Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Seuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2012:ll2707 [24/07/12 10:12:18] – luotu heidi | kilpailut:2012:ll2707 [06/05/14 15:32:22] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== BALTIC CUP Hessi-talli, | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **KOULUKOE PE 27.7. klo 10.30 alk**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | Baltic Cup luokkien hevosille tulotarkastus klo 8.30-10\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 6 Alue helppo, Prix de Paijan tilateurastamo avoin hevosille ** 10.30\\ | ||
+ | 1 424 Hakala Saana/ | ||
+ | 2 483 Laaksamo Mervi/ | ||
+ | 3 488 Paju Maarit/ Murola Jarmo Derüs UrHu\\ | ||
+ | 4 440 Suominen Taru /Eklöf Henry Usvan Ronja WiuHu\\ | ||
+ | 5 412 Valo Johanna/ | ||
+ | C Marita Törnroth /Tuire Suvanto (FIN) B Malle Einaste/ Deilina Bishop (LAT) H | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 5 Alue helppo, Prix de Urjalan Osuuspankki avoin nuorille poneille/ hevosille (2008 - 2006 synt) **\\ | ||
+ | 1 469 Sinda Heidi/ Lahti Mari Bajarz UrHu 11.30\\ | ||
+ | 2 484 Hakala Saana/ | ||
+ | 3 401 Särmäharju Marko/ | ||
+ | 4 486 Lahti Taru/ | ||
+ | 5 462 Lahtinen Matti/ | ||
+ | 6 417 Sinda Heidi/ | ||
+ | 7 485 Järvinen Talvikki/ | ||
+ | 8 304 Hakala Saana/ | ||
+ | 9 407 Sinda Heidi/ Minna Räf Hessin Muusa UrHu | ||
+ | C Marita Törnroth /Tuire Suvanto (FIN) B Malle Einaste/ Deilina Bishop (LAT) H | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 7 Alue helppo, Prix de Vihannes Vinnikainen avoin poneille/ | ||
+ | | ||
+ | 2 325 Kallioinen Laura Kitos URaT\\ | ||
+ | 3 353 Lehmusvaara Soila Kotimäen Fantacy 1046 SH NuR\\ | ||
+ | 4 | ||
+ | 5 331 Sorjonen Pinja Ruskelan Peppi P 893 SH HusR | ||
+ | |||
+ | |||
+ | C Marita Törnroth /Tuire Suvanto (FIN) B Malle Einaste/ Deilina Bishop (LAT) H | ||
+ | \\ | ||
+ | LOUNASTAUKO \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 Kansallinen vaativa Baltic Cup 2. osakilpailu, | ||
+ | 1 157 Holmasto Tove-Maria Shalimar KrR 14.50\\ | ||
+ | 2 153 Härkönen Annika/ | ||
+ | 3 167 Kalalahti Leena/ | ||
+ | 4 182 Paija Leena/ | ||
+ | 5 170 Sinda Heidi /Kaunisto Piia Hessin Jeviiri UrHu\\ | ||
+ | 6 158 Huttunen Sirpa/ | ||
+ | \\ | ||
+ | 7 156 Raila Almutis Bondas Liettua | ||
+ | 8 180 Särmäharju Marko/ | ||
+ | 9 186 Vilenius Sari/ | ||
+ | 10 159 Sture Dace/Sturis Karlis Hipija Latvia\\ | ||
+ | 11 183 Holmasto Tove-Maria Lavaletto KrR\\ | ||
+ | 12 187 Sinda Heidi/Lahti Mari Instruktor UrHu | ||
+ | C Marita Törnroth /Tuire Suvanto (FIN) B Malle Einaste/ Deilina Bishop (LAT) H | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 1 Kansallinen vaativa Baltic Cup 2. osakilpailu Prix de Supermarket Mari avoin yksikkö poneille **\\ | ||
+ | 1 108 Kalalahti Leena/Laine Susanna Vuohimäen Havu LoimURa | ||
+ | 2 102 Friis Anne/ | ||
+ | 3 107 Vähä-Erkkilä Leena/ | ||
+ | 4 104 Kalalahti Hannu/ | ||
+ | 5 110 Raila Marijonas Gnomas Liettua\\ | ||
+ | 6 106 Takkinen Raisa / Tillaeus Essi Hipon Rolle ValRa (→ 18.05)\\ | ||
+ | C Marita Törnroth /Tuire Suvanto (FIN) B Malle Einaste/ Deilina Bishop (LAT) H | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 Kansallinen vaativa Baltic Cup 2. osakilpailu, | ||
+ | 1 253 Tauriainen Jarmo/ | ||
+ | C Marita Törnroth /Tuire Suvanto (FIN) B Malle Einaste/ Deilina Bishop (LAT) H | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Lauantaina 28.7. vauhdikas maraton klo 10-15**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | * Ensimmäinen valjakko starttaa klo 10 A-osuudelle (n 3 km alueluokat / n. 4 km Baltic Cup)\\ | ||
+ | maneesin edestä Kyläsuontietä, | ||
+ | * D eli käynti osuus Hessi-tallin maneesin edus pellolla (1 km) \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 10 min TAUKO (eläinlääkri tarkistaa ponit/ hevoset valjakkokentällä)\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | *E-osuus eli vauhdikas esteosuus sisältäen 4- 6 estealuetta ( n. 4 km alueluokat/ n. 6 km Baltic Cup)\\ | ||
+ | 1. Syrjälän rinne 2. Biofarmin paalit\\ | ||
+ | 3. Lahma-transin Renkaat 4. Villen Huolinnan Vesi\\ | ||
+ | 5. OP makasiini 6. | ||
+ | \\ | ||
+ | **Sunnuntaina 29.7. jännittävä tarkkuuskilpailu käänteisessä järjestyksessä klo 10-15**\\ | ||