Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2013:131404 [11/04/13 18:01:16] – heidi | kilpailut:2013:131404 [06/05/14 15:32:21] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== VALJAKKOTARKKUUS - kilpailuharjoitus SU 14.4. KEILAKUNKKU Cup 3 - v 13.4. klo 22.30====== | ||
+ | Klo 10 alk\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 1 Prix de Ideal Harness, samalla KEILAKUNKKU | ||
+ | 1. Heidi Sinda / Mira Hiltunen - Hessin Odessa-09 (125 cm)UrHu (KK)\\ | ||
+ | 2. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Stonecastle' | ||
+ | 3. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky (110 cm) UrHu (KK)\\ | ||
+ | 4. Heidi Sinda / Lea Karjomaa - Savelan Puistotäti (125 cm) UrHu (KK)\\ | ||
+ | 5. Heidi Sinda -Hessin Muusa (125 cm) UrHu (KK)\\ | ||
+ | 6. Emmi Lepola / Sanni Karonen - Hessin Nöpi (140 cm) UrHu (KK)\\ | ||
+ | 7. Henri Rinne/Laura Rinne - Eolina 110 cm URat\\ | ||
+ | 8. Eveliina Vaittinen -Hessi -Iida (110 cm UrHu\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | Luokka ja Nuorten hevosen Keilakunkku 2013 palkintojenjaot\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 Prix de Mountain Horse, samalla KEILAKUNKKU | ||
+ | 1. Henri Rinne/Laura Rinne - Eolina 110 cm (KK)\\ | ||
+ | 2. Heidi Sinda / Lea Karjomaa - Savelan Puistotäti (125 cm) UrHu\\ | ||
+ | 3. Deilina Bishop- Santalan Diana (126 cm)(KK)\\ | ||
+ | 4. Susan Suomi / Zyrlex SFHY 110cm (KK)\\ | ||
+ | 5. Lisa Suominen/ | ||
+ | \\ | ||
+ | Luokka ja Aloittelevien aikuiskuskejen Keilakunkku 2013 palkintojenjaot\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 Prix de Fleck, samalla KEILAKUNKKU | ||
+ | |||
+ | 1. Eveliina Vaittinen -Hessi -Iida (110 cm UrHu (KK)\\ | ||
+ | 2. Henri Rinne/Lisa Suominen - Safiiri 110 cm\\ | ||
+ | 3. Tuuli Liski - Nikolai UrHu (125 cm)(KK)\\ | ||
+ | 4. Matti Lahtinen -Shea`Quinlan (125 cm) Team Cheval\\ | ||
+ | 5. Kirsi Visakoivu /Eva Sandbäck-Pajunoja - Pikku-Epeli (125 cm)UrHu\\ | ||
+ | 6. Aino Ruoho -Turo Teilori (125 cm) UrHu\\ | ||
+ | 7. Satu Valkas/ | ||
+ | 8.Laura Haapakoski -Hessin Myrsky (110 cm) UrHu (KK)\\ | ||
+ | 9. Laura Rinne - Niemenpellon Mimosa URat\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | Luokka ja JUNIORI Keilakunkku 2013 palkintojenjaot\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 Prix de Velj Wahlsten, samalla | ||
+ | 1. Laura Rinne - Niemenpellon Mimosa \\ | ||
+ | 2. Satu Valkas/ | ||
+ | 3. Aino Ruoho -Turo Teilori (125 cm) UrHu\\ | ||
+ | 4. Kirsi Visakoivu /Eva Sandbäck-Pajunoja -Pikku-Epeli (125 cm)UrHu\\ | ||
+ | 5. Matti Lahtinen -Shea`Quinlan (125 cm) Team Cheval\\ | ||
+ | 6. Heidi Sinda -Hessin Muusa (125 cm) UrHu\\ | ||
+ | 7. Emmi Lepola / Sanni Karonen - Hessin Nöpi (140 cm)UrHu\\ | ||
+ | 8. Susan Suomi / Zyrlex SFHY | ||
+ | 9. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Stonecastle' | ||
+ | \\ | ||
+ | Luokka ja SENIORI Keilakunkku 2013 palkintojenjaot\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Nuorten harjoitus** n. 13.40\\ | ||
+ | **Ohjasajo**\\ | ||
+ | 1. Eveliina Vaittinen - Hessin Simkent\\ | ||
+ | 2. Maiju Karonen - Hessin Ritari\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Tarkkuusajo taluttaja sallittu**\\ | ||
+ | 1. Heidi Sinda - Ai.Ka Elegia\\ | ||
+ | 2. Milla Tuominen - Hessin Patruuna\\ | ||
+ | 3. Aino Ruoho - Lakupeikko\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | n 14 Nuorten hevosten harjoituksen palkintojen jako\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | TOIMIHENKILÖT\\ | ||
+ | Tuomari Ari Erikson\\ | ||
+ | Sihteeri Anne-Mari Vaskela\\ | ||
+ | Kuulutus\\ | ||
+ | Tulospalvelu Ritva Mansikkamäki\\ | ||
+ | Ratamestari Juha Vilenius\\ | ||
+ | Liputus\\ | ||
+ | Rata Ilkka Tonteri\\ | ||
+ | Rata\\ | ||
+ | Rata\\ | ||
+ | Portti\ | ||
+ | Verkka\ | ||
+ | Palkinnot Anne-Mari Vaskela\\ | ||
+ | Kanslia Tiiu Vorne\\ | ||
+ | Buffa Anne Liski\\ |