Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2013:tulokset0406 [04/06/13 19:20:41] – heidi | kilpailut:2013:tulokset0406 [06/05/14 15:32:21] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Ti 4.6. kouluratsastuskilpailut ====== | ||
+ | **UrHun koulumestaruudet, | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 1 Raviohjelma )** \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **1. Heidi Sinda - Osku UrHu 168 p 80%\\ | ||
+ | 2. Eveliina Vaittinen -Stella Elona 164 p 78%\\ | ||
+ | 3. Ella Uusitalo - Hessin Jeviiri UrHu 157 p 74,7%**\\ | ||
+ | 4. Johanna Pösö - Viva II Kasr 155 p 73,8%\\ | ||
+ | 5. Iita Marttila - Diavolo VARSA 151 p 71,9%\\ | ||
+ | 6. Annika Peltola - Mickey SiRu 151 p 71,9%\\ | ||
+ | 7. Mari Vainio - Piga Kasr 136 p 64,7%\\ | ||
+ | 8. Salla-Mari Manninen - Texas Eric VARSA 126 p 60%\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 Helppo C:1 (samalla UrHun MESTARUUS juniorit)** RATA 1\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **1. Elli Marttila - Lillevangs Ember VARSA / 135 p 67,5%**\\ | ||
+ | **2. Mia-Mari Puustinen - Peltsin Paltsi / 134 p 67%**\\ | ||
+ | **3. Mira Jaakkola - Illuusia / 126 p 63%**\\ | ||
+ | **3. Juulia Pirinen - Rätvänä TaNo 126 p 63%**\\ | ||
+ | **5. Nea Törmänen - Klasika VARSA / 125 p 62,5%**\\ | ||
+ | **5. Eveliina Vaittinen - Stella Elona UrHu / 125 p 62,5%**\\ | ||
+ | 7. Sanna Eeva - Donellis Paladin FR - 119 p 59,5%\\ | ||
+ | 8. Janika Lönnroth - Savelan Puistotäti UrHu 118 p 59%\\ | ||
+ | 9. Ella Uusitalo - Hessin Jeviiri UrHu 118 p 59%\\ | ||
+ | 10. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky | ||
+ | 11. Annaleena Mänki - Täpi SiRu 109 p 54,5%\\ | ||
+ | 12. Anna Karppinen - Irmeli Steam 107 p 53,5%\\ | ||
+ | 13. Emma Punto - Klasika 95 p 47,5%\\ | ||
+ | 14. Heidi Sinda - Osku UrHu hylätty / radalta poistuminen\\ | ||
+ | |||
+ | **UrHun JUNIORIMESTARUUS 2013**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **1. Eveliina Vaittinen - Stella Elona **\\ | ||
+ | **2. Laura Haapakoski - Hessin Myrsky **\\ | ||
+ | **3. Ella Uusitalo - Hessin Jeviiri **\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 Kür Helppo C - Helppo B** RATA 1\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 1. Mimosa Penttinen - Weltlicht RR 66 %\\ | ||
+ | 2. Sanna Heikkilä- Villen Vamppi SuoRa 58,5%\\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 KN Special (samalla UrHun MESTARUUS seniorit )** RATA 2\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **1. Mari Saari-Kivistö -Maggen UrHu - 179 p 71,6%\\ | ||
+ | 2. Mia-Mari Puustinen - Irmeli Steam 167,5 p 67%\\\ | ||
+ | 3. Maria Nikkilä - Rannikon Taisto Suontaan Rats 159 p 63,6%\\ | ||
+ | 4. Anna Bergström - Kirkastus TRS 157 p 62,8%\\ | ||
+ | 5. Martta Elonheimo -Loitsu | ||
+ | 6. Suvi Laitinen - Gransvarten YR 154 p 61,6%\\ | ||
+ | 7. Emma Maunu - Huima Väkkärä FR153,5 p 61,4%\\ | ||
+ | 8. Anna-Kreetta Niemi - Camilla Ger S-team 150 p 60%\\ | ||
+ | 9. Anna Lehtinen - Wilma TaNo 148 p 59,2%\\\\ | ||
+ | 10. Milla Malin - Mirtti TaNo 146 p 58,4%\\ | ||
+ | 11. Johanna Pihlaja - Konwalia UrHu 145,5 p 58,2%\\ | ||
+ | 12. Mia-Mari Puustinen - Peltsin Paltsi Steam 145,5 p 58,2% \\ | ||
+ | 13.Minna Juusti - Camilla GER Steam 140,5 p 56,2%\\ | ||
+ | 14.Milla Malin - Rätvänä TaNo 140,5 p 56,2%\\ | ||
+ | 15. Jutta Pirinen - La Femme II, Tammelan Nousu 133 p 53,2%\\ | ||
+ | |||
+ | **UrHun SENIORIMESTARUUS 2013**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **1. Mari Saari-Kivistö -Maggen UrHu **\\ | ||
+ | **2. Martta Elonheimo -Loitsu **\\ | ||
+ | **3. Johanna Pihlaja - Konwalia UrHu **\\ |