaara (Kaisa Helpiö) - Hessin Näyttelijä-08\\ | ||
+ | 12.10 Marko Särmäharju - Waldemar Savikko-08\\ | ||
+ | |||
+ | **Nuorten hevosten tarkkuusharjoitus, | ||
+ | 12.30 1. Hessin Maestro -07 - Heidi Sinda/ Piia Kaunisto UrHu\\ | ||
+ | 2. Lusty Flax -06 - Emmi Lepola UrHu\\ | ||
+ | 3. De Grapjas -06/ Talvikki Järvinen K-HR\\ | ||
+ | 4. Loimihaan Sulevi 06 - Silja Koivuaho SuoRa\\ | ||
+ | 5. Friisin Paletti -06 /Anne Friis UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 6. S.W.Summer Dream Prince Leena Vähä-Erkkilä HusR (140 cm)\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | **TOIMIHENKILÖT**\\ | ||
+ | |||
+ | **Kilpailunjohtaja** Marko Särmäharju 0400-223 552\\ | ||
+ | **Ratamestari**\\ | ||
+ | **Kuulutus**\\ | ||
+ | **Estetuomari**Olavi Vainikainen\\ | ||
+ | **Sihteeri**\\ | ||
+ | **Aika**\\ | ||
+ | **Liputus**\\ | ||
+ | **Rata**\\ | ||
+ | **Rata**\\ | ||
+ | **Rata**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Majoitukset**\\ | ||
+ | |||
+ | Vähä-Erkkilä Leena (pe-su), Lauri (pe-la)\\ | ||
+ | |||
+ | **Tallipaikat**\\ | ||
+ | 1. t. Hessin Lilli (Vähä-Erkkilä)\\ | ||
+ | 2. t. Kotimäen Fantacy | ||
+ | 3. t. Korven Siluetti (pe-su)Friis\\ | ||
+ | 4. o. Loimihaan Sulevi la päiväpaikka Koivuaho\\ | ||
+ | 5. r. YKD Tauriainen\\ | ||
+ | 6. r. Tauriainen\\ | ||
+ | 7. Valo la päiväpaikka\\ | ||
+ | 8Järvinen la päiväpaikka\\ | ||
+ | Järvinen la päiväpaikka\\ | ||
+ | Conversano Legeny Härkönen la-su\\ |