Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2009:alku [09/10/09 02:06:08] – heidi | kilpailut:2009:alku [06/05/14 15:32:21] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Hessi-tallin kilpailut ja näyttelyt 2009 ====== | ||
+ | |||
+ | {{kuvat: | ||
+ | |||
+ | Hessi-Tallin raviohjelma [[: | ||
+ | Hessi-Tallin käyntiohjelma [[: | ||
+ | Hessi-Tallin alkeisohjelma M.L.-special [[: | ||
+ | Hessi-Tallin taito-ohjelma [[: | ||
+ | Hessin-Tallin Varsa Special [[: | ||
+ | |||
+ | Hessi-Tallin noviisikouluohjelma (valjakko) [[: | ||
+ | Hessi-Tallin vaativakouluohjelma (valjakko) [[: | ||
+ | |||
+ | /* | ||
+ | [[hessicup]]\\ [[suoracup]] | ||
+ | */ | ||
+ | |||
+ | < | ||
+ | |||
+ | /*|su 22.3.|**Valjakkokisa**\\ (koulu+tarkkuus) | [[toimarit2203|Toimihenkilöt]] | [[kutsu2203|Kutsu]] | [[ll2203|Lähtölista]] | [[tulokset2203|Tulokset]] |*/ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |la 28.2.|**Harjoitusestekisat** \\ (Puomit, 30, 60, 70 ja 85 ) | [[toimarit2802|Toimihenkilöt]] | [[kutsu2802|Kutsu]] | [[ll2802|Lähtölista]] | [[tulokset2802|Tulokset]] | | ||
+ | |su 8.3.|**Valjakkokisa**\\ (koulu+tarkkuus) | [[toimarit0803|Toimihenkilöt]]\\ {{: | ||
+ | |la 28.3.|**UrHun koulumestaruus** \\ (taito-ohjelma, | ||
+ | |su 29.3.|**UrHun estemestaruus** \\ (puomi, 30, 40, 60, 80 ja 100 cm) | [[toimarit2903|Toimihenkilöt]] | [[kutsu2903|Kutsu]] | [[ll2903|Lähtölista]] | [[tulokset2903|Tulokset]] | | ||
+ | |su 26.4.|**Valjakkoaluekilpailut**\\ (koulu+ tarkkuus) | [[toimarit2604|Toimihenkilöt]]\\ [[majoitukset2604|Majoitukset]]\\ | [[kutsu2604|Kutsu]] | [[ll2604|Lähtölistat]] | [[tulokset2604|Tulokset]] | | ||
+ | |la 9.5.|**Show-näyttely** | [[toimarit0905|Toimihenkilöt]] | [[kutsu0905|Kutsu]] | [[ll0905|Listat]] | [[tulokset0905|Tulokset]] | | ||
+ | |su 10.5.|**Estekisat** | [[toimarit1005|Toimihenkilöt]] | [[kutsu1005|Kutsu]] | [[ll1005|Lähtölista]] | [[tulokset1005|Tulokset]] | | ||
+ | |15.-17.5.|**[[: | ||
+ | |17.5. | ||
+ | |5-7.6. | ||
+ | |11.-14.6.|Pienten lajien PM kilpailut Ypäjällä, | ||
+ | |pe-su 10.-12.7.|**[[kummajaiset|Sh-kummajaiset, | ||
+ | |pe-su 31.7.-2.8.|**[[valjakkokisat|Valjakkoajon SM –kilpailut Urjala]]**\\ {{: | ||
+ | |ti 4.8.|Iltaeste+valjakkotarkkuuskilpailut| | ||
+ | |ti 11.8.|Iltakoulukisat| | ||
+ | |la-su 15.-16.8.|**Valjakkoajokilpailut**, | ||
+ | |ti 18.8.|Iltaeste+tarkkuuskilpailut| | ||
+ | |ti 25.8.|Iltakoulukisat| | ||
+ | |su 13.9.|**Show-näyttely** | [[toimarit01305|Toimihenkilöt]] | [[kutsu1305|Kutsu]]\\ {{: | ||
+ | |pe 18.9.|Hämeen Hevosjalostusliiton tamma- ja varsanäyttely| [[toimarit1809|Toimihenkilöt]] | | [[l809|Listat]]\\ {{: | ||
+ | |la 26.9.|Valjakkotarkkuus (huom muuttunut Urjalaan)| | ||
+ | |la 10.10.|Irish Cob näyttely|[[majoitukset1010|Majoitukset]] |[[kutsu1010|Kutsu]]|[[ilmoittautuneet1010|Ilmoittautuneet]]|[[tulokset1010|Tulokset]]| | ||
+ | |la 31.10.|Estekisat (samalla kunnanmestaruus)+illalla UrHun 10- juhla/ | ||
+ | |la 7.11.|Koulukisat (samalla kunnanmestaruus)| | ||
+ | |su 8.11.|Valjakkotarkkuus | |[[kutsu08011|Kutsu]]|[[0811|Ilmoittautuneet]]|[[tulokset0811|Tulokset]]| | ||
+ | |su 27.12.|Valjakkotarkkuus/ | ||
+ | </ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[: | ||
+ | [[: | ||
+ | [[: | ||
+ | [[: | ||