Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisioViimeisin revisioBoth sides next revision | ||
kilpailut:2014:405 [26/04/14 05:28:53] – heidi | kilpailut:2014:405 [03/05/14 21:19:20] – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 5: | Rivi 5: | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 1 Prix de , samalla KEILAKUNKKU | **Luokka 1 Prix de , samalla KEILAKUNKKU | ||
- | Henna Laakkonen - B.A.Frodo HamRa\\ | + | 1. Henna Laakkonen - B.A.Frodo HamRa (110 cm)\\ |
- | Piia Liitiä -Piian Pimu UrHu (125 cm)UrHu\\ | + | 2. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky (110 cm) UrHu\\ |
- | Heidi Sinda -Hessin | + | 3. Sanna Tuominen - Little Legend KK (110)\\ |
- | Laura Rinne/Ida Kallioinen - Tahiti' | + | 4. Tuuli Liski -Nikolai (110 cm) UrHu\\ |
- | Pia Kaunisto -Hessin Paronitar (140 cm) UrHu (KK)\\ | + | 5. Päivi Valtonen/ |
+ | 6. Heidi Sinda -Bajarz (125 cm) UrHu\\ | ||
+ | 7. Piia Liitiä -Piian Pimu UrHu (125 cm)UrHu\\ | ||
+ | 8. Riitta Tamminen/ | ||
+ | 9. Wilma Karhusaari | ||
+ | 10.Laura Rinne/Ida Kallioinen - Tahiti' | ||
+ | 11. Päivi Valtonen/ | ||
+ | 12. Jukka Hynnä -Hessin Jeviiri (125 cm) UrHu\\ | ||
+ | 13.Pia Kaunisto -Hessin Paronitar (140 cm) UrHu (KK)\\ | ||
+ | 14.Heidi Sinda -Hessin Odessa (120 cm) UrHu\\ | ||
+ | 15. Saara Hauta-Heikkilä - Smedens Musette (115 cm)\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 2 Prix de, samalla KEILAKUNKKU | + | **Luokka 2 Prix de, samalla KEILAKUNKKU |
cm\\ | cm\\ | ||
- | Heidi Sinda -Hessin Odessa (125 cm) UrHu\\ | + | 1. Sanna Tuominen - Little Legend KK (110)\\ |
- | Heidi Sinda /Piia Liitiä -Piina Pimu (125 cm) UrHu\\ | + | 2. Heidi Sinda -Hessin Odessa (120 cm) UrHu\\ |
- | Annika Tanskanen -Gnist Varde (125 cm) UrHu\\ | + | 3. Päivi Valtonen/ |
- | Heidi Sinda/Henna Laakkonen -B.A.Frodo& | + | 4. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Tahiti' |
+ | 5. Heidi Sinda /Piia Liitiä -Piian Pimu (125 cm) UrHu\\ | ||
+ | 6. Jukka Hynnä -Hessin Jeviiri (125 cm) UrHu\\ | ||
+ | 7. Riitta Tamminen/ | ||
+ | 8. Annika Tanskanen -Gnist Varde (125 cm) UrHu\\ | ||
+ | 9. Heidi Sinda/Henna Laakkonen -B.A.Frodo& | ||
+ | 10. Saara Hauta-Huhta - Smedens Musette (115 cm)\\ | ||
+ | 11. Henri Rinne - Niemenpellon Mimosa 110 cm KK\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 3 Prix de , samalla | + | Luokkine 1 ja palkintojen jaot ensin luokka palkinnot sitten molempien |
- | Kaisa Katja -Haukkamäen Arvo UrHu (110 cm)\\ | + | |
- | Heidi Sinda -Hessin Muusa UrHu (140 cm)\\ | + | |
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 4 Prix de , samalla | + | **Luokka 3 Prix de , samalla KEILAKUNKKU |
- | Heljä Kämäräinen - Vithatts Algot\\ | + | |
- | Heidi Sinda -Hessin Muusa UrHu (140 cm)\\ | + | 1. Kaisa Kataja -Haukkamäen Arvo UrHu (110 cm) (KK)\\ |
- | Heidi Sinda /Annika Tanskanen -Gnist Varde (125 cm) UrHu\\ | + | 2. Ida Kallioinen - Niemenpellon Mimosa 110 cm (KK)\\ |
+ | 3. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky (110 cm) UrHu\\ | ||
+ | 4. Tuuli Liski -Nikolai (110 cm) UrHu\\ | ||
+ | 5. Heidi Sinda -Bajarz (125 cm) UrHu\\ | ||
+ | 6. Eveliina Vaittinen -Hessi -Iida (125 cm) UrHu (KK)\\ | ||
+ | 7. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli (125 cm) JRS\\ | ||
+ | 8. Laura Rinne/Henri Rinne - Elounelma 125 cm\\ | ||
+ | 9. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan (125 cm)Team Fincheval\\ | ||
+ | 10. Pekka Pusa -Vinha-Liinu (125 cm) TRS\\ | ||
+ | 11. Janette Sinkkonen / Nelli Helin - Ljosprins (140 cm) TRS\\ | ||
+ | 12. Heidi Sinda -Hessin Muusa UrHu (140 cm)\\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 Prix de , samalla | ||
+ | 1. Heljä Kämäräinen - Vithatts Algot\\ | ||
+ | 2. Heidi Sinda -Hessin Muusa UrHu (140 cm)\\ | ||
+ | 3. Janette Sinkkonen / Nelli Helin - Ljosprins (140 cm) TRS\\ | ||
+ | 4. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Elounelma 125 cm (KK)\\ | ||
+ | 5. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan (125 cm)Team Fincheval\\ | ||
+ | 6. Pekka Pusa -Vinha-Liinu (125 cm) TRS\\ | ||
+ | 7. Heidi Sinda /Annika Tanskanen -Gnist Varde (125 cm) UrHu\\ | ||