Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2014:0712 [07/12/14 16:11:03] – [Estekilpailut 7.12.2014 / ILMOITTAUTUNEET] heidi | kilpailut:2014:0712 [07/12/14 19:09:13] (nykyinen) – kaisak | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
======= Estekisat 7.12.2014 / TULOKSET ======= | ======= Estekisat 7.12.2014 / TULOKSET ======= | ||
- | + | **Alle 8 v**\\ | |
- | ======= Estekilpailut 7.12.2014 / ILMOITTAUTUNEET ======= | + | 1. Miro Sinda - Hessin Myrsky\\ |
+ | 2. Mikaela Sinda - Stella Elona\\ | ||
+ | 3. Peppi Vehmaa - Haukkamäen Arvo\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Seniorit**\\ | ||
+ | 1. Lilli Aalto - Kiviniemen Jalo\\ | ||
+ | 2. Heidi Sinda - Hessin Muusa\\ | ||
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
__**Luokka 1a - Puomiluokka (taluttajan käyttö sallittu), avoin lapsille/ | __**Luokka 1a - Puomiluokka (taluttajan käyttö sallittu), avoin lapsille/ | ||
- | |||
\\ | \\ | ||
- | **1. Paavo Vaittinen/ | + | 1. Paavo Vaittinen/ |
- | 2. Samu Heikkilä - Musse 41 p\\ | + | 2. Sohvi Mero - Mickey |
- | 3. Sohvi Mero - Mickey 44p **\\ | + | 3. Miro Sinda/ |
- | 4. Miro Sinda/ | + | \\ |
- | 5. Sofia Hauta-Heikkilä - Musse 42 p\\ | + | 4. Sofia Hauta-Heikkilä - Musse **42 p**\\ |
- | 6. Mikaela Sinda/ - Stella Elona //UrHu//40 p\\ | + | 5. Samu Heikkilä - Musse **41 p**\\ |
- | 7. Peppi Vehmaa/ | + | 6. Mikaela Sinda/ - Stella Elona // |
- | 8. Juho Lahtinen - Stjärnsunds Cedric 38 p \\ | + | 7. Peppi Vehmaa/ |
+ | 8. Juho Lahtinen - Stjärnsunds Cedric | ||
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
Rivi 22: | Rivi 28: | ||
1. Laura Haapakoski - Kokonas //UrHu//\\ | 1. Laura Haapakoski - Kokonas //UrHu//\\ | ||
1. Iiris Vaskela - Hessin Ritari //UrHu//\\ | 1. Iiris Vaskela - Hessin Ritari //UrHu//\\ | ||
- | 1. Maria Nurminen -Jestan Rinssi\\ | + | 1. Maria Nurminen - Jestan Rinssi\\ |
\\ | \\ | ||
- | \\ | ||
- | |||
\\ | \\ | ||
__**Luokka 2 - Ristikkoluokka (taluttajan käyttö sallittu)**__ Samalla alle 10-v kunnanmestaruus\\ | __**Luokka 2 - Ristikkoluokka (taluttajan käyttö sallittu)**__ Samalla alle 10-v kunnanmestaruus\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **1. Sonja Uusitalo - Mickey \\ | + | 1. Sonja Uusitalo - Mickey |
- | 2. Nea Wälläri - Stella Elona 45 p\\ | + | 2. Nea Wälläri - Stella Elona **45 p**\\ |
- | 3. Miro Sinda/ - Stella Elona //UrHu// 44 p**\\ | + | 3. Miro Sinda/ - Stella Elona // |
- | 4. Mikaela Sinda/ | + | |
- | 5. Samuel Nenonen - Musse\\ | + | |
- | 6. Erin Lehti - Elmo 41 p\\ | + | |
- | 7. Susanna Uotila -Hessin Myrsky 39 p | + | |
- | 8. Aino Vaittinen/ | + | |
- | + | ||
\\ | \\ | ||
+ | 4. Mikaela Sinda/ | ||
+ | 5. Samuel Nenonen - Musse **41 p**\\ | ||
+ | 6. Erin Lehti - Elmo **41 p**\\ | ||
+ | 7. Susanna Uotila - Hessin Myrsky **39 p**\\ | ||
+ | 8. Aino Vaittinen/ | ||
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
