Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2012:tulokset1206 [12/06/12 16:30:02] – heidi | kilpailut:2012:tulokset1206 [06/05/14 15:32:22] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Ti 12.6. HESSI-TALLILLA alk. klo 16 ESTERATSASTUSKILPAILUT ====== | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla tai ilman** (samalla seuranmestaruus 2002 ja myöhemmin syntyneet)\\ | ||
+ | **1. Mari Lahti -Bajarz 88 p\\ | ||
+ | 1. Amanda Uusi-Kämppä - Ipanan Tikkari 88 p\\ | ||
+ | 3. Tanja Koisti - Downhill Dewdrop 81 p\\ | ||
+ | 3. Okko Lahtinen - Nikolai UrHu 81 p**\\ | ||
+ | 5. Susanna Uotila - Pläsi UrHu 80 p\\ | ||
+ | 5. Nelli Äijälä - Downhill Dewdrop 80 p \\ | ||
+ | 7. Ada-Sofia Ahola - Niko 79 p\\ | ||
+ | 8. Kaisa Kataja - Vahto UrHu 76 p\\ | ||
+ | 8. Emma Helminen - Nikolai UrHu 76 p\\ | ||
+ | 10 . Sanni Vuorinen - Twilight Time 69 p\\ | ||
+ | |||
+ | **UrHun alle 10 v- estemestaruus 2012**\\ | ||
+ | 1. Okko Lahtinen - Nikolai UrHu \\ | ||
+ | 2. Susanna Uotila - Pläsi UrHu \\ | ||
+ | 3. Ada-Sofia Ahola - Niko\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 30 cm **(samalla seuranmestaruus | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **1. Eveliina Vaittinen -Tyyne 0-0 26,46 s\\ | ||
+ | 2. Mari Lahti -Hessin Myytti 0-0 vp 30,13 s\\ | ||
+ | 3. Liisa Stark -Tempelisa Lady Calista 0 - 0 vp 31,87s**\\ | ||
+ | 4. Silja Piispanen -Stella 0 - 0 36,85 s\\ | ||
+ | 5. Ella Uusitalo -Pläsi 0- 0 vp 40,22s\\ | ||
+ | 6. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky 0 -0 44,79 s\\ | ||
+ | 7. Milla Tuominen -Smokki 0-8 vp 41,10 s\\ | ||
+ | 8. Johanna Uotila -Hessi-Iida 0-hyl\\ | ||
+ | 9. Janika Pöysti - Alitalon Albert S-team 4 vp 68,50\\ | ||
+ | 10. Mari Lahti -Bajarz 16 vp 67,82 s\\ | ||
+ | |||
+ | **UrHun alle 14 v estemestaruus 2012**\\ | ||
+ | 1. Eveliina Vaittinen -Tyyne \\ | ||
+ | 2. Ella Uusitalo -Pläsi \\ | ||
+ | 3. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky \\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **Luokka 3 50 cm** (samalla seuranmestaruus 1995 ja myöhemmin syntyneet) \\ | ||
+ | 1. Eveliina Vaittinen - Nyytin Lauha UrHu **M** 0-0vp 28,51 s \\ | ||
+ | 2. Mari Lahti -Hessin Myytti 0 - 0 vp 30,84 s\\ | ||
+ | 3. Liisa Stark - Tempelisa Lady Calista SiRU 0-0 vp 33,64 s\\ | ||
+ | 4. Oona Ihamäki - Sarm-el-Seikh YR 0-0 vp 34,33 s\\ | ||
+ | 5. Sonia Nyman - Tarantin 0-0 vp 40,63 s\\ | ||
+ | 6. Laura Haapakoski - Hessin Myrsky UrHu **M** 0-0 47,12 s\\ | ||
+ | 7. Kaisa Kataja - Hessin Jeviiri UrHu **M** 4 vp 78,81\\ | ||
+ | 8. Janika Pöysti - Alitalon Albert S-team hyl\\ | ||
+ | 8. Kaisa Vuorinen - Eastwood UrHu hyl\\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 70 cm** (samalla seuranmestaruus juniorit)n. 18\\ | ||
+ | **1. Oona Ihamäki - Sarm-el-Seikh YR 0- 0 vp 35,17s\\ | ||
+ | 2. Sonia Nyman - Tarantin 0- 0 37,12 s\\ | ||
+ | 3. Sari Rupponen - Prymos LmR 0 - 0 vp 40,83 s\\ | ||
+ | 4. Ida Nieminen - Bripoly XO YR 0 - 4 vp 51,78 s**\\ | ||
+ | 5. Heidi Mattila - Gina NK SiRu 2,5 vp 85,03s\\ | ||
+ | 6. Piia Kaunisto - Hessin Jeviiri UrHu **M** 4 vp 55,28 s\\ | ||
+ | 7. Iiris Vaskela - Minimuusa UrHu **M** 4 vp 56,02 s\\ | ||
+ | 8. Mira Syrjänpää - Railon Onni SuoRa 4 vp 63,62s\\ | ||
+ | 9. Emmi Lepola - Hessin Nöpi Urhu 4 vp 77,12s\\ | ||
+ | 10. Emmi Lepola - Hessin Muusa UrHu 8 vp 55,10 s\\ | ||
+ | 11. Emma Willman - Aleksander Suur SiRu hyl \\ | ||
+ | 11. Kaisa Vuorinen - Eastwood UrHu **M** hyl\\ | ||
+ | 11. Liisa Saarinen - Virtuaali S-team hyl \\ | ||
+ | |||
+ | **UrHun junioriestemestaruus 2012**\\ | ||
+ | 1. Piia Kaunisto - Hessin Jeviiri UrHu \\ | ||
+ | 2. Iiris Vaskela - Minimuusa UrHu \\ | ||
+ | 3. Kaisa Vuorinen - Eastwood UrHu \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 5 80 cm** (samalla seuranmestaruus seniorit)\\ | ||
+ | **1. Iiris Vaskela - Minimuusa UrHu 0-0 vp 30,13 s \\ | ||
+ | 2. Ida Nieminen - Bripoly XO YR 0 - 0 vp 34,73s\\ | ||
+ | 3. Mira Syrjänpää - Railon Onni SuoRa 0- 4 vp 34,88s**\\ | ||
+ | 4. Eija Hietanen - Nyytin Lauha UrHu **M** 0 - hyl\\ | ||
+ | 4. Sari Rupponen - Prymos LmR 0 - hyl\\ | ||
+ | 6. Emmi Lepola - Hessin Muusa UrHu **M** 4 vp 52,00s\\ | ||
+ | 7. Liisa Saarinen - Virtuaali S-team | ||
+ | 8. Mari Saari-Kivistö - Novecento UrHu **M** 4 vp 57,72s\\ | ||
+ | 9. Heidi Mattila - Gina NK SiRu 5,4 vp 80,87 \\ | ||
+ | 10. Emmi Lepola - Hessin Nöpi UrHu **M** 8 vp 77,12\\ | ||
+ | 11. Emma Willman - Aleksander Suur SiRu 11 vp 83,38s\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | **UrHun estemestaruus/ | ||
+ | 1. Eija Hietanen - Nyytin Lauha \\ | ||
+ | 2. Emmi Lepola - Hessin Muusa \\ | ||
+ | 3. Mari Saari-Kivistö - Novecento UrHu \\ |