Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2011:tul2703 [28/03/11 20:11:41] – leena | kilpailut:2011:tul2703 [06/05/14 15:32:22] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== VALJAKKOTARKKUSKILPAILU -alue SU 27.3. Klo 10 alk KEILAKUNKKU Cup 2 ====== | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **KEILAKUNKKU CUP 2 SU 27.3.2011** | ||
+ | |||
+ | **Luokka 1 Prix de Ideal Harness, | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **1. 430 Tauriainen Jarmo/Jenny Thusberg - Dark Ulkje -06, HusR 0vp 1.50.54**\\ | ||
+ | **2. 318 Roine Vivian/ | ||
+ | **3. 406 Sinda Heidi/Kirsi Visakoivu - Pikku-Epeli -06, UrHu 0vp 1.58.46**\\ | ||
+ | **4. 324 Kallioinen Laura - Manuel Halerolls -07, Urat 0vp 2.04.20**\\ | ||
+ | **5. 337 Kallioinen Laura - Symphatil Jessamine -04, Urat 0vp 2.07.80**\\ | ||
+ | 6. 409 Sinda Heidi/ | ||
+ | 7. 340 Valtonen Päivi - Zephyr Woods Russian Twister -01, Urat 3vp 1.56.34\\ | ||
+ | 8. 316 Friis Anne/Miikka Honkonen - Friisin Paletti -06, UrHu 3vp 2.11.94\\ | ||
+ | 9. 407 Sinda Heidi/Tiina Vuori - Hessin Muusa -07, UrHu 3vp 2.15.56\\ | ||
+ | 10.327 Pitkäniemi Elli - Emelia -04, Urat 3.45vp 2.16.90\\ | ||
+ | 11.421 Laaksamo Mervi/ | ||
+ | 12.342 Liisa Leppänen/ | ||
+ | 13.426 Ruoho Aino/ - Hiiden Julianna -07, UrHu 9.72vp 2.29.44\\ | ||
+ | 14.425 Ruoho Aino/ - Hessin Myytti -07, UrHu 10, | ||
+ | 15.412 Valo Johanna/ | ||
+ | 16.416 Mansikkamäki Ritva/Vorne Tiiu - Huima Hemmo -06, TRS 21.49vp 2.46.98\\ | ||
+ | 17.329 Öblom Rosa/ | ||
+ | 439 Söderholm Tove/Jarl Söderholm - Königs Kimble Ks -05, Korsholms Hylätty\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | | ||
+ | **Luokka 2 Prix de Villen huolinta, samalla KEILAKUNKKU parivaljakoille + 30 cm**\\ | ||
+ | |||
+ | **1. 340 Valtonen Päivi - Zephyr Woods Russian Twister, Urat 0vp 1.54.88**\\ | ||
+ | **2. 406 Sinda Heidi/Kirsi Visakoivu - Pikku-Epeli, | ||
+ | **3. 407 Sinda Heidi/Tiina Vuori - Hessin Muusa, UrHu 0.46vp 2.16.91**\\ | ||
+ | **4. 331 Sorjonen Pinja/Tiia Lempinen - Ruskelan Peppi P& | ||
+ | 5. 425 Ruoho Aino/ - Hessin Myytti, UrHu 3vp 2.13.56\\ | ||
+ | 6. 412 Valo Johanna/ | ||
+ | 7. 341 Ranta Margit/ | ||
+ | 8. 337 Kallioinen Laura - Symphatil Jessamine, Urat 8vp 2.12.59\\ | ||
+ | 9. 303 Ranta Hanna - Uljas, UrHu 12vp 2.14.35\\ | ||
+ | 10. 311 Räf Minna/Antti Räf - Friars First Love& | ||
+ | 11. 336 Koskenranta-Aalto Ulla/Markku Aalto - Kaskenpään Andromeda& | ||
+ | 12. 328 Ranta Margit/ | ||
+ | 426 Ruoho Aino/ - Hiiden Julianna, UrHu Hylätty\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 Prix de Fleck, samalla KEILAKUNKKU juniorikuskeille + 30 cm**\\ | ||
+ | |||
+ | **1. 402 Vainio Otto/Mari Virkkumaa-Halonen - Minteli, HusR 0vp 1.45.87**\\ | ||
+ | **2. 321 Valtonen Päivi - Emelia, Urat 0vp 1.52.76**\\ | ||
