Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2010:tulokset2410 [24/10/10 11:20:18] – heidi | kilpailut:2010:tulokset2410 [06/05/14 15:32:22] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Su 24.10. HESSI-TALLILLA alk. klo 10 ESTERATSASTUSKILPAILUT ====== | ||
+ | Muistathan täyttää kuulutuskaavakkeen, | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla tai ilman** (samalla kunnanmestaruus 2002 ja myöhemmin syntyneet)\\ | ||
+ | 1. Siiri Niemi -Iida 49 p\\ | ||
+ | 1. Minttu Kuismanen - Musse 49 p \\ | ||
+ | 3. Eveliina Nurminen -Niko 47 p 1.12,76\\ | ||
+ | 4. Tuuli Liski -Stella 46 p\\ | ||
+ | 5. Iida Vaittinen -Pläsi UrHu 44 p\\ | ||
+ | 6. Okko Lahtinen | ||
+ | 7. Nea Mickelsson - Petra 40 p\\ | ||
+ | 8. Jenna Helminen -Musse 36 p 2.06, 19\\ | ||
+ | 9. Tiina-Niina Näppinen -Destiny Boy 32 p\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 30 cm **(samalla kunnanmestaruus 1998 ja myöhemmin syntyneet)\\ | ||
+ | |||
+ | **1. Nea Mickelsson -Zodina 0-0 24,18 s\\ | ||
+ | 2. Iiris Vaskela -Minimuusa YR 0-0 24,74 s\\ | ||
+ | 3. Eveliina Vaittinen -Stella UrHu 0-0 vp 25,44 s**\\ | ||
+ | 4. Emilia Kärki - Chans du Rivage 0-0 35,44 s\\ | ||
+ | 5. Susanna Lepola - Cloudberry lovelyeye 0-0 31,23\\ | ||
+ | 6. Jonna Hakolahti - Petri UrHu 0-4 30,22 s\\ | ||
+ | 7. Sanni Willman - Aleksander Suur SiRu 4 vp53,59 s\\ | ||
+ | 8. Minttu Kuismanen - Musse hyl\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **Alle 12 vuotiaiden kunnanmestaruus** \\ | ||
+ | 1. Nea Mickelsson -Zodina \\ | ||
+ | 2. Tuuli Liski -Stella \\ | ||
+ | 3. Okko Lahtinen | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 50 cm** \\ | ||
+ | **1. Iiris Vaskela -Minimuusa YR 0-0 22,05 s\\ | ||
+ | 2. Meeri Tolonen -Hessin Jeviiri UrHu 0-0 vp 22,06 s\\ | ||
+ | 3. Aino Ollila - H.B.Jeppe KT rats 0-0 vp 22,53 s\\ | ||
+ | 4. Sanni Vuorinen -Miss Nelly UrHu 0-0 vp 22,59 s\\ | ||
+ | 5. Jonna Hakolahti - Petri UrHu 0-0 24,37 s**\\ | ||
+ | 6. Jenna Heikkinen -Nyytin Lauha 0-0 vp 24,82s\\ | ||
+ | 7. Riikka Niiranen | ||
+ | 8. Elsi Pellinen - Fürst 0- 0 vp 25,22s\\ | ||
+ | 9. Janette Jantola - Santalan Cherokee TRS 0-0 26,57 s\\ | ||
+ | 10. Eveliina Vaittinen -Stella UrHu 0 -0 26,64 s \\ | ||
+ | 11. Sari Rupponen - Prymos LmR 0-0 vp 26,47 s\\ | ||
+ | 12. Oona Ihamäki -Sharm -El Sheik 0-13 vp 51,70 s\\ | ||
+ | 13. Elisa Wiik- Myntti KT -rats 4 31,68 s\\ | ||
+ | 14. Kaisa Vuorinen -Betty Boap UrHu 4 vp 37,65 s\\ | ||
+ | 15. Noora Turunen- Bella milk shake Varsa 4 vp 44,24 s\\ | ||
+ | 16. Sanni Willman - Aleksander Suur SiRu 4 vp 50,89 s\\ | ||
+ | 17. Sanna Lahtinen - Master Cash VesRa 4 vp 53,64 s\\ | ||
+ | 18. Anne Kuusela – Pretty Rebecca VesRa hyl \\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 70 cm** (samalla kunnanmestaruus juniorit)\\ | ||
+ | **1. Jussi Tapani - Lancon Stina FR 0- 0 vp 20,95s\\ | ||
+ | 2. Roosa Saarinen - Yasi FR 0 - 0 22,34 s \\ | ||
+ | 3. Nina Tapani - Sir Parzival YR 0 -0 vp 23,35 s\\ | ||
+ | 4. Nea Nurminen -Pant L-HR 0 - 0 vp 25,21 s\\ | ||
+ | 5. Elsi Pellinen - Fürst 0-0 25,72 s**\\ | ||
+ | 6. Sari Rupponen - Prymos LmR 0-0 vp 25,86s\\ | ||
+ | 7. Janette Jantola - Santalan Cherokee TRS 0 -0 vp 26,82s\\ | ||
+ | 8. Oona Ihamäki -Sharm -El Sheik 0-0 vp 28,61s\\ | ||
+ | 9. Anne Kuusela – Pretty Rebecca VesRa 0-0 vp 30,80 s\\ | ||
+ | 10. Elisa Wiik- Myntti KT -rats 0-4 vp 20,34 s\\ | ||
+ | 11. Nea Nurminen -Late Night L-HR 0- 4 22,37 s\\ | ||
+ | 12. Paula Suonkanta - Sarma UrHU 0-4 vp 24,29 s\\ | ||
+ | 13. Niina Johansson -Lenke UrHu 0- 4 vp26,69 s\\ | ||
+ | 14. Pirjo Reunanen -Vinha-Liinu UrHu 0-4 vp 33,95s\\ | ||
+ | 15. Riikka Niiranen | ||
+ | 16. Noora Turunen- Ipanan Pipari | ||
+ | 17. Maiju Karonen -Betty Boap 0 vp -hyl 36,82 s\\ | ||
+ | 18. Elisa Wiik -H.B.Jebbe 4 vp 39,09 s\\ | ||
+ | 19. Meeri Tolonen -Hessin Jeviiri UrHu 4 vp 44,62 s\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 5 80 cm** (samalla kunnanmestaruus seniorit)\\ | ||
+ | |||
+ | **1. Mari Saari-Kivistö - Granada UrHu 0-0 vp21,19 s\\ | ||
+ | 2. Jussi Tapani - Lancon Stina FR 0- 0 vp 22,11 s\\ | ||
+ | 3. Nea Nurminen -Late Night L-HR 0-0 vp 23,73s**\\ | ||
+ | 3. Nina Tapani - Sir Parzival YR 0-0 vp 24,43 s\\ | ||
+ | 4. Martta Elonheimo - Helin Tuisku UrHu 0-0 25,72s\\ | ||
+ | 5. Noora Turunen- Ipanan Pipari | ||
+ | 6. Nea Nurminen -Pant L-HR 4 vp 38,14 s\\ | ||
+ | 7. Janika Lönnroth-Miss Nelly UrHu 4 vp 38,84 s\\ | ||
+ | 8. Niina Johansson -Lenke UrHu 8 vp 43,85 s\\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | 10.Paula Suonkanta - Sarma UrHU hyl\\ | ||
+ | 11. Roosa Saarinen - Yasi FR hyl \\ | ||