Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2011:tulokset2504 [25/04/11 14:51:04] – heidi | kilpailut:2011:tulokset2504 [06/05/14 15:32:22] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== KEILAKUNKKU MA 25.4. TULOKSET ====== | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | **LUOKKA 1. PRIX DE IDEAL HARNESS**\\ | ||
+ | **samalla KEILAKUNKKU nuorille hevosille ja poneille + 35 cm, helppo**\\ | ||
+ | |||
+ | **1 409 Sinda Heidi/Piia Kaunisto - Hessin Jeviiri -05, UrHu 0 vp 35,08 s\\ | ||
+ | 2 406 Sinda Heidi/Eva Sandbäck-Pajunoja - Pikku-Epeli -06, UrHu 0 vp 36,01 s \\ | ||
+ | 3 316 Friis Anne/ | ||
+ | 4 319 Roine Vivian/ | ||
+ | 5 340 Valtonen Päivi - Zephyr Woods Russian Twister, URAT 0 vp 42,24 s\\ | ||
+ | 6 318 Roine Vivian/ | ||
+ | 7 | ||
+ | 8 323 Kallioinen Laura - Lucky Boy URAT 0 vp 47,16 s\\ | ||
+ | 9 407 Sinda Heidi/Tiina Vuori - Hessin Muusa -07, UrHu 0vp 48,26 s\\ | ||
+ | 10 324 Kallioinen Laura - Manuel Halerolls -07, URa 0 vp 50,37 s \\ | ||
+ | 11 341 Ranta Margit/ | ||
+ | 12 329 Öblom Rosa - Stella Elona, LoR 0 vp 54,38 s\\ | ||
+ | 13 426 Ruoho Aino/ - Hiiden Julianna -07, UrHu 2,27 vp 2.13,54 s\\ | ||
+ | 14 430 Tauriainen Jarmo/Jenny Thusberg - Dark Ulkje- 06, HusR 3 vp 1.38,59 s\\ | ||
+ | 15 | ||
+ | 16 425 Ruoho Aino/Amanda Uusi-Kämppä - Hessin Myytti -07, UrHu 3 vp 2.04,51 s\\ | ||
+ | 17 442 Sinkkonen Janette/Ada Kyösti - Hessin Jymyri -07, TRS 4,16 vp 2.11,32 s\\ | ||
+ | 18 350 Liisa Leppänen - Fantasia Farms Thats My Debutant | ||
+ | 19 342 | ||
+ | 20 348 Sinda Heidi/ | ||
+ | 21 313 Räf Minna - Por Phoenix, UrHu 13,18 vp 2.35,36 s\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **LUOKKA 2. PRIX DE VILLEN HUOLINTA,** \\ | ||
+ | **samalla KEILAKUNKKU parivaljakoille + 30 cm, helppo**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **1 | ||
+ | 2 316 Friis Anne/Miikka Honkonen - Friisin Paletti, UrHu 0 vp 39,84 s\\ | ||
+ | 3 | ||
+ | 4 406 Sinda Heidi/Eva Sandbäck-Pajunoja - Pikku-Epeli, | ||
+ | 5 | ||
+ | 6 323 Kallioinen Laura - Lucky Boy, URAT 0 vp 54,88 s \\ | ||
+ | 7 328 Ranta Margit/ | ||
+ | 8 341 Ranta Margit/ | ||
+ | 9 348 Sinda Heidi/ | ||
+ | 10 350 | ||
+ | 11 407 Sinda Heidi/Tiina Vuori - Hessin Muusa, UrHu 3 vp 1.58,23 s\\ | ||
+ | 12 303 Ranta Hanna - Uljas, UrHu 3,38 vp 2.12,75 s\\ | ||
+ | 13 342 Liisa Leppänen/ | ||
+ | 14 425 Ruoho Aino/Amanda Uusi-Kämppä - Hessin Myytti, UrHu 6 vp 1.47,90 s\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **LUOKKA 3. PRIX DE FLECK,** \\ | ||
+ | **samalla KEILAKUNKKU juniorikuskeille + 30 cm, helppo**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **1 314 Räf Minna - Friars First Love, UrHu 0 vp 39,22 s\\ | ||
+ | 2 321 Valtonen Päivi - Emelia, URAT 0 vp 39,47 s\\ | ||
+ | 3 301 Vähä-Erkkilä Lauri - Hessin Lilli, HusR 0 vp 40,65 s\\ | ||
+ | 4 315 Friis Anne/Miikka Honkonen - Korven Siluetti, UrHu 0 vp 41,05 s\\ | ||
+ | 5 415 Pusa Pekka/Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu, | ||
+ | 6 317 Vilkko Anna - L.P. Namu, TuuR 0 vp 44,88 s\\ | ||
+ | 7 307 Sinda Heidi/ | ||
+ | 8 427 Vilenius Sari/Juha Vilenius - Kirkastus UrHu 0 vp 46,33 s \\ | ||
+ | 9 303 Ranta Hanna - Uljas, UrHu 0 vp 48,92 s\\ | ||
+ | 10 | ||
+ | 11 319 Roine Vivian/ | ||
+ | 12 318 Roine Vivian/ | ||
+ | 13 423 Öblom Marko/ | ||
+ | 14 | ||
+ | 15 349 Kesäläinen Anna - V.V. Piffi, RUSKO 6 vp 1.50,50 s\\ | ||
+ | 16 426 Ruoho Aino/Heta Teräntö - Hiiden Julianna, UrHu 6 vp 1.55,33 s\\ | ||
+ | 17 329 Öblom Rosa - Stella Elona, LoR 9 vp 2.10,44 s \\ | ||
+ | 18 326 Kallioinen Ida - Manuel Halerolls, URAT 13,68 vp 2.27,36 s\\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **LUOKKA 4. KEILAKUNKKU seniorikuskeille + 25 cm, vaativa** \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **1 409 Sinda Heidi/Piia Kaunisto - Hessin Jeviiri, UrHu 0 vp 39,55 s\\ | ||
+ | 2 321 Valtonen Päivi - Emelia, URAT 0 vp 40,66 s\\ | ||
+ | 3 314 Räf Minna - Friars First Love, UrHu 0 vp 40,98 s**\\ | ||
+ | 4 415 Pusa Pekka/Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu, | ||
+ | 5 301 Vähä-Erkkilä Lauri - Hessin Lilli, HusR 0 vp 43,98 s\\ | ||
+ | 6 315 Friis Anne/Miikka Honkonen - Korven Siluetti, UrHu 0 vp 44,56 s\\ | ||
+ | 7 317 Vilkko Anna - L.P. Namu, TuuR 0 vp 45,98 s\\ | ||
+ | 8 423 Öblom Marko/Lund Karoliina- Pläsi, LoR 0 vp 55,40 s\\ | ||
+ | 9 | ||
+ | 10 427 Vilenius Sari/Juha Vilenius - Kirkastus, UrHu 6 vp 1.49,93 s\\ | ||
+ | 11 307 Sinda Heidi/ | ||
+ | 12 328 Ranta Margit/ | ||