Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisioViimeisin revisioBoth sides next revision | ||
kilpailut:2014:1306 [11/06/14 20:02:06] – heidi | kilpailut:2014:1306 [12/06/14 22:09:09] – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
- | ====== ALUSTAVA KOULUAIKATAULU! v. 10.6. klo 14 HUOM!!! Muutoksia saattaa vielä tulla! | + | ====== ALUSTAVA KOULUAIKATAULU! v. 12.6. klo 21.30 |
Rivi 6: | Rivi 6: | ||
//**1**// 380 Rosenström Annika | //**1**// 380 Rosenström Annika | ||
//**2**// 368 Kajander Ulla - Por Erik\\ | //**2**// 368 Kajander Ulla - Por Erik\\ | ||
- | // | + | // |
- | \\ | + | \\ C Marita Törnroth/ |
\\ | \\ | ||
**LUOKKA 5 PRIX DE PRO HAY**, alue helppo //HELPPO 2.1// (noviisiluokka)( 40 *80 m KLO 10.30\\ | **LUOKKA 5 PRIX DE PRO HAY**, alue helppo //HELPPO 2.1// (noviisiluokka)( 40 *80 m KLO 10.30\\ | ||
Rivi 15: | Rivi 15: | ||
//**3**// 409 Liitiä Piia - Piian Pimu\\ | //**3**// 409 Liitiä Piia - Piian Pimu\\ | ||
//**4**// 342 Finell Ann-Katrin - Bamblys\\ | //**4**// 342 Finell Ann-Katrin - Bamblys\\ | ||
- | \\ | + | \\C Marita Törnroth/ |
\\ | \\ | ||
**LUOKKA 6 PRIX DE SHOWLINK**, alue helppo //HELPPO 2.4// (avoin poni- ja hevosvaljakoille) KLO 11.20\\ | **LUOKKA 6 PRIX DE SHOWLINK**, alue helppo //HELPPO 2.4// (avoin poni- ja hevosvaljakoille) KLO 11.20\\ | ||
Rivi 25: | Rivi 25: | ||
//**5**// 415 Pusa Pekka - Vinha-Liinu\\ | //**5**// 415 Pusa Pekka - Vinha-Liinu\\ | ||
//**6**// 435 Tamminen Riitta - Adel\\ | //**6**// 435 Tamminen Riitta - Adel\\ | ||
- | // | + | // |
- | \\ | + | \\C Kati Honkanen /Leena Paija, E Ewa Munsterhjelm /Heikki Mikola |
\\ | \\ | ||
**LUOKKA 8 PRIX DE VELJ WAHLSTEN** alue vaativa //VAATIVA 3.4// (avoin hevos- ja poniyksiköille sekä pareille) KLO 13.10\\ | **LUOKKA 8 PRIX DE VELJ WAHLSTEN** alue vaativa //VAATIVA 3.4// (avoin hevos- ja poniyksiköille sekä pareille) KLO 13.10\\ | ||
Rivi 33: | Rivi 33: | ||
//**2**// 345 Haapakoski Laura - Hessin Myrsky\\ | //**2**// 345 Haapakoski Laura - Hessin Myrsky\\ | ||
//**3**// 321 Liski Tuuli - Nikolai\\ | //**3**// 321 Liski Tuuli - Nikolai\\ | ||
- | //**3**// 336 Koskenranta-Aalto Ulla - Kaskenpään Andromeda & Symphatil Iceman\\ | + | //**4**// 346 Bishop Deilina |
- | // | + | // |
//**6**// 444 Visakoivu Kirsi - Pikku-Epeli\\ | //**6**// 444 Visakoivu Kirsi - Pikku-Epeli\\ | ||
- | \\ | + | \\ C Kati Honkanen /Leena Paija, B Marita Törnroth/ |
\\ | \\ | ||
**LUOKKA 3 PRIX DE KRAFFT/ | **LUOKKA 3 PRIX DE KRAFFT/ | ||
Rivi 47: | Rivi 47: | ||
\\ | \\ | ||
//**6**// 157 Kajander Ulla - Hikon Hilarius 15.25\\ | //**6**// 157 Kajander Ulla - Hikon Hilarius 15.25\\ | ||
- | //**7**// 1?? Sture Dace - Hipija\\ | + | //**7**// 159 Järvelä Sanna - Strelizia Nicolai\\ |
- | //**8**// 159 Järvelä Sanna - Strelizia Nicolai\\ | + | //**8**// 187 Sinda Heidi - Instruktor\\ |
- | //**9**// 187 Sinda Heidi - Instruktor\\ | + | //**9**// 154 Järvinen Talvikki |
- | //**10**// 154 Järvinen Talvikki - Danser T\\ | + | |
//**1**// 106 Vähä-Erkkilä Leena - Arvalon Golden Scarlett **(Luokasta 1)**\\ | //**1**// 106 Vähä-Erkkilä Leena - Arvalon Golden Scarlett **(Luokasta 1)**\\ | ||
- | \\ | + | \\ C Kati Honkanen /Leena Rantamäki, E Ewa Munsterhjelm /Heikki Mikola B Marita Törnroth/ |
\\ | \\ | ||
**LUOKKA 1 PRIX DE K-MARKET MARI**, kansallinen vaativa //VAATIVA 3.4// (avoin poniyksiköille) KLO 16.50\\ | **LUOKKA 1 PRIX DE K-MARKET MARI**, kansallinen vaativa //VAATIVA 3.4// (avoin poniyksiköille) KLO 16.50\\ | ||
Rivi 60: | Rivi 59: | ||
//**4**// 111 Rinne Laura - Elounelma\\ | //**4**// 111 Rinne Laura - Elounelma\\ | ||
//**5**// 104 Kalalahti Hannu - Hessin Vihtori\\ | //**5**// 104 Kalalahti Hannu - Hessin Vihtori\\ | ||
- | // | + | // |
//**7**// 107 Vähä-Erkkilä Leena - S.W. Summer' | //**7**// 107 Vähä-Erkkilä Leena - S.W. Summer' | ||
- | \\ | + | \\ C Kati Honkanen /Leena Rantamäki, E Ewa Munsterhjelm /Heikki Mikola B Marita Törnroth/ |
\\ | \\ | ||
**LUOKKA 2 PRIX DE VELJ. WAHLSTEN**, kansallinen vaativa //VAATIVA 3.4// (avoin poniparille) \\ | **LUOKKA 2 PRIX DE VELJ. WAHLSTEN**, kansallinen vaativa //VAATIVA 3.4// (avoin poniparille) \\ | ||
\\ | \\ | ||
//**1**// 201 Päivi Valtonen - Aarteen Viuhti & Kotimäen Tigeress\\ | //**1**// 201 Päivi Valtonen - Aarteen Viuhti & Kotimäen Tigeress\\ | ||
- | \\ | + | \\C Kati Honkanen /Leena Rantamäki, E Ewa Munsterhjelm /Heikki Mikola B Marita Törnroth/ |
\\ | \\ | ||
**LUOKKA 4 PRIX DE IDEAL HARNESS**, kansallinen vaativa //VAATIVA 3.4// (avoin hevospareille)\\ | **LUOKKA 4 PRIX DE IDEAL HARNESS**, kansallinen vaativa //VAATIVA 3.4// (avoin hevospareille)\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | //**1**// 252 Ehrnsten | + | //**1**// 252 Ehrnstén |
- | \\ | + | \\C Kati Honkanen /Leena Rantamäki, E Ewa Munsterhjelm /Heikki Mikola B Marita Törnroth/ |
\\ | \\ |