+ | **3. 301 Vähä-Erkkilä Lauri - Hessin Lilli, HusR 0vp 1.59.23**\\ | ||
+ | **4. 307 Sinda Heidi/ | ||
+ | **5. 303 Ranta Hanna - Uljas, UrHu 2.94vp 2.21.88**\\ | ||
+ | 6. 309 Korhonen Satu - Pretty Bettiina, VEKARA 3vp 1.58.98\\ | ||
+ | 7. 414 Visakoivu Kirsi/Tiiu Vorne - Vahto, UrHu 3vp 2.03.41\\ | ||
+ | 8. 413 Valo Johanna/ | ||
+ | 9. 423 Öblom Marko/ | ||
+ | 10. 415 Pusa Pekka/Pirjo Reunanen - Vinha-Liinu, | ||
+ | 11. 338 Valmunen Johanna - Kitos, Urat 3vp 2.13.55\\ | ||
+ | 12. 326 Kallioinen Ida - Manuel Halerolls, Urat 7.04vp 2.24.07\\ | ||
+ | 13. 344 Sanni Vuorinen/ | ||
+ | 14. 436 Hagren Merita/ | ||
+ | 15. 329 Öblom Rosa/ | ||
+ | 16. 311 Räf Minna/Antti Räf - Friars First Love& | ||
+ | 17. 339 Kallioinen Ida - Kitos, Urat 39.43vp 2.28.85\\ | ||
+ | 331 Sorjonen Pinja/Tiia Lempinen - Ruskelan Peppi P& | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 Prix de samalla KEILAKUNKKU seniorikuskeille +25 cm**\\ | ||
+ | |||
+ | **1. 428 Tauriainen Jarmo/Jenny Thusberg - Yk Dark Henk, HusR 0vp 1.43.23**\\ | ||
+ | **2. 402 Vainio Otto/Mari Virkkumaa-Halonen - Minteli, HusR 0vp 1.49.20**\\ | ||
+ | **3. 301 Vähä-Erkkilä Lauri - Hessin Lilli, HusR 0vp 1.58.68**\\ | ||
+ | **4. 309 Korhonen Satu - Pretty Bettiina, VEKARA 0vp 2.00.55**\\ | ||
+ | 5. 415 Pusa Pekka/Pirjo Reunanen - Vinha-Liinu, | ||
+ | 6. 307 Sinda Heidi/ | ||
+ | 7. 414 Visakoivu Kirsi/Tiiu Vorne - Vahto, UrHu 3vp 2.01.78\\ | ||
+ | 8. 413 Valo Johanna/ | ||
+ | 9. 409 Sinda Heidi/ | ||
+ | 10. 436 Hagren Merita/ | ||
+ | 11. 319 Roine Vivian/ | ||
+ | 12. 328 Ranta Margit/ | ||
+ | 13. 423 Öblom Marko/Lund Karoliina - Pläsi, LoR 15.51vp 2.23.01\\ | ||
+ | 14. 421 Laaksamo Mervi/ | ||
+ | 15. 336 Koskenranta-Aalto Ulla/Markku Aalto - Kaskenpään Andromeda& | ||
+ | 16. 342 Liisa Leppänen/ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | Harjoitus 1 avoin 2008 ja nuoremmille hevosille/ | ||
+ | |||
+ | **1. Waldemar Savikko-08 (i.Vahto ei.Ville-Vikkelä)Merita Hagren 0 vp 1.08,92 s\\ | ||
+ | 2. Hessin Nitro-08 ( i.Vahto ei.Poika-Siro) | ||
+ | 3. Lavilan Minttu -08 (i.Murron Valo ei.Pellervo) Päivi Valtonen 0 vp 1.24, | ||
+ | 4. Hiiden Linkman -08 (i.Linkker ei.Jekuri ) Amanda Uusi-Kämppä &Heta Teräntö 0 vp 1.40,62 s \\ | ||
+ | 5. Sanni Heidi Sinda & Kati Lahtinen 0 vp 1.41,62 s\\ | ||
+ | 6. Savelan Puistotäti-09 (i.Lerkkana ei.Vihi Totti) | ||
+ | 7. Musta Sumu-08 (i.Kuningas Ässä ei Pellervo) Aino Ruoho & Silja Markkola 0 vp 3.19,82 s \\ | ||
+ | 8. Hessin Nyytti -09 ( i.Vahto ei.Poika-Siro) | ||
+ | |||
+ | Valtin Valina -09( i.Turkka K ei.Auraus) | ||
+ | Hessin Odessa -09 (i.Musta Magia ei. Poika-Siro) | ||
+ | |||
+ | Harjoitus 2 ohjasajo avoin 2008 ja nuoremmille hevosille/ | ||
+ | 1.Hessin Paronitar-10 Hetä Teräntö & Tiiu Vorne 0 vp 2.22, | ||
+ | 2. Hessin Patruuna-10 Amanda Uusi-Kämppä & Kirsi Visakoivu 0 vp 3,27,34 s\\ |