Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2011:ll2702 [24/02/11 09:56:32] – heidi | kilpailut:2011:ll2702 [06/05/14 15:32:22] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | **VALJAKKOTARKKUSKILPAILU -alue SU 27.2. Klo 10 alk KEILAKUNKKU Cup 1**\\ | ||
+ | Lihavoidut valjakot kilpailevat ko sarjan Cup pisteistä, kaikki osallistuvat valjakot luokka voitoista\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | **LÄHTÖLISTA v 24.2. klo 21**\\ | ||
+ | **Luokka 1 Prix de Ideal Harness, samalla KEILAKUNKKU | ||
+ | \\ | ||
+ | **1. 407 Heidi Sinda/Tiina Vuori - Hessin Muusa -07, UrHu (140 cm)**\\ | ||
+ | **2. 416 Ritva Mansikkamäki/ | ||
+ | **3. 426 Aino Ruoho/Heta Teräntö - Hiiden Julianna -07, UrHu** (125 cm)\\ | ||
+ | **4. 311 Minna Räf/Antti Räf - Friars first Love & Por Phoenix-05 UrHu** (125 cm)\\ | ||
+ | **5. 421 Mervi Laaksamo/ | ||
+ | **6. 409 Heidi Sinda/Piia Kaunisto - Hessin Jeviiri -05, UrHu** (125 cm)\\ | ||
+ | **7. Anne Friis /Miikka Honkonen -Friisin Paletti -06 , UrHu** (125 cm)\\ | ||
+ | **8. 430 Jarmo Tauriainen/ | ||
+ | **9. 424 Saana Hakala/ Tiina Läksy - Loimihaan Aune -07, LoimURa** (125 cm)\\ | ||
+ | **10. 318 Vivian Roine/ Aleksi Puntti - Junibackens Fia -07, Pahe ry** (107 cm)\\ | ||
+ | **11. 324 Laura Kallioinen - Manuel Halerolls -07, Urat** (110 cm)\\ | ||
+ | 12. 327 Elli Pitkäniemi - Emelia -04, Urat (110 cm)\\ | ||
+ | 13. 310 Jenna Hartikainen - Sammalisen Wappu -02, HubS (110 cm?) \\ | ||
+ | 14. Rosa Öblom/Satu Korhonen -Stella Elone -93 LOR\\ | ||
+ | **15. 406 Heidi Sinda/Eva Sandbäck-Pajunoja - Pikku-Epeli -06, UrHu** (125 cm)\\ | ||
+ | **16. 401 Otto Vainio/ - Hessin Virne -05, HusR**\\ | ||
+ | 17. 305 Margit Ranta/ | ||
+ | 18. **425 Aino Ruoho/ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | | ||
+ | \\ | ||
+ | n. klo 11.15\\ | ||
+ | **1. 311 Minna Raf/ - Friars First Love & Por Phoenix** (125 cm)\\ | ||
+ | 2. 401 Otto Vainio/ - Hessin Virne, HusR\\ | ||
+ | 3. 305 Margit Ranta/ | ||
+ | 4. 425 Aino Ruoho/ | ||
+ | 5. 321 Päivi Valtonen - Emelia, Urat (110 cm)\\ | ||
+ | 6. 412 Johanna Valo/Anni Kinnunen - V.H Al Yazi, HusR (125 cm)\\ | ||
+ | 7. 406 Heidi Sinda/Eva Sandbäck-Pajunoja - Pikku-Epeli, | ||
+ | 8. 430 Jarmo Tauriainen/ | ||
+ | **9. Anne Friis /Antzu Rantanen -Friisin Paletti -06 , UrHu** (125 cm)\\ | ||
+ | **10. 335 Iina-Maria Laaksamo(J)/ | ||
+ | **11. 331 Pinja Sorjonen(J)/ | ||
+ | 12. 303 Hanna Ranta(J)/ | ||
+ | 13. 310 Jenna Hartikainen - Sammalisen Wappu, HubS (110 cm?)\\ | ||
+ | 14. 322 Päivi Valtonen - Kitos, Urat (110 cm)\\ | ||
+ | 15. 301 Lauri Vähä-Erkkilä(J) - Hessin Lilli, HusR (110 cm)\\ | ||
+ | 16. 413 Johanna Valo/Anni Kinnunen - YK Rashid E, HusR (125 cm)\\ | ||
+ | **17. 328 Margit Ranta/ - Kotimäen Fantacy& | ||
+ | 18. 407 Heidi Sinda/Tiina Vuori - Hessin Muusa, UrHu (140 cm)\\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 Prix de Fleck, samalla KEILAKUNKKU | ||
