Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisioSeuraava revisioBoth sides next revision | ||
kilpailut:2014:tulokset1110 [11/10/14 09:39:36] – ritva | kilpailut:2014:tulokset1110 [11/10/14 10:06:48] – ritva | ||
---|---|---|---|
Rivi 8: | Rivi 8: | ||
\\ | \\ | ||
**UrHun juniorimestaruus**\\ | **UrHun juniorimestaruus**\\ | ||
+ | 1. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida\\ | ||
+ | 2. Miikka Honkonen - Friisin Paletti\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Urjalan kunnanmestraruus**\\ | ||
+ | 1. Piia Liitiä - Piian Pimu\\ | ||
\\ | \\ | ||
**UrHun seniorimestaruus**\\ | **UrHun seniorimestaruus**\\ | ||
+ | 1. Margit Ranta -Instruktor\\ | ||
+ | 2. Heidi Sinda - Hessin Jeviiri\\ | ||
+ | 3. Piia Liitiä - Piian Pimu\\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 1a - Helppo 2.4 Aloittelijoille, | **Luokka 1a - Helppo 2.4 Aloittelijoille, | ||
- | 1. Mira Hiltunen - Hessin Odessa UrHu 62,0 vp\\ | + | **1. Mira Hiltunen - Hessin Odessa UrHu 62,0 vp**\\ |
2. Heidi Sinda - Nelson & Pakoija UrHu 63,5 vp\\ | 2. Heidi Sinda - Nelson & Pakoija UrHu 63,5 vp\\ | ||
- | \\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 1b - Avoin alue- ja kansallisella tasolla starttaamattomille valjakoille + 30**\\ | **Luokka 1b - Avoin alue- ja kansallisella tasolla starttaamattomille valjakoille + 30**\\ | ||
- | 1. Mira Hiltunen - Hessin Odessa UrHu 3 vp 2.14\\ | + | **1. Mira Hiltunen - Hessin Odessa UrHu 3 vp 2.14**\\ |
2. Heidi Sinda - Nelson & Pakoija UrHu 12 vp 2.24\\ | 2. Heidi Sinda - Nelson & Pakoija UrHu 12 vp 2.24\\ | ||
- | \\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 2a - Helppo 2.6, avoin kaikille**\\ | **Luokka 2a - Helppo 2.6, avoin kaikille**\\ | ||
- | 1. Margit Ranta - Instruktor UrHu 48,5 vp\\ | + | **1. Margit Ranta - Instruktor UrHu 48,5 vp\\ |
- | 2. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida UrHu 54,5 vp\\ | + | 2. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida UrHu 54,5 vp**\\ |
3. Miikka Honkonen/ | 3. Miikka Honkonen/ | ||
4. Pekka Pusa - Vinha-Liinu TRS 63,0 vp\\ | 4. Pekka Pusa - Vinha-Liinu TRS 63,0 vp\\ | ||
5. Piia Liitiä/ | 5. Piia Liitiä/ | ||
- | \\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 2 b Helppo, avoin kaikille + 30 cm **\\ | **Luokka 2 b Helppo, avoin kaikille + 30 cm **\\ | ||
- | 1. Piia Liitiä/ | + | **1. Piia Liitiä/ |
- | 2. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida UrHu 3 vp 2.02\\ | + | 2. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida UrHu 3 vp 2.02**\\ |
3. Miikka Honkonen/ | 3. Miikka Honkonen/ | ||
4. Pekka Pusa - Vinha-Liinu TRS 6 vp 1.55\\ | 4. Pekka Pusa - Vinha-Liinu TRS 6 vp 1.55\\ | ||
5. Margit Ranta -Instruktor UrHu 12 vp 2.13\\ | 5. Margit Ranta -Instruktor UrHu 12 vp 2.13\\ | ||
- | \\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 3a - Vaativa, avoin kaikille**\\ | **Luokka 3a - Vaativa, avoin kaikille**\\ | ||
- | Jenny Ehrnsten/ | + | **1. Heidi Sinda - Hessin Jeviiri UrHu 54,8 vp**\\ |
- | Heidi Sinda - Hessin Jeviiri UrHu\\ | + | 2. Jenny Ehrnsten/ |
\\ | \\ | ||
- | \\ | ||
- | |||
**Luokka 3b - Vaativa, avoin kaikille + 20 cm**\\ | **Luokka 3b - Vaativa, avoin kaikille + 20 cm**\\ | ||
- | Jenny Ehrnsten/ | + | **1. Jenny Ehrnsten/ |
- | Heidi Sinda - Hessin Jeviiri UrHu\\ | + | 2. Heidi Sinda - Hessin Jeviiri UrHu 6 vp 1.48\\ |
\\ | \\ | ||