Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisio | |||
kilpailut:2013:tulokset0608 [07/08/13 11:17:25] – heidi | kilpailut:2013:tulokset0608 [06/05/14 15:32:21] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Ti 6.8. Iltaestekisa + tarkkuus ====== | ||
+ | -Alustavaa lähtölistaa-\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | klo 16.30 alk\\ | ||
+ | **Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla tai ilman**\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **1. Aino Huusari | ||
+ | 2. Senni Malin - Rätvänä TaNo 0 vp 1.12,90s\\ | ||
+ | 3. Ada-Sofia Ahola-Nikolai 0 vp 1.17,38s **\\ | ||
+ | 4. Julia Yli-Parri - Ylva 0 vp 1.21,38s\\ | ||
+ | 5. Anna Koski - Ylva 0 vp 1.22,42\\ | ||
+ | 6. Eimi Hyvärinen -Nikolai 0 vp 1.42,00s \\ | ||
+ | 7. Kaisa Karhusaari -Hessin Lilli JRS 0 vp 1.46,13s \\ | ||
+ | 8. Catharina Hyvärinen -Arvo 0 vp 2.02,81s \\ | ||
+ | 9. Anette Sillanpää - Hessi-Iida 0 vp 2.21,31s \\ | ||
+ | 10. Tiina Vesaniemi -T.M.Titanikki UrHu 4 vp 52,75s\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 30 cm 367.2** n. 17.10\\ | ||
+ | **1. Juulia Pirinen | ||
+ | 2. Johanna Uotila -Hessi-Iida UrHu 0vp 49,56s**\\ | ||
+ | 3. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli, JRS 0vp 64,64\\ | ||
+ | 4. Tiina Vesaniemi -T.M.Titanikki UrHu 4vp 56,69s\\ | ||
+ | 5. Ella Uusitalo -Elovehna UrHu 8vp 40,03\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 50 cm 367.2** n. 17.45\\ | ||
+ | |||
+ | **1. Sanni Willman - Melika, Similän Ratsastusurheilijat 0vp 33,03s\\ | ||
+ | 2. Jutta Pirinen - La Femme II, Tammelan Nousu 0vp 33,53 \\ | ||
+ | 3. Nea Törmänen -Klassika VARSA 0vp 37,83s**\\ | ||
+ | 4.Lilli Aalto - Jaska UrHu 0vp 39,50s\\ | ||
+ | 5. Olivia Leino - Rätvänä TaNo 0vp 39,87s\\ | ||
+ | 6. Kaisa Kataja - Hessin Jeviiri 0vp 43,46s\\ | ||
+ | 7. Lotta Heinonen - Sunshine' | ||
+ | 8. Satu Viholainen - Totemimmi FR 4vp 35,01s\\ | ||
+ | 9. Eveliina Vaittinen - Elovehna UrHu 4vp 46,41s\\ | ||
+ | 10. Niina Mitlöhner - Bruno 4vp 1.13,20s\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 70 cm 367.2** \\ | ||
+ | **1. Milla Malin - Täyslatinki TaNo 0-0vp 32,33s\\ | ||
+ | 2. Sanni Willman - Melika, Similän Ratsastusurheilijat 0-0vp 33.06\\ | ||
+ | 3. Susanna Järäinen - Oksasnapsi Rusko 0-0vp 35,78s\\ | ||
+ | 4. Hilja Markkola - Vantasiina, iso poni, TRS 0-0vp 37,72**\\ | ||
+ | 5. Nea Törmänen -Klassika VARSA 0-0vp 39,47s\\ | ||
+ | 6. Lilli Aalto - Jaska UrHu 0-0vp 41,13s\ | ||
+ | 7. Hilja Markkola - Tukkilan Esteri TRS 0-0vp 47,53\\ | ||
+ | 8. Kaisa Kataja -Hessin Jeviiri UrHu 0- 4vp 49,66s\\ | ||
+ | 9. Emma Willman - Aleksander Suur SiRa 4vp 30,43s\\ | ||
+ | 10. Olivia Leino - Rätvänä TaNo 4vp 37,22s\\ | ||
+ | 11. Emmi Lepola - Hessin Nöpi UrHu 4vp 43,72s\\ | ||
+ | 12. Minna Harakka - Y.P.Son UrHu 4vp 50,39s\\ | ||
+ | 13. Heidi Huuska - Liepsna 4vp 54,45s\\ | ||
+ | 14. Susanna Sammalniemi - Westerling 8vp 57,00\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 5 85 cm 367.2** n. 19.15\\ | ||
+ | **1. Paula Suonkanta - Sarma UrHU 0vp 34,97s\\ | ||
+ | 2. Susanna Järäinen - Oksasnapsi Rusko 0vp 37,56s\\ | ||
+ | 3. Maarit Lahtinen - Runopoika YR 0vp 41,31s**\\ | ||
+ | 4. Hilja Markkola - Vantasiina, iso poni, TRS 0vp 42,00s\\ | ||
+ | 5. Susanna Sammalniemi - Westerling 4vp 51,05s\\ | ||
+ | 6. Johanna Pihlaja - Konwalia UrHu 4vp 57,96s\\ | ||
+ | 7. Milla Malin - Täyslatinki TaNo 8vp 35,10s\\ | ||
+ | 8. Hilja Markkola - Tukkilan Esteri TRS 8vp 68.61\ | ||
+ | 9. Emma Willman - Aleksander Suur, Similän Ratsastusurheilijat 12vp 46,68\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 6 Tarkkuus + 30 cm** n. 20 \\ | ||
+ | **1. Eveliina Vaittinen -Hessi-Iida UrHu 0vp 2.03,15\\ | ||
+ | 2. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 0vp 2.05,27\\ | ||
+ | 3. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky | ||
+ | 4. Heidi Sinda/ | ||
+ | 5. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli JRS 0vp 2.26,77s\\ | ||
+ | 6 Satu Korhonen - Jyvämäen Carcci 0vp 3.09,98s \\ | ||
+ | 7. Satu Korhonen - Midgårds Bergstuva 0vp 3.23,27s\\ | ||
+ | 8. Leena Paija/ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 7 Tarkkuus + 20 cm** n. 20.30\\ | ||
+ | **1. Eveliina Vaittinen -Hessi-Iida UrHu 0vp 1.55,23s\\ | ||
+ | 2. Heidi Sinda/ | ||
+ | 3. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 8vp 1.57,74s\\ | ||
+ | 4. Leena Paija/ | ||
+ | |||
+ | \\ |