+ | \\ | ||
+ | n. 12.15 | ||
+ | **1. 303 Hanna Ranta(J) - Uljas, UrHu** (105 cm)\\ | ||
+ | **2. 322 Päivi Valtonen - Kitos, Urat (110 cm) \\ | ||
+ | **3. 329 Rosa Öblom(J) - Stella Elona, LOR (110 cm)**\\ | ||
+ | 4. 334 Kaisa Jussila - Lucky Boy IV, Urat (110 cm)\\ | ||
+ | **5. 335 Iina-Maria Laaksamo(J)/ | ||
+ | 6. 423 Marko Öblom/ | ||
+ | **7. 330 Pinja Sorjonen(J) - Ruskelan Peppi P, HusR** (125 cm)\\ | ||
+ | **8. 301 Lauri Vähä-Erkkilä(J) - Hessin Lilli, HusR (110 cm)**\\ | ||
+ | 9. 326 Ida Kallioinen(J) - Manuel Halerolls, Urat** (110 cm)\\ | ||
+ | 10. 307 Heidi Sinda/ Annemari Vaskela - Minimuusa, UrHu (140 cm)\\ | ||
+ | 11. 436 Merita Hagren/ | ||
+ | 12. 414 Kirsi Visakoivu/ | ||
+ | 13. 315 Anne Friis/Suvi Koskela -Korven Siluetti, UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 14. 415 Pekka Pusa/ Kaija Hyvonen- Vinha-Liinu TRS (125 cm)\\ | ||
+ | 15. 429 Jarmo Tauriainen /Jenny Thusberg -YK Dark Pierro HusR (125 cm)\\ | ||
+ | 16. 434 Leena Kalalahti/ | ||
+ | 17. 402 Otto Vainio/ - Minteli, HusR (125 cm)\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 Prix de | ||
+ | \\ | ||
+ | n. 13.15\\ | ||
+ | **1. 307 Heidi Sinda/ Annemari Vaskela - Minimuusa, UrHu **(140 cm)\\ | ||
+ | **2. 323 Laura Kallioinen - Lucky Boy IV, Urat** (105 cm)\\ | ||
+ | **3. 414 Kirsi Visakoivu/ | ||
+ | **4. 402 Otto Vainio/ - Minteli, HusR** (125 cm)\\ | ||
+ | |||
+ | **5. 328 Margit Ranta/ - Kotimäen Fantacy& | ||
+ | **6. 413 Johanna Valo/Anni Kinnunen - YK Rashid , HusR** (125 cm)\\ | ||
+ | **7. 434 Leena Kalalahti/ | ||
+ | **8. 315 Anne Friis/Suvi Koskela -Korven Siluetti, UrHu **(125 cm)\\ | ||
+ | **9. 429 Jarmo Tauriainen /Jenny Thusberg -YK Dark Pierro HusR** (125 cm)\\ | ||
+ | **10. 421 Mervi Laaksamo/ - Waltznika, UrHu **(125 cm)\\ | ||
+ | **11. 436 Merita Hagren/ | ||
+ | **12. 415 Pekka Pusa/Kaija Hyvönen -Vinha-Liinu TRS **(125 cm)\\ | ||
+ | **13. 409 Heidi Sinda/Piia Kaunisto - Hessin Jeviiri, UrHu**(125 cm)\\ | ||
+ | **14. 423 Marko Öblom/ | ||
+ | ** 15. 412 Johanna Valo/Anni Kinnunen - V.H Al Yazi, HusR** (125 cm)\\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | **Kilpailua seuraa NUOREN HEVOSTEN HARJOITUS n. klo 14.30**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | **Harjoitus 1 | ||
+ | avoin 2008 ja nuoremmille hevosille/ | ||
+ | ( + 40 cm)**\\ | ||
+ | n. 14.30\\ | ||
+ | 1. Aino Ruoho/ | ||
+ | 2. Merita Haggren/ Heta Teräntö - Hessin Nitro-08\\ | ||
+ | 3. Heidi Sinda/-Piia Kaunisto -Hessin Nöpi-08\\ | ||
+ | 4. Aino Ruoho/ - Valtti-09\\ | ||
+ | 5. Merita Haggren/ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Harjoitus 2 | ||
+ | ohjasajo avoin 2008 ja nuoremmille hevosille/ | ||
+ | ( + 40 cm)**\\ | ||
+ | 1. Savelan Puistotäti-09 -Heidi Sinda /Lea Karjomaa -\\ | ||
+ | 2. Tahiti´s Vanilla Anemone (P08-1312) - Janita Korhonen\\ | ||
+ | 3. Musta Sumu-09\\ | ||
+ | \\ |