Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisioViimeisin revisioBoth sides next revision | ||
kilpailut:2014:0712 [10/11/14 11:30:20] – kaisak | kilpailut:2014:0712 [07/12/14 16:33:45] – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
======= Estekisat 7.12.2014 / TULOKSET ======= | ======= Estekisat 7.12.2014 / TULOKSET ======= | ||
+ | |||
+ | |||
+ | Kunnanmestaruus 2014/ | ||
+ | |||
+ | **Alle 8 v**\\ | ||
+ | 1. Miro Sinda -Hessin Myrsky\\ | ||
+ | 2. Mikaela Sinda -Stella Elone\\ | ||
+ | 3. Peppi Vehmas -Haukkamäen Arvo\+/\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Seniorit** | ||
+ | 1. Lilli Aalto -Kivimäen Jalo\\ | ||
+ | 2. Heidi Sinda - Hessi Muusa\\ | ||
+ | |||
+ | __**Luokka 1a - Puomiluokka (taluttajan käyttö sallittu), avoin lapsille/ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **1. Paavo Vaittinen/ | ||
+ | 2. Samu Heikkilä - Musse 41 p\\ | ||
+ | 3. Sohvi Mero - Mickey 44p **\\ | ||
+ | 4. Miro Sinda/ | ||
+ | 5. Sofia Hauta-Heikkilä - Musse 42 p\\ | ||
+ | 6. Mikaela Sinda/ - Stella Elona //UrHu//40 p\\ | ||
+ | 7. Peppi Vehmaa/ | ||
+ | 8. Juho Lahtinen - Stjärnsunds Cedric 38 p \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | __**Luokka 1b - Puomiluokka (taluttajan käyttö sallittu), avoin kokemattomille ratsukoille**__\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 1. Laura Haapakoski - Kokonas //UrHu//\\ | ||
+ | 1. Iiris Vaskela - Hessin Ritari //UrHu//\\ | ||
+ | 1. Maria Nurminen -Jestan Rinssi\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | __**Luokka 2 - Ristikkoluokka (taluttajan käyttö sallittu)**__ Samalla alle 10-v kunnanmestaruus\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **1. Sonja Uusitalo - Mickey 50 p\\ | ||
+ | 2. Nea Wälläri - Stella Elona 45 p\\ | ||
+ | 3. Miro Sinda/ - Stella Elona //UrHu// 44 p**\\ | ||
+ | 4. Mikaela Sinda/ | ||
+ | 5. Samuel Nenonen - Musse\\ | ||
+ | 6. Erin Lehti - Elmo 41 p\\ | ||
+ | 7. Susanna Uotila -Hessin Myrsky 39 p | ||
+ | 8. Aino Vaittinen/ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | __**Luokka 3 - 50cm**__ Samalla junioreiden kunnanmestaruus\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **1. Reetta Ahokas - Magical Queen (isop) // | ||
+ | 2. Satu Valkas - Charlettan KM (isop) //HURja// 0-0 vp 30,00s**\\ | ||
+ | 3. Stina Laurila - Aprilia //UrHu//0 - 0 vp 31,78 s\\ | ||
+ | 4. Patricia Puronummi - Mickey 0 - 0 vp 32,31 s\\ | ||
+ | 5. Annaleena Mänki - Minimuusa 0- 0 vp 33,40 s\\ | ||
+ | 6. Henna Uusitalo - Hessin Pätman 0 -0 vp 34,28 s\\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | n. 15.00\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | __**Luokka 4 - 70cm**__ Samalla senioreiden kunnanmestaruus\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **1. Reetta Ahokas - Magical Queen (isop) // | ||
+ | 2. Stina Laurila - Obraz //UrHu//0 - 0 vp 30,77 s**\\ | ||
+ | 3. Lilli Aalto - Kiviniemen Jalo //UrHu// 4 vp 47,12s\\ | ||
+ | 4. Heidi Sinda - Hessin Muusa 4 vp 50,10 s\\ | ||
+ | 5. Pauliina Lehti - Elmo hyl\\ | ||
+ | 5. Satu Valkas - Charlettan KM (isop) // | ||
+ | 5. Henna Uusitalo - Instruktor hyl\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | __**Luokka 5 - 90 cm**__\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | 1. Stina Laurila - Obraz UrHu 0- 4 vp 33,40 s\\ | ||
+ | 1. Lilli Aalto - Kiviniemen Jalo //UrHu// 8 vp 50,16 s\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | n. 15.50\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | __**Luokka 6 - Tarkkuus +30cm**__\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **1. Laura Haapakoski - Hessin Myrsky 0 vp 93,15s //UrHu//\\ | ||
+ | 2. Margit Ranta/Enna Ranta - Instruktor 0 vp 131, | ||
+ | 3. Tuuli Liski - Öinen Sirpitär 0 vp 147,28 // | ||
+ | 4. Tuuli Liski - Nikolai | ||
+ | 5. Leena Rantamäki- Lahtinen - Stjärnsunds Cedric //UrHu// 0 vp 158,31s\\ | ||
+ | 6. Samuel Nenonen - Smedens Musette | ||
+ | 7. Heidi Sinda - Hessin Muusa 3 vp 115,69s //UrHu//\\ | ||
+ | 8. Luna Suhonen - Ai.Ka. Chelia 3 vp 119,19\\ | ||
+ | 9. Heidi Sinda - Hessin Odessa 3 vp 141,97 //UrHu//\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||