Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2014:111004 [02/10/14 19:32:19] – heidi | kilpailut:2014:111004 [10/10/14 14:47:10] (nykyinen) – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 3: | Rivi 3: | ||
**Lauantaina 11.10. klo 10 alkaen Hessi-talli, | **Lauantaina 11.10. klo 10 alkaen Hessi-talli, | ||
\\ | \\ | ||
- | Voit kilpailla vain koulua tai tarkkuutta tai osallistua yhdistettyyn kilpailuun, jossa kaikkien luokkien voittajille loimet!\\ | + | **ALUSTAVAT AIKATAULUT v 6.10. klo 17**\\ |
- | \\ | + | |
- | Osallistumismaksu 15 euroa (esinepalkinnot)/ | + | |
\\ | \\ | ||
+ | **KOULUKOKEET** klo 10.30 - 12.40\\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 1a - Helppo 2.4 Aloittelijoille, | **Luokka 1a - Helppo 2.4 Aloittelijoille, | ||
+ | **10.30**\\ | ||
+ | 1. Mira Hiltunen - Hessin Odessa (125 cm) //UrHu// (hmest)\\ | ||
+ | 2. Jukka Hynnä - Hessin Jeviiri (125cm) // | ||
+ | 3. Heidi Sinda - Nekku & (140 cm) //UrHu//\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. Jukka Hynnä - Hessin Jeviiri (125cm) //UrHu//\\ | ||
- | 2. Jenna Niemi -Nyyti-Neiti (125cm)\\ | ||
- | 3. Satu Valkas/ Heidi Lindström - Turon Hämäys (140 cm) HURja\\ | ||
\\ | \\ | ||
+ | **Luokka 2a - Helppo 2.6, avoin kaikille**\\ | ||
+ | \\**11.20**\\ | ||
+ | 1. Margit Ranta - Instruktor (140 cm) //UrHu// (smest)\\ | ||
+ | 2. Piia Liitiä/ | ||
+ | 3. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida (125cm) //UrHu// (jmest)\\ | ||
+ | 4. Miikka Honkonen/ | ||
+ | 5. Pekka Pusa - Vinha-Liinu (125cm) //TRS//\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 1b - Avoin alue- ja kansallisella tasolla starttaamattomille valjakoille + 30**, maneesissa 22m * 63m\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. Jukka Hynnä - Hessin Jeviiri (125cm) //UrHu//\\ | ||
- | 2. Jenna Niemi -Nyyti-Neiti (125cm)\\ | ||
- | 3. Satu Valkas/ Heidi Lindström - Turon Hämäys (140 cm) HURja\\\\ | ||
\\ | \\ | ||
+ | **Luokka 3a - Vaativa 3.4, avoin kaikille**\\ | ||
+ | **12.15** | ||
+ | 1. Jenny Ehrnsten/ | ||
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 2a - Helppo 2.6, avoin kaikille**\\ | + | **TARKKUUSKOE** n. klo 10.20 alk\\ |
\\ | \\ | ||
- | 1. Piia Liitiä | + | **Luokka 1b - Avoin alue- ja kansallisella tasolla starttaamattomille valjakoille + 30**\\ |
- | 2. Margit Ranta - Instruktor (140cm) //UrHu//\\ | + | \\**n. 11 alk**\\ |
- | 3. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida (125cm) //UrHu//\\ | + | |
\\ | \\ | ||
+ | 1. Mira Hiltunen - Hessin Odessa (125 cm) //UrHu//\\ | ||
+ | 2. Jukka Hynnä - Hessin Jeviiri (125cm) //UrHu//\\ | ||
+ | 3. Heidi Sinda - Nekku & (140 cm) //UrHu//// | ||
\\ | \\ | ||
+ | \\\\ | ||
**Luokka 2 b Helppo, avoin kaikille + 30 cm **\\ | **Luokka 2 b Helppo, avoin kaikille + 30 cm **\\ | ||
+ | **n. 11.40**\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. Piia Liitiä | + | 1. Margit Ranta -Instruktor |
- | 2. Margit Ranta - Instruktor | + | 2. Piia Liitiä/ |
3. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida (125cm) //UrHu//\\ | 3. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida (125cm) //UrHu//\\ | ||
- | \\ | + | 4. Miikka Honkonen/ |
- | \\ | + | 5. Pekka Pusa - Vinha-Liinu (125cm) //TRS//\\ |
- | **Luokka 3a - Vaativa 3.4, avoin kaikille**\\ | + | |
- | \\ | + | |
- | 1. Heidi Sinda - Hessin Muusa (140cm) // | + | |
- | 2. Jenny Ehrnsten/Heidi Kupari - Gwiazdeczka ja Nadia TCF\\ | + | |
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 3b - Vaativa, avoin kaikille + 20 cm**\\ | **Luokka 3b - Vaativa, avoin kaikille + 20 cm**\\ | ||
+ | \\ **n. 12.45**\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. Heidi Sinda - Hessin Muusa (140cm) // | + | 1. Jenny Ehrnsten/ |
- | 2. Jenny Ehrnsten/ | + | |
\\ | \\ | ||
- | |||
- | |||