__**Luokka 3 - 50cm**__ Samalla junioreiden kunnanmestaruus\\ | __**Luokka 3 - 50cm**__ Samalla junioreiden kunnanmestaruus\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. | + | 1. Reetta Ahokas |
- | 2. Henna Uusitalo | + | 2. Satu Valkas |
- | 3. Satu Valkas - Charlettan KM (isop) //HURja//\\ | + | |
- | 4. Stina Laurila | + | |
- | 5. Reetta Ahokas | + | |
- | 6. Patricia Puronummi - Mickey\\ | + | |
- | 7. Annaleena Mänki | + | |
\\ | \\ | ||
+ | 3. Stina Laurila - Aprilia //UrHu// **0-0 vp 31,78 s**\\ | ||
+ | 4. Patricia Puronummi - Mickey **0-0 vp 32,31 s**\\ | ||
+ | 5. Annaleena Mänki - Minimuusa **0-0 vp 33,40 s**\\ | ||
+ | 6. Henna Uusitalo - Hessin Pätman **0-0 vp 34,28 s**\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | n. 15.00\\ | ||
\\ | \\ | ||
__**Luokka 4 - 70cm**__ Samalla senioreiden kunnanmestaruus\\ | __**Luokka 4 - 70cm**__ Samalla senioreiden kunnanmestaruus\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. Pauliina Lehti - Elmo\\ | + | 1. Reetta Ahokas |
- | 2. Satu Valkas | + | 2. Stina Laurila - Obraz // |
- | 3. Henna Uusitalo | + | \\ |
- | 4. Stina Laurila - Obraz // | + | 3. Lilli Aalto - Kiviniemen Jalo //UrHu// **4 vp 47,12s**\\ |
- | 5. Reetta Ahokas - Magical Queen (isop) //HURja//\\ | + | 4. Heidi Sinda - Hessin Muusa **4 vp 50,10 s**\\ |
- | 6. Lilli Aalto - Kiviniemen Jalo //UrHu// **(M)**\\ | + | 5. Pauliina Lehti - Elmo **hyl**\\ |
- | 7. Heidi Sinda - Hessin Muusa **(M)**\\ | + | 5. Satu Valkas - Charlettan KM (isop) //HURja// **hyl**\\ |
+ | 5. Henna Uusitalo - Instruktor **hyl**\\ | ||
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
__**Luokka 5 - 90 cm**__\\ | __**Luokka 5 - 90 cm**__\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. Lilli Aalto - Kiviniemen Jalo //UrHu// **(M)**\\ | + | 1. Stina Laurila - Obraz //UrHu// **0-4 vp 33,40 s**\\ |
+ | 2. Lilli Aalto - Kiviniemen Jalo //UrHu// **8 vp 50,16 s**\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | \\ | ||
- | n. 15.50\\ | ||
\\ | \\ | ||
__**Luokka 6 - Tarkkuus +30cm**__\\ | __**Luokka 6 - Tarkkuus +30cm**__\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. Samuel Nenonen | + | 1. Laura Haapakoski |
- | 2. Tuuli Liski - Nikolai (110 cm) // | + | 2. Margit Ranta/Enna Ranta - Instruktor |
- | 3. Luna Suhonen | + | 3. Tuuli Liski - Öinen Sirpitär //UrHu// **0 vp 147, |
- | 4. Heidi Sinda - Hessin Muusa (125cm) | + | \\ |
- | 5. Okko Lahtinen - Stjärnsunds Cedric // | + | 4. Tuuli Liski - Nikolai |
- | 6. Margit Ranta/Enna Ranta - Instruktor (140 cm) //UrHu//\\ | + | 5. Leena Rantamäki-Lahtinen - Stjärnsunds Cedric // |
- | 7. Tuuli Liski - Öinen Sirpitär (140cm) | + | 6. Samuel Nenonen |
- | 8. Laura Haapakoski | + | 7. Heidi Sinda - Hessin Muusa // |
- | 9. Heidi Koski - Hemppa (125 cm)\\ | + | 8. Luna Suhonen |
- | 10. Heidi Sinda - Hessin Odessa | + | 9. Heidi Sinda - Hessin Odessa // |
+ | |||
+ |