Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisioViimeisin revisioBoth sides next revision | ||
kilpailut:2014:111004 [06/10/14 14:02:54] – heidi | kilpailut:2014:111004 [10/10/14 14:46:49] – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 5: | Rivi 5: | ||
**ALUSTAVAT AIKATAULUT v 6.10. klo 17**\\ | **ALUSTAVAT AIKATAULUT v 6.10. klo 17**\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **KOULUKOKEET** klo 10-12.40\\ | + | **KOULUKOKEET** klo 10.30 - 12.40\\ |
\\ | \\ | ||
**Luokka 1a - Helppo 2.4 Aloittelijoille, | **Luokka 1a - Helppo 2.4 Aloittelijoille, | ||
- | \\**klo 10**\\ | + | **10.30**\\ |
- | 1. Mira Hiltunen - Hessin Odessa (125 cm) UrHU (hmest)\\ | + | 1. Mira Hiltunen - Hessin Odessa (125 cm) // |
- | 2. Jukka Hynnä - Hessin Jeviiri (125cm) //UrHu//( hmest)\\ | + | 2. Jukka Hynnä - Hessin Jeviiri (125cm) // |
- | 3. Jenna Niemi -Nyyti-Neiti (125cm) (hmest)\\ | + | 3. Heidi Sinda - Nekku & (140 cm) //UrHu//\\ |
- | 10.35\\ | + | |
- | 4. Leena Rantamäki-Lahtinen - Stjärnsunds Cedric (125 cm) Urhu (hmest)\\ | + | |
- | 5. Satu Valkas/ Heidi Lindström - Turon Hämäys (140 cm) HURja\\ | + | |
- | 6. Heidi Sinda - Nekku & (140 cm) UrHU// | + | |
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
- | |||
**Luokka 2a - Helppo 2.6, avoin kaikille**\\ | **Luokka 2a - Helppo 2.6, avoin kaikille**\\ | ||
\\**11.20**\\ | \\**11.20**\\ | ||
- | 1. Margit Ranta -Instruktor (140 cm) UrHu (smest)\\ | + | 1. Margit Ranta - Instruktor (140 cm) //UrHu// (smest)\\ |
- | 2. Piia Liitiä - Piian Pimu (125cm) //UrHu// (smest)\\ | + | 2. Piia Liitiä/Kaisa Kataja |
- | 3. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida (125cm) // | + | 3. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida (125cm) //UrHu// (jmest)\\ |
- | 4. Miikka Honkonen /Anne Friis -Friisin Paletti (125 cm) UrHu (jmest) \\ | + | 4. Miikka Honkonen/ |
- | 5. Pekka Pusa -Vinha-Liinu (125cm) TRS\\ | + | 5. Pekka Pusa - Vinha-Liinu (125cm) |
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
Rivi 32: | Rivi 26: | ||
**Luokka 3a - Vaativa 3.4, avoin kaikille**\\ | **Luokka 3a - Vaativa 3.4, avoin kaikille**\\ | ||
**12.15** | **12.15** | ||
- | 1. Jenny Ehrnsten/ | + | 1. Jenny Ehrnsten/ |
- | 2. Heidi Sinda - Hessin Muusa (140cm) | + | |
\\ | \\ | ||
**TARKKUUSKOE** n. klo 10.20 alk\\ | **TARKKUUSKOE** n. klo 10.20 alk\\ | ||
Rivi 40: | Rivi 33: | ||
\\**n. 10.20 alk**\\ | \\**n. 10.20 alk**\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. Mira Hiltunen - Hessin Odessa (125 cm) UrHU\\ | + | 1. Mira Hiltunen - Hessin Odessa (125 cm) //UrHu//\\ |
2. Jukka Hynnä - Hessin Jeviiri (125cm) //UrHu//\\ | 2. Jukka Hynnä - Hessin Jeviiri (125cm) //UrHu//\\ | ||
- | 3. Jenna Niemi -Nyyti-Neiti (125cm)\\ | + | 3. Heidi Sinda - Nekku & (140 cm) //UrHu//// |
- | 4. Leena Rantamäki-Lahtinen - Stjärnsunds Cedric (125 cm) Urhu\\ | + | |
- | 5. Satu Valkas/ Heidi Lindström - Turon Hämäys (140 cm) HURja\\ | + | |
- | 6. Heidi Sinda - Nekku & (140 cm) UrHU// | + | |
\\ | \\ | ||
\\\\ | \\\\ | ||
Rivi 51: | Rivi 41: | ||
**n. 11.40**\\ | **n. 11.40**\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. Margit Ranta -Instruktor (140 cm) UrHu\\ | + | 1. Margit Ranta -Instruktor (140 cm) //UrHu//\\ |
- | 2. Piia Liitiä - Piian Pimu (125cm) //UrHu//\\ | + | 2. Piia Liitiä/Kaisa Kataja |
3. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida (125cm) //UrHu//\\ | 3. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida (125cm) //UrHu//\\ | ||
- | 4. Miikka Honkonen /Anne Friis -Friisin Paletti (125 cm) UrHu\\ | + | 4. Miikka Honkonen/ |
- | 5. Pekka Pusa -Vinha-Liinu (125cm) TRS\\ | + | 5. Pekka Pusa - Vinha-Liinu (125cm) |
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 3b - Vaativa, avoin kaikille + 20 cm**\\ | **Luokka 3b - Vaativa, avoin kaikille + 20 cm**\\ | ||
- | \\ **n. 12.30**\\ | + | \\ **n. 12.45**\\ |
\\ | \\ | ||
- | 1. Jenny Ehrnsten/ | + | 1. Jenny Ehrnsten/ |
- | 2. Heidi Sinda - Hessin Muusa (140cm) | + | |
\\ | \\ | ||
- | |||