Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2011:tulokset0908 [09/08/11 17:43:10] – heidi | kilpailut:2011:tulokset0908 [06/05/14 15:32:22] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | **Ti 9.8. klo 16.30 alk**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla tai ilman**\\ | ||
+ | **1. Johanna Uotila - Iida UrHu 0 vp 1.10,34 s\\ | ||
+ | 2. Eveliina Vaittinen - Mirvori UrHu 0 vp 1.12,07s\\ | ||
+ | 3. Minne Nyman-Sessa TaNo 0 vo 1.27,97 s**\\ | ||
+ | 4. Tuuli Liski- Niko UrHu 0 vp 1.38,10 s\\ | ||
+ | 5. Tuuli Tulonen -Hessin Myrsky | ||
+ | 6. Hanna Nikkilä Fedja Fitzgerald TRS 0 vp 1.52,28s\\ | ||
+ | 7. Nea Törmäsen Klasika VARSA 0 vp 2.12,44s\\ | ||
+ | 8. Okko Lahtinen -Nikolai UrHu 0 vp 4,17,75s\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 30 cm 367.2** \\ | ||
+ | **1. Veera Ahola - Pläsi 0-0 vp 26,73s\\ | ||
+ | 2. Nea Mickelsson - Zodina 0-0 vp 27,85s\\ | ||
+ | 3. Sanni Willman - Aleksander Suur SiRu 0 vp 28,81s\\ | ||
+ | 4. Nea Törmäsen - Klasika VARSA 0-0 vp 30,24s**\\ | ||
+ | 5. Sanni Vuorinen - Diima UrHu 0-0 vp 30,66s\\ | ||
+ | 6. Brenda Prants | ||
+ | 7. Tuuli Liski - Niko UrHu 0-0 vp 52.32,4s\\ | ||
+ | 8. Kaisa Vuorinen | ||
+ | 9. Eveliina Vaittinen - Mirvori UrHu 4 vp 1.17,90s\\ | ||
+ | 10. Hanna Nikkilä - Fedja Fitzgerald, TRS 4 vp 1.16,81s\\ | ||
+ | 11. Miikka Honkonen - Pöly YrHu 8 vp 1.28,72s\\ | ||
+ | 12. Johanna Uotila - Iida UrHu hyl\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 50 cm 367.2** \\ | ||
+ | **1. Minna Harakka - My Quercus UrHu 0-0 vp 22,35s\\ | ||
+ | 2. Minne Nyman - Nyytin Lauha TaNo 0-0 vp 22,70s\\ | ||
+ | 3. Jonna Hakolahti - Angel UrHu 0-0 vp 23,99s\\ | ||
+ | 4. Liisa Stark - Downhill Dewdrop 0-0 vp 25,98s**\\ | ||
+ | 5. Nea Törmäsen - Klasika VARSA 0-0 vp 27,34s\\ | ||
+ | 6. Brenda Prants - Salomonas EST 0-0 vp 30,06s\\ | ||
+ | 7. Sanni Vuorinen - Diima UrHu 0-0 vp 31,54s\\ | ||
+ | 8. Kaisa Vuorinen - Shamrocks Surprise UrHu 4 vp 28,01s\\ | ||
+ | 9. Sanni Willman - Aleksander Suur SiRu 4 vp 59,25s\\ | ||
+ | 10. Suvi Koskela - Pöly UrHu 4 vp 1.06,09s\\ | ||
+ | 11. Nea Mickelsson - Salomonas 4 vp 1.11,37s\\ | ||
+ | 12. Veera Ahola - Hessin Jeviiri 23 vp 2.24,25s\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **Luokka 4 70 cm 367.2** \\ | ||
+ | **1. Paula Avellán - Rigastar LVA LoimURa 0-0 vp 33,17s\\ | ||
+ | 2. Emma Willman - Aleksander Suur SiRu 4 vp 27,02s**\\ | ||
+ | 3. Minne Nyman - Nyytin Lauha TaNo 4 vp 47,10s\\ | ||
+ | 4. Iiris Vaskela - Minimuusa UrHu 4 vp 1.13,62s\\ | ||
+ | 5. Johanna Pihlaja - Windfee II YR 4 vp 1.27,56s\\ | ||
+ | 6. Meeri Tolonen - Hessin Jeviiri 8 vp 1.16,89s\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **Luokka 5 90 cm 367.2** \\ | ||
+ | **1. Iiris Vaskela - Minimuusa UrHu 4 vp 32,26s\\ | ||
+ | 2. Veera Kähäri - Clown UrHu 4 vp 1.06, | ||
+ | 3. Paula Avellán - Rigastar LVA LoimURa 4 vp 1.07,29s\\ | ||
+ | 4. Merita Hagren - Rivona UrHu 8,5 vp 1.24,19s\\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 6 Tarkkuus + 30 cm** \\ | ||
+ | **1. Hanna Ranta - Hessi-Iida UrHu 0 vp 1.57,56 s\\ | ||
+ | 2. Heidi Sinda /Laura Haapakoski -Uljas& | ||
+ | 3. Aino Ruoho-Hessin Myytti UrHu 3 vp 2.09,63 s\\ | ||
+ | 4. Ella Numminen -Hessin Myrsky UrHu kesk\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 7 Tarkkuus + 20 cm**\\ | ||
+ | **1. Hanna Ranta - Hessi-Iida UrHu 0 vp 1.48,19 s\\ | ||
+ | 2. Heidi Sinda -Uljas& | ||
+ | 3. Ella Numminen -Hessin Myrsky UrHu 3 vp 2.07,43 s\\ | ||
+ | 4. Aino Ruoho-Hessin Myytti UrHu 9 vp 2.03,47 s\\ | ||